Editörler : nayzen
26 Ekim 2009 11:54

br_sn
Aday Memur

GÜNCEL

03 Aralık 2009 15:41

m.karaman
Aday Memur

Sağlık Bakanlığının açmış olduğu görevde yükselme sınavına Hastane Müdür Yardımcısı ünvanı için başvuracak arkadaşlar puan durumunuz nedir? Benimki 30 ancak imkansız görünüyor.

25 Aralık 2009 13:16

Biryolcu
Memur

sayın abuzn arkadaşım,

Muhtemelen ders çalışmaya başlamışsındır. Başlamadıysan bozuşuruz bilesin...

30 Aralık 2009 08:42

karcim
Aday Memur

herkese kolay gelsin.ben bu guruba yeni katıldım.şeflerin maaş azlığı bi dert.memur hatta daha aşağı işlerde çalıştırılmaları başka bi dert.memurda tahsilin hiç bi katkısı yok.

06 Eylül 2010 14:28

metın
Memur

S.A. Daha belli degil ama galiba bizde aranıza katılacagız hayırlısı ıle.Muhtemelen Bayramdan sonra sınav sonucları acıklanır vede bizler hayırlısıyla Sef olarak atanırız.

Sayfa guncellıgını yıtırmıs ama,tekrar canlandırabılırız...

sn.Biryolcu

sn.m.karaman

forum sızlerın yorumlarını beklıyor...

07 Eylül 2010 19:26

hak07
Memur

arkadaşlar sağlıkta gih personeli bir şef ortalama ne kadar maaş alıyor,normal bir memura kıyasla maaş ve döner farkı nedir?

08 Eylül 2010 23:53

hak07
Memur

Yokmu bu konularda bilgi paylaşmak istiyen arkadaşlar,5/1 bir gih memur maaşı ne kadar olur arkadaşlar?(2yyo mezun.)

26 Eylül 2010 16:18

tunayer
Memur

sağlık bakanlığından örnek vereyim şef veri hazırlama hemen aynı maaş fark yok veri hazırlama şef ünvan olduğundan 25-30 tl normal memurdan bir farkı vardır,5 in altına düştüğünde biraz daha fark eder

26 Eylül 2010 18:27

hak07
Memur

Türler tunayer

sağlık bakanlığında memur olarak çalışmayı nasıl değerlendirirsin ?(Özelleştirme havuzundan sağlık çıktı)

26 Eylül 2010 18:31

hak07
Memur

Pardon teşekürler diye yazacaktım tunayer.

04 Ekim 2010 03:59

tunayer
Memur

sağlık iyidir tabii döner olduğu için çalışacağın yerde önemli 400de 500 de alırsın 200 300 de bu çalıştığın hastaneye bağlı değişir vhki yada şefsen değişmiyor döner maaş yaptığın iş olarakda hemen hemen aynı işleri yaparsınız

10 Ekim 2010 12:39

tunayer
Memur

sanırım sağlık bakanlığı dışında şefler maaş olarak farklı olmasada ünvan olarak daha ağırlıklı çalışıyor yani şef gibi sağlıkda ise aynı memur hizmetli farketmiyor bi nöbetçi memurluğuna vermiyorlar şefleri bunun dışında memurlarla aynı

17 Şubat 2020 02:24

denizumutlu
Aday Memur

konuyu hortlaşmış gibi olacağım ama Sağlık bakanlığında şef maaşları ne kadar? Sabit döner ve ek döner alıyor musunuz? Çalışma şartlarınız ve yaptığınız iş tam olarak nedir? 6 yıllık hemşireyim. Hemşirelikten görevde yükselme sınavı ile geçmek mantıklı mıdır?

19 Şubat 2020 09:51

murat_29
Memur

konuyu hortlaşmış gibi olacağım ama Sağlık bakanlığında şef maaşları ne kadar? Sabit döner ve ek döner alıyor musunuz? Çalışma şartlarınız ve yaptığınız iş tam olarak nedir? 6 yıllık hemşireyim. Hemşirelikten görevde yükselme sınavı ile geçmek mantıklı mıdır?

denizumutlu, 1 ay önce - Alıntıya git

sağlık sınıfından gih sınıfa geçmek yapabileceğiniz en büyük hata olur. masa başı çalışacağınızdan en başta fiili hizmet değerlendirmeniz ortadan kalkacak. ek ödeme yani döner sermaye almanız çok zor yaklaşık 1000/1500tl kaybınız ve emeklilik için fiili hizmetinizi yakarsınız bir daha düşünün derim.

19 Şubat 2020 18:59

denizumutlu
Aday Memur

sağlık sınıfından gih sınıfa geçmek yapabileceğiniz en büyük hata olur. masa başı çalışacağınızdan en başta fiili hizmet değerlendirmeniz ortadan kalkacak. ek ödeme yani döner sermaye almanız çok zor yaklaşık 1000/1500tl kaybınız ve emeklilik için fiili hizmetinizi yakarsınız bir daha düşünün derim.

murat_29, 1 ay önce - Alıntıya git

çok teşekkür ederim. Hak kaybına uğrama ve maaş düşüklüğü olacak gibi görünüyor ama bu hemşirelik mesleği beni tüketti. 24 saat nöbetler, gün aşırı nöbetler , haftasonu ve resmi bayramlarda çalışma, ağır iş yükü, iş belirsizliği, angarya işler gibi bir yığın beni tüketme noktasına getiren detaylar var. Parası eksik olsun ama biraz o mesleğin ortamından , merkezinden biraz uzaklaşmam gerekiyor.

Peki vkhi ya da şef arasında maaş olarak çok fark var mı? Şef alımı çok az, işin içinde sözlü mülakatta da var. İşimi şansa bırakmak istemiyorum. Vkhi kadrosu için sınava girsem pişman olur muyum?

20 Şubat 2020 11:52

murat_29
Memur

çok teşekkür ederim. Hak kaybına uğrama ve maaş düşüklüğü olacak gibi görünüyor ama bu hemşirelik mesleği beni tüketti. 24 saat nöbetler, gün aşırı nöbetler , haftasonu ve resmi bayramlarda çalışma, ağır iş yükü, iş belirsizliği, angarya işler gibi bir yığın beni tüketme noktasına getiren detaylar var. Parası eksik olsun ama biraz o mesleğin ortamından , merkezinden biraz uzaklaşmam gerekiyor.

Peki vkhi ya da şef arasında maaş olarak çok fark var mı? Şef alımı çok az, işin içinde sözlü mülakatta da var. İşimi şansa bırakmak istemiyorum. Vkhi kadrosu için sınava girsem pişman olur muyum?

ŞEF 150-200 TL fazla maaş alır iş olarak vhki ile aynı işi yapar sağlıkta. maddiyat değilse sorun il sağlığa geçin il sağlıkta masa başı çok sağlıkçı var çalışan bir düşünün.

21 Şubat 2020 18:23

denizumutlu
Aday Memur

Bilgiler için çok teşekkür ederim. İl sağlık müdürlüğünde çalışmak için torpil gerekiyor. Beni Öylece gidip de il sağlık müdürlüğünde çalıştırmazlar.

03 Mart 2020 13:54

Hikmetname
Memur

Bilgiler için çok teşekkür ederim. İl sağlık müdürlüğünde çalışmak için torpil gerekiyor. Beni Öylece gidip de il sağlık müdürlüğünde çalıştırmazlar.

İlk atandığım kurum sağlık müdürlüğü idi. Tayinle memleketime geldiğim zaman hastanede çalışmak istememe rağmen Müdürlükten göndermediler. 10. yılım hala sağlık müdürlüğündeyim. Şubemi değiştirmek istediğim halde bunu da izin vermediler. İşimi seviyorum, arkadaşlarımı seviyorum. İşini iyi ve düzgün yaparsan hiçbir konuda da sıkıntı yaşamazsın ve seni de kolay kolay bırakmazlar..

Toplam 138 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?