Editörler : F16 Gökçen
«456789101112131415»
20 Şubat 2010 18:06

slm bende başvurdum ama hayırlısı bakalım:))

seda0702
Kapalı
21 Şubat 2010 16:05

penelope

benım bı tanıdıgım calısıo thy kabin memuru bana 1 59 bile olsan almıolarmıs:(( bide orda normal boyundan 2 cm falan daha kısa gösterilolrmıs benımde 1 62 falan bende basvurdum hatta mulakatıda 15 nısanı sectım:)) belki o zamna fikrim değişirse gitmem die maartta bi bankanın mulakatına gidicem o zamnan ondan olumlu cevap geliırse bankayı tercıh edicem

butun basvurunlara hakkımızda hayırlısı olur inşş

_penelope_
Şef
21 Şubat 2010 20:48

seda çok teşekkürler cvp verdiğin için o zmn başvurmayayım. çünkü istanbulda ikamet etmiyorum o kadar yol falan filan bide boydan direk elenirsem ne anlamı var o kadar uğraşın. sağol bilgilendirdiğin için inşallah hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun başarılar dilerim her iki mülakatlarındada..

yörrük Kızı
Aday Memur
25 Şubat 2010 19:32

ben de aranıza katldım artık...11 marta aldım görüşmeyi..ama ingilizce mülakatlardan korkuyorum.ingilizcem iyiydir ama hiç sözlü diyalog deneyimim yok..bilginiz var mı nasıl geçiyor ingilizce mülakatlar.en azından seviye nedir..lise düzeyinde mi daha mı zor....kelime çalışalım ona göre:)

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
27 Şubat 2010 12:31

başvurular devam ediomu arkadaşlar birde ne zamana kadar devam etcek bilen varmı

ez iz 35
Aday Memur
03 Mart 2010 15:24

evet başvurular devam ediyor arkadaşlar sitede görebilirsiniz.Bende deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum ben sağlık raporumu götüreli 1 ay oldu hiç ses soluk yok acaba aranmamak gibi birşey söz konusu olabilir mi:(

denizz1920
Şube Müdürü
04 Mart 2010 12:06

arkadaşlar hangi illerde mülakatlalr oluyor ? bu bellimi yabancıyım bu konuda help plase

ez iz 35
Aday Memur
04 Mart 2010 21:56

istanbul

yaqmur
Aday Memur
05 Mart 2010 15:51

yörükk kızı

merhaba ben gittim herşeyden geçtim ancak ingilizce mülakatından kaldım iki kişi giriyor mülakata bir bay bir bayan, ikiside aynı anda soru soruyorlar birnin ne dedigini düşünüp cevap vermeye kalmadan digeri soru soruyor pratik yapın işle ilgili hiçbirşey sormuyorlar çok saçma aptal saptal soru soruyorlar bir arkadaşıma saçını ne zamn kestirdin birine ziraat mühendisi ne yapar anlatmış bitki yetiştirir niye yetiştirir neden yetiştirir sürekli aynı konuyu deşiyorlar ona göre cevabınızı verin, hakkınızda hayırlısı olsun.

yörrük Kızı
Aday Memur
05 Mart 2010 21:15

çok teşekkür ederim yağmur...herkes için hayırlısı olsun..çok da kasmanın bir faydası yok zaten..olacağı varsa olur:)

replikler
Aday Memur
08 Mart 2010 14:59

arkadaşlar ben de yarın sabah 9 da gidiyorum görüşmeye çok stresliyim. umarım hepimiz için hayırlısı olur. ben de ingilizce mülakattan çok korkuyorum okuduklarımdan anladığım kadarıyla ilk önce bi soru soruyorlar ve dialog hep aynı konu üstünden bi sohbetle geçio ing. için intermediate yetrli deniyor ama gramerden çok mülakatta kelime bilgisi işe yarıyo sanırım

yörrük Kızı
Aday Memur
08 Mart 2010 20:57

evet replikler ben de öyle düşünüyorum.ne kadar çok kelime biliyorsan o kadar iyi geçer mülakatın.çünkü soruyu cevaplamk içi,n önce anlamak lazım.ben de bu konuda endişeliyim açıkçası.umarım başarırsın...dönüşünde duygularını paylaş bizimle lütfen..belki heyecanımızı biraz alırsın..başarılar:))

replikler
Aday Memur
09 Mart 2010 15:14

arkadaşlar mülakattan yeni geldim. isterseniz kısaca aşamalrdan kısaca bahsediyim. önce isimlerinizin yazılı olduğu bi listeyle bi görevli gelio ona adınızı söylüyosunuz listeden adınıza bakıo sonra 6 kişilik gruplar halinde sizi çağrı merkezi binasına alıyolar önce boy ve kilo ölçümü yapılıyo hatta üzerinizde dövme ya da piercing war mı diye kollarınıza ve bacaklarınıza bakıyolar sonra hemen bilgisayrların olduğu odaya alınıyosunz bir bilgisayr seçip werdikleri yaka kartını okutuyosunz bilgisayarda resminiz çıkıo ve testlere başlıyosunuz 6 tane test war 4 tanesi hep şekil soruları işte art arda 3 şekil wermişler bundan sonraki hangisidir diye 5. test şekil testiydi ama burda ekranda şekillerr çıkıo 4 saniye buna bakıyosunuz sonra şekil kayboluyo ve o gördüğünüz şekillere benzer şeklllerin arasından o gördüğünüz şekileri bulup işaretliyosunz.süre oldulça az çok oyalanmayın sonra bi ingilizce testi gelio ki oldukça kolay arkadaşlar am, is,are,in,on,at bunların nerede kullanıldığına dikkt edin bunnla ilgili soruyolar bide paragraflar wermişler bunlarla ilgili sorular war korkucak bişi yok sonra gurup ve tek mülakatlara giriyosunuz ilk önce bire bir mülakatvar orada daha önce çalıştıysanız onnla ilgili soru soruyolar neden hosteslik bu işe alınırsanız thy ye ne katabilirsinz sonra grup mülakatı burda da bi olayın anlatıldığı kağıtlar war onları okuyup grupça bi karara varıyosunz süreç böyle bitiyo çıkışta yaka kartınızı weriip kimliğinizi alıyosunz hemen çıkışta eğitim binasındaki girişte bi bilgisayar war ordan sonucu öğrenebiliyosunuz

yörrük Kızı
Aday Memur
10 Mart 2010 14:18

geçmiş olsun replikler.....o aşamaları biz de görebiliriz...ben de yarın gidiyorum görüşmeye...umarım mutlu haberlerle dönebilirim size....

11 Mart 2010 17:05

arkadaşlar sonucu hemen mi öğreniyoruz?

yörrük Kızı
Aday Memur
11 Mart 2010 18:30

evet hemen öğreniyorsun.ben de şimdi geldim mülakattan..ve grup mülakatından sonra olumsuz sonuçlandı benim de:( en azından ingilizce mülakata girmek istiyordum kazanamasam da kendimi denerdim.ama oraya kadar gelemedik işte.

delifen
Aday Memur
11 Mart 2010 23:51

merhaba arkadaşlar..bende çok düşünmüştüm bir anda başvurdum ve geçen hafta tüm mülakatları geçtim..dün son olarak sağlık raporumu da aldım..sanırım şimdi sağlık raporunu teslim ettikten sonra eğitim için çağıracaklar..bilgisi olan var mı?

umarım benim için ve sizler için hayırlısı olur..

boyla ilgili şunu söyleyeyim..boyum 1.73 ama 1.70 ölçtüler..herkesi genelde 3-4 cm kısa ölçüyolar..o yüzden 160 ise hiç boşuna gitmeyin derim..masraf çünkü.. ve de dövmesi olanları direk elediler..

12 Mart 2010 11:43

nasıl öğreniosun mesela ne diolar?? benm boyum 163 heralde 160 çıkarrlar:DD gurup mülakatında ne işlediniz çok soru sordum ama:DD

12 Mart 2010 11:47

arkadaşlar birz tüyo verseniz yaa:DD

12 Mart 2010 12:18

arkadaşlar birde kaç aşamalı oluyor yani geçersek eğer bidaha oluo mu mülakat??

Toplam 25538 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi