Editörler : crops35

calamity123
Aday Memur
06 Ekim 2010 23:34

merhaba arkadaşlar.ben üniversite hastanesinde kadrolu hemşireyim es durumu dışında tayin vermeyen bir kurum.şimdi istifa etsem 6ay sonra sağlık bakanlığına başvuru yapabilir miyim acaba yada başka şehirde herhangi bir üniversite hastanesine..

ank.60
Kapalı
07 Ekim 2010 00:10

üniversitede hemşire isen yatay geçiş muafakat yoluyla sağlık bakanlığına geçebilirsin,bunun için ise sağlık bakanlığı personel genel müdürlüğüne dilekçe vermen gerek kurumunuza geçmek istiyorum diye,sonra çalıştığın üniversiteden bakanlık hizmet cetvelini son 2 yıllık gizli tezkiye varakanı ister eğer kurumun uygun görüş verirse dediklerim geldikten sonra bakanlık atamanı yapar üniversiteye ayrılış yazını yeni görev yerine başlayışını yazar(sağlık bakanlığında bu görevdede çalıştım personel sicil şubesi muafakat masası)

çeeillist
Memur
09 Ekim 2010 11:57

tyco dostum bosver burada atıs serbest .... sallayan sallayana .... kım donmus memurluktan ıstıfa edıpte ben tanımıyorum cevremde belkı bakan tanıdıgı olan t...lı bırı olabılır zaten onunda memur olmasına gerek yok ... acıktan atar gene kılıfına uydururlar.... bende bu sene basladım laf aramızda 4/1 deyım mudur benı cook sevıyo o yuzden senı 9/1 den degıl 4 ten baslattık dedı ...yersen ....

ank.60
Kapalı
10 Ekim 2010 11:11

ben döndüm açıktan atama kurasıyla afyona,tek fark ayrıldığımda VHKİ idim atamam memur olarak çıktı,kurada izlenen yol ise sana verilen hizmet puanıylada alakalı bilgisayara yükleniyor atanma olasılığın ona göre az veya çok torpil yokmudur bilemem bura türkiye ve herşey olabilir

hak07
Memur
11 Ekim 2010 19:50

ank 60 arkadaşım

Sen sağlıktaydın sanırım bende sağlığa atandım özelleştirmeden henüz iş başı yapmadım,g.i.h memur 5/1 maaş konusunda fikrin varmı?

ank.60
Kapalı
13 Ekim 2010 19:03

gih 5-1 isen sağlıkta alacağın maaş döner hariç 900-920 civarıdır,döner hariç,bize havuzdan gelenler var yaprak tütünden ama onların maaş yüksek dondurulmuş 1.700 civarı dönerde alıyorlar ama aldıkları döner maaşlarından kesiliyor geldiğin yerde nekadar aldığını bilmiyorum.

gideon
Şef
26 Ekim 2010 19:12

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. asaleti onatlanmış bir memu, memurluktan istifa ederse ve istifa koşullarıda usulune göre olursa, 6 a 1 yıl neyse, bekledikten sonra kpss sınavıyla yeniden istediği kuruma atanabilir mi? Açıktan başvurmaktansa kpss ile atanmak bana daha kolay geliyor, bu yüzden sorma ihtiyacı hissettim.

iyi çalışmalar

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi