Editörler : crops35
07 Mart 2009 01:02

Sgk hizmetlileri birlik olalım!!!

Kadro kalkacak mı ne olacak halimiz.Ortaokul mezunu Koruma Güvenlik Memuru bile kadro degiştirdi.Bizde ise hiçbir gelişme yok....

felkut
Memur
07 Mart 2009 01:06

ben insan kaynaklarına yazı yazdım.b.sayar sertifikası ve lisans diplomasını da ekledim.v.h.k.i. veya memur kadrosuna gecmek için.haftaya gönderecem.

mehmet_47
Memur
16 Mart 2009 15:11

slm FELKUT arkadaşım sen memurluk ve V.H.K.İ kadrosuna geçmek için dilekçe vermişsin sana verılen cevabı bızımle paylaşırsan sevınırım...

safia
Aday Memur
11 Nisan 2009 01:46

insan kaynaklarına kadro için yazı yazmadan önce bes'in sitesine bir bakın arkadaşlar. biz yazdık cevap bile geldi. ama siz de yazın. oradaki dilekçe örneğini doldurup gönderin. arkadaşlar adı üstünde dilek çe. biz isteyelim. onlar vermesin. ama rahat da bırakmayalım. arı kovanını dürtükleyip duralım

felkut
Memur
11 Nisan 2009 10:57

9 Nisan günü dilekçemi verdim.BES'in yazısına yakın ama dilekçemi kendim doldurdum.Dilekçede Maliye Bakanı Müsteşarının açıklama yaptığını da yazıdm.İnşallah olumlu bir sonuç alırız.Lütfen haberleşelim.Bunların ne yapacağı belli olmaz.

destur44
Aday Memur
07 Haziran 2009 09:02

gelen cevap nedir paylaşır mısınız?bu kadar sürede dilekçenizin cevabı gelmesi lazım.

felkut
Memur
08 Haziran 2009 15:32

cevap ret geldi; ama ne olur ne omaz dilekçem içerde olsun dedim.bence siz de yazın herkes yazsın ki varlıgımızı hissettirelim.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi