Editörler : F16 Gökçen

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 17:19

nasl ya sokakta stand kurppmu satcaz :()belirli bi portföy işyerleir dglmi..

cukurova_2004
Şube Müdürü
30 Kasım 2010 17:21

yok öyle değil kapaı kapı dolaşıp kart satışı yapmaya çalışacağız yani anlıyacan bütün adanayı turluyacaksın o günkü kotayı doldurmak için bu arada senin mülakat yarın saat kaçta?

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 17:24

2 de:)

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 17:27

son kez bişesorcam burası tam olarak nerde bnkalar caddesini biliorumda

pinarasi
Memur
30 Kasım 2010 17:30

çukurova mulakat yarın 11 de demek sana başarılar..evet saha da olucak diye biliyorumm ben satışın kkolay bi iş değil ancak yapılabilir de zorlukları göze almak gerekir sanırım :(

pinarasi
Memur
30 Kasım 2010 17:35

bize hiç yardımmm eden yok kummsall :(((((

cukurova_2004
Şube Müdürü
30 Kasım 2010 17:44

kummsal bankalar caddesine girdin ya hani orda ziraat bankası var eski yapı gibi onun bulunduğu yol üzerinde 50 metre gidince görürsün zaten garanti bankası adana merkez şubesinin yanında bu arada pınarasi çok sağol teşekkür ederim sen de mi adana giriceksin?

cukurova_2004
Şube Müdürü
30 Kasım 2010 17:49

bu işte sorucakları sorular belli kredi kartı özellikleri hakkıdna bilgileriniz neler kurumuz nasıl gibi ayrıca sordukalrı sorulara tek cümleleik cevapların verin rahat olun çok zorlu geçiceğini sanmıyorum çünkü bir kaç mülakat daha olur

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 17:51

YA BN MÜLAKATLARDA KENDMİ ÇOK KASIORUM UMARM GÜZEL GECER BOL ŞANS ARKADASLAR,

ŞİMDİ SİTESİNİ İNCELEDİM KARTLARA FALAN BAKTM bilmek gerek:)

cukurova_2004
Şube Müdürü
30 Kasım 2010 17:53

kummsal msn girsene ordan konuşsak benim msn adresim [email protected] buraya biraz geç yazıyorumda

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 17:55

bnm şimdi çıkmam gerek yarına kdr giremem heralde arkadaslar hepinize bol şnas yrn mülakkataan sora umuarm iyi hbler yazarzn buraya...

snmszgn
Aday Memur
30 Kasım 2010 22:06

beni bugün aradılar yarın için görüşmeye çağırdılar

seöm
Memur
30 Kasım 2010 22:58

merhaba arkadaşlar..ben haziran ayında garanti ödeme sistemleri yani kredi kartı satış için mülakata davet edilmiştim.ankaradaydı benim.zong ta ikamet ediyordum.gittim tabii.o gün için 3 arkadaş vardı.sırayla odaya çağırdılar.bir nevi tekli mülakata alındık.pantolon ceket giymiştim.şık olmak gerek.içeride 2kişi vardı biri bayandı.çok samimi davrandılar.sohbet havasında geçiyor ama sorular biraz zorladı beni.sorular şöyleydi..ilk önce kendinizi tanıtmanızı istiyorlar.satış deneyiminizin olup olmadığını.bir sigarayı bakkala nasıl satarsınız diye.birde yozgatta bir beldede bizim kredi kartları hiç satılamıyor diyelim mesela.senide oaya satış müdürü olarak gönderdik neler yaparsın nasıl yollar denersinde satışı gerçekleştirisin denildi.birde kola turca yı nasıl satarsın dye.böyleydi ve 3gün sonra olumsuz olduğuma dair mail aldım.inş yardımcı olabilmişimdir arkadaşalr.hakkınızda ne hayırlısıysa o olsun inş.bende banka için uğraşıyorum.bakalım neler olcak.yarın için başarılar...

pinarasi
Memur
01 Aralık 2010 01:43

seöm

öncelikle merhaba senin için üzüldüm zonguldaktan ankaraya bu iş için gitmişsin olmamış hayırlısı olsun diyelim.verdiğin bilgiler için de çok tşk. ederim inanılmaz bi heyecan var içimde 1,5 aydır bu görüşmeyi bekliyorum klasik giyinicem ceket etek bakımlı olmaya özen göstericem elimden geleni yapıcam artık gerisi kısmet yalnız 3 gün içinde olumsuz bi şekilde dönmeleri de güzel..olmazsa umutlanmamış olurum :(

pinarasi
Memur
01 Aralık 2010 01:48

snmszgn benimde artık bugün oluyor görüşmem var saat kaçta senin mulakat ? izmirdesin sanırım bende izmirdeyim belki karşılaşırız bile :))))

seöm
Memur
01 Aralık 2010 13:29

inş güzel geçmiştir arkadaşlar...

kummsal
Kapalı
01 Aralık 2010 17:21

ay ben oldukça zorlandm güneydoğu anadoluya falan gidiolıomş adıyaman diyarnakrdan falan bahsettler ben adanadayım 2 3 hafta sehr dışı dndi sanrm kabul etmicem tabi tekrar ararlarsa ama oldukça zorlandm ya mülakatta ...burann satış baskısı çok fazla anlaşılan neyse hayırlsı isteyen arkadaslara bol şans...

pinarasi
Memur
01 Aralık 2010 19:09

kummsal benim içinde çok zordu yaklaşık 30 dk mulakattaydım terler bastı beni offf offf bu ne stresti hayatımdaki en zor mulakatı geçirdim bugün..Olursa önümüzdeki hafta olumlu olumsuz aranıcam.işi her türlü zoruluğa rağmen istiyorum ben..bu kurumda çalışmak bana çok şey katabilir..

esra_ceren
Aday Memur
01 Aralık 2010 19:16

görüşmeye giden arkadaşlar bu 30 dk ka içerisinde hangi sorularla karşılaştıklarını neler yaşadıklarını anlatabilirler mi sakıncası yoksa

kummsal
Kapalı
01 Aralık 2010 19:21

oldukça baskı sistemli sorulardı mesela cvp veriosn yetmio dahasını istiolar mesela seni nie alaım diolar masela kart almak istemeyn birine o kartı nasl pazarlarsn kendnden bahset falan ama ben gercekten en zorlu mülakatımı yaptm bugn resmen soğuk terler döktüm öle oluncada yeternce kendmi ifade edemedm pınar adanada olumlulara sadce dönş yaplcakms yani aranmazsak olumsuz dmekmş ölene dendi olumlu olursa cumaya kadar bilgi alcaknsz dedi

Toplam 158 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi