Editörler : E.Kayı Han

asetat
Kapalı
08 Nisan 2009 23:38

İçinizde muhakkak baykalı ak kaşık sananlar vardır,

Kanaltürke aktardığı 5,5 trilyonun hesabını verdimi?

CHP'nin propaganda aracı olarak bilinen Halk TV'nin şimdiye kadar uydu için 702 bin dolar ve Digiturk için de 500 bin YTL kira ödediği ne olacak? o yüzden bu konulşarı hiç tartışmayalım,sizde yarın bir gün o mevkilere geldiğinizde

ufak tefek hoş olmayan şeyler yaparsınız. Tanıdığınıza ihale

verirsiniz,sınavsız tokiye uzman yaparsınız,ordan sıkıldım der TRT'ye alırsınız,bunlar doğal şeyler. Hanginiz iktidar partisinden önemli bir tanıdğı olsa faydalanmak istemez?

ufukizm
Şef
08 Nisan 2009 23:42

Bunlar sütten çıkmış ak kaşık.. tayyibin oğlundan başka bişey bulamadılar o da gerçek mi yalan mı belli değil... gerçek olsa doğan medyası çooooktann haber etmişti bile...

08 Nisan 2009 23:49

AMAN SALLA YA HEP AYNI ŞEYLERİ SAVUNUYOLAR YOK GEMİCİKLERİ YOK ARABACIKLARI

DİSK BASKANI AYDA KAÇ PARA ALIYOLAR BİLMİYOLAR SANKİ

EN ZENGİN PARTİ CHP BİLMİYOLRA SANKİ

NE ALAKA AMA SÖLİYİM BARİ

OBAMAYA KARŞI PROTESTO YAPAN KİŞİLERİN AYAKLARINDA CONVERS VARDI SIRTLARINDA NİKE PANTOLONLARINDADA LİVE YAZIYODU

YANİ ANLAYANA AK PARTİLİ DEĞİLİM AMA DOĞRULARI SAKLAYAMAM:)

Koray1907
Kapalı
08 Nisan 2009 23:51

Söylenebilecek tek şey;

YAZIKLAR OLSUN, DİNDAR! PARTİLİLER BÖYLE OLUR İŞTE BRAVO...

ufukizm
Şef
08 Nisan 2009 23:55

Dindar değil muhafazakar dikkatini çekerim... artık siz gibiler yüzünden insanlar müslümanım demeye korkuyor, camiye gidemiyor.. müslümanım diyen akp li, camiye giden akp li, baş örtüsü kullanan akp li artık insanları giyinişleri ve ibadetleriyle yargılamayı bırakın... aslında bunu sizlerin savunması gerekirken ne gariptir biz savunuyoruz.. normalde bizim baskıcı olmamız gerekirken özgürlükçü olan biziz.. bırakın insanlar istediği gibi yaşasın, giyinsin ibadetini yapsın...

discokralı_RTE
Yasaklı
09 Nisan 2009 00:01

:)

şu habere yapılan yorumlara bakıyorum..kimi hikaye demiş..kimi doğru olsaydı doğan medyası çoktan haber yapardı demiş...ey benim ülkem al işte yetiştiridğin insanlar....

bu haber çıkalı en az 2 yıl var...forumda yazmaya kapatıldığından bir kaç ay önce tekrar açmıştım...ikincisi evet sadece doğan vb medyada bu haberi görebilirsiniz,yandaşlarda değil.....bu hikaye mi değilmi ölen sanatçıyı bir araştırın bakalım....

işimiz gücümüz yok bu akp lilere her haberi güncelleyeceğiz,her olayı anlatacağız,üstüne bir de ikna edeceğiz....yahu siz ölmüşsünüz ağlayanınız yok......

dibe vurmuşsunuz,orda mutlu yaşıyorsunuz.....yazık...

asetat
Kapalı
09 Nisan 2009 00:03

Baykal baktı olmuyacak yaş 70'e dayandı,iktidar olamıyorum hiç diyerek,birazcık dindar görünmekte fayda var diye düşündü sanırım. CHP kadın kollarından birkaç bayan bulup, türbanlı görüntüyle millete şirinlik olsun diye CHP rozetİ taktı, güyaa CHP'ye katılmışlar :)Aradan 1 hafta geçti,CHP parti otobüsünde CHP'Lİ çarşaflı kadının suratına tükürüldü ve linç ediliyordu,balon erken patladı çarşaf türbanda yalan oldu.

Koray1907
Kapalı
09 Nisan 2009 00:04

ufukizm,

bende camiye gidiyorum ama kimsenin başının örtüsü yada abdestinde namazında gözüm yok sen gibi..

ufukizm
Şef
09 Nisan 2009 00:07

Ama dindar demişsin bunu anlat o zaman.. bu nedemek? akp liler dindar diğerleri değil mi yani... lafları çarpıtmana gerek yok delikanlı ol...

Koray1907
Kapalı
09 Nisan 2009 00:13

:))

akpliler dindan olduğunu iddia ediyor bu bakımdan başlığa münhasır olayları kabullenmek yada ses çıkarmamak yakışmıyor,

pek delikanlı ufukizm !!

Siz değilmiydiniz dindar cbaşkanı seçildi diye naralar atan ??

discokralı_RTE
Yasaklı
09 Nisan 2009 00:16

asetat bir gerçeğide sana öğreteyim gelmişken....:)

o anlattığın kadın chp belediye başkan adayı olmuş bir seçim öncesiseçilememiş...bu seçimlerde belediye meclis üyeliği için istekte bulunmuş..kabul görmemiş..sonra sizmisiniz beni kabul etmeyen ..giyerim çarşafı yaparım provakasyonu...o kadın o gün ilk kez o şekilde giyiniyordur bundan emin ol....

ha yinede yapılmazıd dersen...olay görüntülerindeki tavırlarına bak kadının anların....ayrıca ne olursa olsun chp li bir iki terbiyesizde orda sınırı aşmıştır...

bu anlattığım sizi mutlu etmez ama gerçek...maalesef....

ufukizm
Şef
09 Nisan 2009 00:23

tekrar ediyorum biz dindar değil muhafazakar kesimiz... ikisini birbirine karıştırma!

Koray1907
Kapalı
09 Nisan 2009 00:25

akpliler muhafazakar olduğunu iddia ediyor bu bakımdan başlığa münhasır olayları kabullenmek yada ses çıkarmamak yakışmıyor,

diyelim ve konu kapansın, en eyi geceler :))))

asetat
Kapalı
09 Nisan 2009 00:27

discokralı_RTE

Ben olayın iç yüzünü biliyorum zaten,aynen anlattığın gibi evet. Kendi çapında baykala muhalefetlik yapıyor,normalde başı açık ve birkaç tv bizzat evine gidip normal haliyle röportaj yaptı,ama anlatmak istediğim çarşaftan türbandan çok bir bayana tükürülmesi ve linç edilmek istenmesi. Ayrıca türbanlı rozet olayında CHP çarşafa dolanmıştır,millet

tarafından bu yapılanın pek samimi ve inandırıcı olmadığı seçimlerde tescil edilmiştir.

ufukizm
Şef
09 Nisan 2009 00:30

Bir türbanlıya neden bu öfke neden bu kadar kin anlamak mümkün değil.. o da bu ülkenin vatandaşı o da bir insan kendi inançları ve doğruları var saygı duymak gerekir...

asetat
Kapalı
09 Nisan 2009 00:59

Bu öfkenin sebebi önyargı. Akıllarına direk erbakanın arka bahçe olayı geliyor,direk siyasi simge olarak görüyorlar.

Bu yobazzz,gerici,hacı hoca kızı hatta daha ileri giderek türbanlıdır ama yapmadığı halt yoktur,üstü mekke altı paristir gibi sözlerde duyarsınız. Kimi gerçekten öyledir, kimi siyasi simge olarak kullanır,kimi öyle huzurludur öyle giyinmek ister yaşar. Türbanı savunmuyorum,sadece önyargılı davranmaktan bahsediyorum. İnsanlar nasıl kendini huzurlu hissediyorlarsa öyle yaşasınlar,bizlerde saygı duyalım.

Cumhurbaşkanının eşi türbanlı diye bu ülkede kaos ortamı yaratıldı,yazıktır gerçekten.

01lilyum
Daire Başkanı
09 Nisan 2009 16:39

Bişileri savunurken

ölümü gösterim sıtmaya razı etme tarzından ne zaman vazgeçeceksiniz merakla bekliyorum.

Birileri çaldı çırptı onu yaptı bunu yaptı o zaman sende yap istediğini bende çıkalım taksime banka soyalım, onu ezelim bunu yiyelim .....olacak şeyleri olacak tarzda savunun

Ayrıca bu başlığın konusu değil ama

bazıları ısrarla akp başarılı?! politikalarından bahsetmiş

evet ekonominin geldiği noktada beceriksiz akpliler bile fabrika kapatır oldu, örn: Hayat havlunun sahibi Nursaçan gibi... neyse

Bu başlığı güncellememin neden

asekrlik dışında bu ülkenin her türlü

olanaklarından sonuna kadar faydalanaları

vatani görevlerini yapmaya davet etemek

oğullarının ikisinin birden raporlu olması inandırıcı değil askerliğin yan gelip yatma yeri olmadığını kanıtlasınlar saygı değer junior Erdoğanlar.

erkan_30
Kapalı
09 Nisan 2009 16:47

Başlığa saygı emeğe saygı lütfen.Konuyu çarpıtmayın.

Şu muhterem muhteşem tayyipin oğluyla ilgili şeyler yazalım..

şakirt
Genel Müdür
09 Nisan 2009 16:52

yazı zaten herşeyi anlatıyor ne yazalım daha bunun üstüne,yazık gerçekten çok yazık bu güzel memleketime ,biz bunları hak etmiyoruz ama ne yapalım ufukizm nikli kişiler yüzünden bizlerde bu tür yönetime sahip olmak zorunda kalıyoruz.Adam nasıl savunuyor akp yi yaa,belli öğretilenlerin dışına çıkamıyor ...

tugrul.ca
Müsteşar
09 Nisan 2009 17:08

hala bu durumu sorgulamayan,savunmaya çalışan insanlar var o daha da üzücü aslında...bu tür haksızlıklar hangi parti tarafından yapılırsa yapılsın,savunulmamalı...akp seçmenleri böyle bir başlığa,"eğer doğru ise,gereken yapılmalı"gibi yorumlar yapabilmeli...yada ne bileyim,en azından doğruysa bu iddaalar kınıyorum olup bieni deme erdemine sahip olmalı...siyasi ahlak bunu gerektirir...

tayyip erdoğanın oğlunun testis kanseri olduğundan,1 yıl sonra velenip çocuk sahibi olduğundan bahsedeliyor...bir trafik kazasının örtbas edildiğinden,tehditten,ve delillerin karartılmasından bahsediyor...buna karşılık,biri çıkıp kesik baş cinayeti ile mukayese ediyor...kardeşim,kimse o cinayeti işleyen adamın babasını başbakan yapmadı bu ülkeye...bir ülkenin sorumluluğunu üstlenmiyor kesik baş cinayetini işleyen adamın babası...nasıl bir mukayese bu,nasıl bir mantık!!!

yazık ki,bu ülkede,senin hırsızın kötü,benimki iyi,senin iltimascın kötü,benim ki iyi tartışması sürüyor...hırsız ve yolsuz yarıştırılıyor...

sefa sirmen'in yaptıklarından sonra kocaeli büyükşehir belediyesine başkan seçilmemesine ne kadar sevindiysem,sayın başbakanın o makamda olmasından dolayıda aynı derecede üzüntü duyuyorum...

lütfen bazı konularda sizlerde partizanlık yapmayın,objektif olun!!!

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi