Editörler : ayşegül bgm

ilkay2020
Şube Müdürü
24 Şubat 2009 15:16

bak kardeş.özgeçmişini kendine sakla.destekliyosan yaz.desteklemiyosan aç bi form için dök oldumu.bu başlığa da konuya bakarak girersen senin durumun bizimle ilgili değil.

by86
Genel Müdür
24 Şubat 2009 15:25

tam destek arkadaşlar boş durmak yok seçime kadar yaptık yaptık yoksa gerisi gelmez.bize akıl veren arkadaş kendi aklını kendine saklasın ben işim gücümü bıraktım dersaneye gittim.okul biteli 3 sene olmuş askerden yeni gelmişim 1 sene boyunca çalışmışım. sonrada herşeyi silbaştan yeniden kitap defter almışım elime. o kadar çalışmama rağmen 75 almışım elimden ancak bu kadarı geldi.ve sen gelmiş buraya burda zaman harcayacağınıza sınava çalışsaydınız gibi saçmalıklar söylemişsin.burada muhalefet istemiyoruz lütfen başkaları gelipte kafamızı bulandrmasın.maillerimizi kaale almayackalrını bende biliyorum ama elimizden ancak gelen bu nasrettin hoca misali ya tutarsa. bizde öyle diyoruz ya bir gün birisi bizi duyarsa...

ilkay2020
Şube Müdürü
24 Şubat 2009 15:28

beadlcues sana söyleniyoooo..üzerine alın tamammı bu söylenenleri da ona göre hiç yazmaaa.hadi yolun açık olsun.

nazlikelebek
Daire Başkanı
24 Şubat 2009 15:45

Mail günü belirleyip, topluca hareket etmeliyiz. Farklı bir dilekçe örneğini paylaşmak istedim. Üzerinde bu konuda daha bilgili arkadaşlarımız düzeltme yapabilirler. Teşekkürler.

...............yılı (önlisans-lise) mezunuyum. Defalarca KPSS sınavına girmeme ve kayda değer puanlar almama rağmen yerleştirmem yapılamamıştır. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunları olarak 2009 KPSS atamalarında bizlere daha fazla kadro ve haklarımızın verilmesini istiyoruz. Şuana kadar hep az sayıda kadro tercihi yaptırıldı (bir kişi), eş birleşimi ve becayiş hakkı bulunmadığından yer değiştirmek için tekrar tercih yapmak zorunda kalan 4B?li meslektaşlarımız tekrar tercih yaptıkları için atama bekleyen sağlık personeli az sayıda atanmaktadır. Buna ek olarak üniversite hastanalerinde, devlet hastanelerinde hizmet veren temizlik firmaları ve benzeri taşeron firmaların sözleşme-asgari ücretle ile istihdam ettiği Tıbbi Sekreter statüsündeki (düz lise,ortaokul, büro yönetimi ve sekreterlik mezunu) personel sayesinde hastaneler Tıbbi Sekreter talebinde bulunmamakta ve bu da alımları, haklarımızı azaltmaktadır.

Bu kapsamda; taban puanlar yükselmekte ve atanabilme şansımız, haklarımız gittikçe azalmaktadır.

Yaşanılan aksaklıkların ivedi olarak düzeltilmesi hususunda gereğini saygılarımla arz ederim.

ilkay2020
Şube Müdürü
24 Şubat 2009 15:51

ben önlisans mezunu olmadığım için hem lise hemde önlisansların adına yazdım dilekçeyi çünkü bu mağduriyet her iki grubunda mağduriyeti. değiştirmek size kalmış dilekçeyi

beadlecues61
Memur
24 Şubat 2009 16:32

secımlerden sonra burda olun, özellikle denızlı tavuğu sen burda ol tamammı. bakacam bu kadar kendını cırkeflestırıyorsun sonucu ne olacak?? kim hakettıyse o atanıyor yeterli degılsen bu senın sorunun bu ulkede yeterli insan çok var onlar atansın zaten...

ilkay2020
Şube Müdürü
24 Şubat 2009 16:40

beadlacuse bu sana ...................................

sah-i_gul
Kapalı
24 Şubat 2009 16:54

:)

beadlecues61 sana bir soru, buna cevap ver sen haklısın diyeceğim.

Sen bir hastaneye gittiğinde seni sağlık eğitimi almış bilgili elamanların karşılayıp bütün doküman işlerini bilinçli olarak yapmasını, ve hızlı bir şekilde yapmasını mı istersin. Bir meslekdaş olarak soruyorum. Bir vatandaş olarak cevap ver. Yoksa seni bazıların yakını olarak girmiş on saat iş yapan, yaptığı işi bilmeyen insanların mı karşılamasını istersin.

bak sana benden bir söz.

'BU ÜLKEDE KİMSE KENDİ İŞİNİ YAPMADIĞI SÜRECE VE YETERİ KADAR YAPMADIĞI SÜRECE ADAM OLAMAYIZ'

ŞU tezimi tekrar yazıyorum. Bütün okullarda nasıl eğitim fakültelerin elemanları çalışıyorsa, Hastanelerde de sağlıkmezunları çalışmak zorundaaaa. Anladın mı meslektaşım sen bize arka çıkacağına ne yapıyorsun. ayıp. lütfen bu bahsi bitirelim.

by86
Genel Müdür
24 Şubat 2009 17:29

burda olucaz seçimlerden sonra ne olucak atanamassak kendi hayatımız sanane bizden atanmışız yada atanamamışız.atanmışsın işte keyfine baksana burdaki insanlarla neden uğraşıyon herkesin psikolojisi bozulmuş durumda zaten....

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Şubat 2009 08:27

gncl

salihibo
Aday Memur
25 Şubat 2009 09:41

gncl

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Şubat 2009 10:11

gncl

çevrecim
Memur
25 Şubat 2009 10:13

Arkadaşlar günaydın,Bakanlık Tüm İl Sağlık Müdürlüklerinden 2009 PDC çalışmaları kapsamında,PDC de adı geçen tüm branşlardan mevcut çalışan ve ihtiyaç sayılarını istemiş.Benim eşimin çalıştığı hastane 10 Lise tıbbi sekreter,10 önlisans tıbbi sekreter ihtiyacı bildirmiş.Acaba başka böyle bilen ya da duyan var mı.Yeni alımlarım alt yapısını mı hazırlıyorlar acaba?

tıbbi.sek.derya
Aday Memur
25 Şubat 2009 10:16

inşlh olur arkadaşım eşiniz hangi hastanede ben duymadım ama bi sorarım

çevrecim
Memur
25 Şubat 2009 10:17

Eşim Kırıkkale de görev yapıyor

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Şubat 2009 10:31

inşallah öyledir arkadaşım eğer her hastanenin 5-10 adet tıbbi sekreter isteği olursa açıkta kimse kalmaz hakkımızda hayırlısı artık.inşallah öyle olur

ödemişli...
Aday Memur
25 Şubat 2009 11:11

Slm arkadaşlar bende tıbbi sekreter(lise) mezunuytm.72,256 idi puanım bütün tercihlerimde doğuydu ama olmadı.maillerle sürekli destek veriyorum inşallah uğraşlarımızın karşılığını alırız.Mailler ve dilekçeler dışında alternatif fikirler sunalım arkadaşlar.Aslında Ankaraya gidip akp binasının önünde diploma yakma eylemi yapsak diyorum kendimce ama o da herkez için büyük bi külfet.Vallahi çaresizlikten neler yapabilceğimize şaşırıyoruz adeta.Herkesin için hayırlısı olur inşallah.

varliler
Aday Memur
25 Şubat 2009 11:18

slm herkese önlisans tıbbi sekreter kaça düşer bilgisi olan varmı. Teşekkürler.

by86
Genel Müdür
25 Şubat 2009 11:20

Herkes dilekçeyi posta ile göndersin arkadaşlar mail dikkate alınmıyor

ilkay2020
Şube Müdürü
25 Şubat 2009 11:52

ben dilekçemi gönderdim.diğer arkadaşlardan da destek bekliyoruzz

Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler