Editörler : Lanet
«111213141516171819202122»

sklamen
Aday Memur
01 Nisan 2009 09:42

ARKADAŞLAR TERCİH YAPARKEN DİKKATLİ OLUN BEN TERCİHİ YAPTIM FAKAT AYNI İLDEN İKİ DEFA KAYDETMİŞ. YAZICIDAN DA ÇIKARAMADIM YAZICIDA SORUN VARDI. Bİ DAHA DENEDİM TERCİHİ KABUL ETMEDİ. BEN NAPACAM YAAA

sp__
Aday Memur
01 Nisan 2009 09:48

tc kimlik numaraları neden böyle alenen yayınlanıyor anlamıyorum bu durum hiç hoş değil, takibi yapanlar diğer bilgilerden nasılsa bulurlar zaten kendi isimlerini, bari tercih için bi şifre falan koysalardı, bu işleri yapanlar neden bu kadar sığ düşünüyorlar anlamıyorum

antikacılar
Aday Memur
01 Nisan 2009 09:49

sklamen arkadaşım www.tarimpersonel.gov.tr/tercih/sonuc.aspx adresine gir, çıkması lazım tercihlerinin. Bende çıkmıştı ikinci kez çıktı almak için. Gerçi şimdi baktımda sanırım en son kayıt kim yapmışsa o çıkıyor anlaşılan

olcaytotugsuz
Aday Memur
01 Nisan 2009 09:50

Arkadaşlar tercih yapmayacakların (yerinde kalacakların ) yazıları ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

tek-tonik
Kapalı
01 Nisan 2009 09:55

Aman dikkat arkadaşlar bendede çift il gözüküyor ve değiştirme şansıda yok.Ama o il sonlardaki tercihlerimdendi.Hayırlısı bakalım.Öylece göndereceğiz mecburen.

antikacılar
Aday Memur
01 Nisan 2009 09:57

Herkesin 5 ve 6. tercihleri aynı çıkıyor bu ne yaa. Böyle saçmalık laçkalık olur mu?

veterinerdem
Şube Müdürü
01 Nisan 2009 10:00

Yav Neyi Doğru ki zaten tercih motoru sorunsuz olsun..Beceremiosan yapma arkadaş..Herkeste ayrı bir sorun..Eş durumu uygun yazıo Yerinde kalacaklar listesindede adım yazıo...Ama eşim kaldığım yerde deil :)) Bu nasıl iş Anlamadım...İki elleriyle bi .iki doğrutalamadılar yine..Yazıklar Olsun...

sklamen
Aday Memur
01 Nisan 2009 10:08

ya ben çıktı alamadım yazıcımda hata vardı. daha sonra tercih girdiğimde ise violation of PRİMARY KEY .... diye yazı çıktı kaydetmedi tekrardan yani.

tunahan16
Aday Memur
01 Nisan 2009 10:13

ben şahsen mahkemeye gidiyorum aynı dönemde göreve başladığım arkadaşların doğu hizmeti tamam benim eksik nasıl oluyor anlamadım böle adilik olmaz yaa mahkeme yolu göründü

sklamen
Aday Memur
01 Nisan 2009 10:18

benimde 5. ve 6. tercihim aynı

izbek20
Memur
01 Nisan 2009 10:21

Arkadaşlar hep aynı 5. ve 6. tercihler aynı il ... Ankara personelden tanıdığı olan varmı?? Bu işi halletmemiz lazım ...

tek-tonik
Kapalı
01 Nisan 2009 10:26

Birde arkadaşlar diploması eksik olanların yayınlandığı ek-20 ve ek-21'e dikkat etmenizi tavsiye ederim.İşlerin gecikmemesi açısından.

masumerkek
Aday Memur
01 Nisan 2009 10:31

slm millet. herkese hayırlı olsun. Feragat edecekler var mı

"BELKİDE"
Kapalı
01 Nisan 2009 10:58

bu kadar komedi olmaz yhaaa:-))

ek 20 listesinde hemen hemen herkesin adı var, şahsen bizim ilden 5 kişinin diplomasını göndermediği söyleniyor ama anlamıyorum.personel şubeyle görüştüm faks çekilmiş üzerine telefonla görüşülmüş, üzerine kaggoyla gönderilmiş ve sevgili bakanlığımız diplomalarımızı kaybetmiş:-)))

birde yerinde kalanlara baktımda o daha da komik;

hadi şunu anluyorum adam teknik eleman, yetişmiş eleman lab vb yerde kalması doğru ama v.h.k.i. memur v.s. teknik olmayan personelin yerinde bırakılması mantığını anlayamadım.

o insanlar yerinde kalıo ve benim gibi 5. bölgede çalışanların tekrar yeri değiştiriliyor:-)))

harbi akşamdan bu yana gülüyorum, insan bu kadar gülünç duruma düşemez, ama şuna eminim mahkemeye veren herkes mutlak kazanacaktır çünkü kesinlikle eşitlik yoktur ortada...

yinede hayırlısı olsun.

benim gibi sınıf farkı olup müh kazananların işi zor nere olursa mike mike gitmek zorundayız:-))

şahsen teknik sınıfta olsam dönüp yüzüne bile bakmam yhaaa...

neyse kendimizi AVUTALIM VE HERŞEYDE BİR HAYIR VARDIR DİYELİM:-)))

HERKESE BOL ŞANS...

ericclapton1
Aday Memur
01 Nisan 2009 11:02

arkadaşlar ben mahkeme evraklarını ve dilekçemi yazıp yarın itibari ile mahkemeye veriyorum..bu eşitsizliğe dur demek isteyen herkesin de mahkemeye başvurmasını bekliyorum...hepinize kolay gelsin...

izbek20
Memur
01 Nisan 2009 11:28

5. ve 6. tercihi aynı olan arkadaşlar ne yapacaksınız...Ben bu şekilde göndermeyi düşünüyorum... Bu konuda bilgisi olan var mı?

tunahan16
Aday Memur
01 Nisan 2009 11:28

pergemle görüştüm diyorki komisyon kararı değişemezmiz il müdürlüğümüzle görüştüm evrağını göndermedik diyorlar 2006 da işe başladım aynı dönemde atanan arkadaşların doğu görevi tamam benim eksik var bu işte bir iş il müdürlüğü yılın dolmamış diye göndermedik diyor ama diğer tanıdıkların nasıl geçti komisyonda hep soru işarete ben böle adaletinnn

sklamen
Aday Memur
01 Nisan 2009 11:29

ya ben tekrardan tercih yapamıyorum. ilk tercihten sonra çıktı alamamıştım.

blue79
Aday Memur
01 Nisan 2009 13:45

slm herkese..bende eş durumu kabul edilmeyenlerdenim.ben müh kadrosunu kazandım.eşimle aynı kurumdayız. özürlü işçi kadrosunda.buna rağmen eş durumum kabul edilmedi.5 ve 6, bölgeden tercih yapın diyorlar.ve tercihte bazı arkadaşların dedği gibi tc numarası kullanılıyor sadce.yani herkes başkasının adına bile tercih yapabilir.böyle saçmalık olmaz ya..bunun düzeltilmesi için hep beraber hareket etmeliyiz ancak nereye başvurucaz bilgisi olan varmı.bu aynı key ödemelerindeki her bilginin açık verilmesine benzedi..çok olay olur gibime geliyor..

Artist20
Aday Memur
01 Nisan 2009 14:38

5. ve 6.tercihler herkesin dediği gibi bende denedim aynı tercih çıktı. ama kaydetmeden önce de bi çıktı aldım orada doğru çıktı kaydedip çıktı aldım tekrar, değişti. yani kimsenin 6. tecihi yok sanırım. en iyisi tercihleri yapıp kaydetmeden çıktı alın. ve bunu belirten yazı ile birlikte gönderelim gitsin.. başka fikri olan varsa buyursun!!!

Toplam 12402 mesaj
«111213141516171819202122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi