Editörler : gubaz
«119120121122123124125126127128129130131
13 Eylül 2019 08:35

selsarar
Aday Memur

Boş konuşuyorsun.

13 Eylül 2019 08:36

selsarar
Aday Memur

şişman damla sorunun varsa git yüzüne konuş.Delikanlılığa sığmaz.

13 Eylül 2019 13:36

selsarar
Aday Memur

şişman adamla sorunun varsa git yüzüne konuş.Delikanlılığa sığmaz burada atıp tutmak

17 Eylül 2019 10:39

AtillaKartal
Aday Memur

şişman damla sorunun varsa git yüzüne konuş.Delikanlılığa sığmaz.

selsarar, 1 ay önce - Alıntıya git

Yeni yetme olduğun belli. Şişman adamın arkasından değil önünden konuştum hatta benden dayak yedi tayinlerimizin çıktığı senenin Mayıs 21 inde ama ne fabrika müdürüne ne servis müdürüne söyleyebildi bölge personeli şahit oldu arya girdi onların yardımıyla kendini zor kurtardı. Sonrada tayinlerimiz çıktı beni tanımdan boş konuşuyon yazacak kadar yeni yetmesin. Benim ismim belli 10 yıldır ismiyle buradan yazan tek kişiyim. Yüreksizce takma isim kullanmıyorum telefonumda bu 506 946 199 92 yüreğini gösterde beni ara.

18 Eylül 2019 19:35

selsarar
Aday Memur

Atilla Kuğu korkak sana derler.Senin iş hayatından bana ne.Kullandığın kemoterapi ilaçları beynini mi çürüttü.Şekerden defolup gitmişsin.Daha belanı mı arıyorsun.Hade yoluna .Adresini kurumunu şişman adamın ismini cisminide belirtsene.Orada amirlerine şikayet edeceğim seni.Seni cimerede bildireceğim.Hakkında savcılığa tehdit ve hakarettende suç duyurusunda bulunmak lazım.Şişman adamın isminide verde ona da ulaşalım.

18 Eylül 2019 19:36

selsarar
Aday Memur

Rüzgar eken fırtına biçer.

20 Eylül 2019 10:12

AtillaKartal
Aday Memur

Forumlarda karşılaştığım ve davalık olduğum ilk kişi değilsin, 2016 yılından bu yana iki pkk destekçisiyle davalık oldum, 2018 de açtığım son dava istinafta, pkk destekçisi kurtulmak için öğrencilikten bahsediyor . Yazdıklarından Hukuk bilginin seviyesi ortada. Hukuk bilgisi olan bir kişi beş satırlık bir yazıda dört ayrı hakarette bulunmaz, her bir hakaret ayrı bir cezayı gerektiriyor, sen Hukuki işleyişi de bilmiyorsun ama işleyişi sana buradan kısa anlatayım. Nüfus cüzdan fotokopisiyleBilgisayardan ekran çıktısı alarak dilekçene ekleyip Nöbetçi savcılığa veya Bilişim suçlarına gitmen gerekiyor. Önce Savcılığa gidince iş daha hızlı yürüyor, Sonuçta her ikisine de gitmen gerekiyor savcılık bilişim suçlarına sevk ediyor bilişim suçları ifadeni alıp ekran çıktısını bilgisayardan alıp ilgili siteye gönderiyor ortalama 3 ay içinde savcılık iddianamesini hazırlayıp davasını açıyor. Savcılık asgari 3 ay en fazla 2 yıl arasında değişen ceza istiyor (Hakaret suçlarında), senin burada 4 ayrı hakaretin ve mesaj kutusunda 6 ayrı hakaretin var toplamda 10 ayrı hakaretin mevcut her bir hakaret ayrı cezayı gerektiriyor .Neyin hakaret neyin tehdit içerdiğini öğrenmen gerekiyor. Ayrıca Hukuk mahkemelerine tazminat talebinde bulunmak için dava açma hakkı var. Sen 18 Eylülde yazmışın 6 ay süreyle yazdıkların delil niteliği taşıyor 18 marta kadar yazdıkların işleme konulabilecek . Sana tavsiyem seni ilgilendirmeyen hiç bir işe bulaşma, hukuk bilgini geliştirmek için çok yol alman gerekiyor. Bundan sonra alıntı yaparak tek bir hakaret yazısı yazarsan Hukuki karşılığını bulacaksın. Takama isim kullanman IP numaranın bulunmasına engel değil.

26 Eylül 2019 22:17

selsarar
Aday Memur

Telefon numaranı vermen tehdittir tahriktir.Sana cevap vermem kendimi müdafadır.Şişman adamı dövmen itiraftır emsaldir.Hukuk bilmem onu avukata havale ederim.(Telefon numaranı vermen

''Ara gününü göstereyim demektir.'').Korkak demek hakarettir.Eğer bir kelime daha yazarsan.Bu iş mahkemeye gider.

Tanıdık avukat arkadaşlarım var.İstersen telefon numaranı onlara vereyim.Kim kimi tehdit etmiş.

Kim hakaret etmiş.Bakarız.Bana ortalık yerde korkak diyeceksin.Telefon numaranı vereceksin.

Yüreksiz diyeceksin.Bunlar iltifat mıdır.Yeni yetmede cabası.Senin şişman adamla sorunun

kimseyi ilgilendirmiyor.Hade işine.Şeker şirketi senden kurtulduğuna sevinmeli.

27 Eylül 2019 14:27

AtillaKartal
Aday Memur

Mahkeme lafını ağzına alma, mahkeme kapsından girmemiş birinin bunu söylemesi garip. Hukuk bilgin yoksa da bilene danış, danışmak kötü bir şey değil. Kötü bir sözün, bir fiilin hakaret olabilmesi için kime söylendiğinin, kimi kast ettiğinin bilinmesi gerekir sen kimsin Ahmet , Mehmet ,Ayşe, Zeynep önce onu açıklığa kavuştur sonra hakaretten bahset selsarar isminde bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı çok yol alman gerekiyor çok.

Toplam 2609 mesaj
«119120121122123124125126127128129130131

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?