Editörler : Pangaea

12 Mart 2009 20:08

matematik için özel ders mi? dershane mi?

arkadaşlar, bu atama döneminde alakasız olabilir ama fikirlerinizi merak ediyorum, en son ortaokulda matematik gördüm ve şu an en fazla 4-5 soru yapabiliyorum onlar da grafik falan, sizce özel ders mi almayılım, dershaneye mi gitmeliyim, yada matematik yapmasam da olur mu, çok etkiler mi? teşekkür ederim.

brisa
Memur
12 Mart 2009 20:11

hocam mat şart benım egıtım felakettı mat.tn 9 net yaptım 74 aldım gercı cok ıı bı puan degıl ama mat.ın cok faydasını gordum eger dersane iiise cok işe yarar tabı ama ben dersaneye gıttım hıc ıse yaramadı özel ders tarzında bılen bırılerı anlatınca cok daha ii anlıyorum cunku sevıyeme ınebılıyolar ama dersanede herkese uymanız lazım eger benım gıbı mat özürlüsü iseniz ve ımkanınız varsa özel ders derim ben!!!

brainiac
Kapalı
12 Mart 2009 20:12

matematiksiz iyi bi puan almak için tarih, vatandaşlık,vb çok iyi olmalı, bu daha genelde çok zor, bence özel ders daha etkili olur

lady lazarus
Kapalı
12 Mart 2009 20:13

hoca buldum aslında hafataya başlayacağız, ales için de lazım, ama bir dershane kampanya yapmış sadece matematik için, kafam karıştı

mywish
Kapalı
12 Mart 2009 20:23

Hocam özel dersi tavsiye ederim ben de.Dershanelerin çoğunda seviye grupları yapılmadığı iççin araya kaynar gidersin.

heavenn
Memur
12 Mart 2009 20:27

Evet özel ders daha faydalı olur tabi hoca da iyiyse çok güzel olur.Dershanede belli konu sırası var onları bitirmeye çalışıyolar.Anca hocayı tek ve boş yakalayacaksın da soracaksın.O da pek mümkün olmuyor.

sıla_70
Aday Memur
14 Mart 2009 17:36

anayasa ve güncel bilgiler için hangi kaynağı kullanıyorsunuz

gunes.adana
Daire Başkanı
14 Mart 2009 17:45

data ve yargının anayasasına çalışıyrum.günceller için netten bişiler indirdim ama en en güncel olayları birarada bulmak zor:)

posthuman81
Daire Başkanı
10 Haziran 2009 15:13

kesinlikle özel ders.en iyi dersaneyede gitsen tam temelinden anlatmıyorlar.bir sözelci için en iyisi özel ders almak.dersanede bi soru soruyosun millet homurdanıyor.ben de 9 net zor yaptım.bide iyi bir hoca bulunursa kestirme yöntemler öğretiyor ve buda sınavda zaman kazandırıyor.matematikten dersaneye gitmek tamamen hamallık bence.tarih ve anayasa ve güncel olaylar derslerini iyi bir dersaneden almakta fayda var.dinleyince ve not tutunca daha akılda kalıcı oluyor

matematikyucel
Aday Memur
21 Nisan 2010 14:46

Akademisyenden (Boğaziçi Üniversitesi) MATEMATİK DERSİ verilir.

6.Sınıf Matematik, 7.Sınıf Matematik, 8.Sınıf Matematik,

SBS Matematik,ÖSS Matematik,YGS Matematik,LYS Matematik,

DGS Matematik,KPSS Matematik,ALES Matematik,AÖF Matematik

ve Geometri dersleri veriyorum.

[email protected]

İrtibat Tel: 0 539 718 33 76 YÜCEL saat ücreti:35 TL

Boğaziçi'li Öğretmenden garantili Matematik Geometri Fizik

İngilizce dersleri verilmektedir.10 yıllık profesyonel eğitim

tecrübesiyle, anlaşılır konu anlatımı, pratik çözüm teknikleri,

örnek soru çözümleriyle Matematik Geometri Fizik ve İngilizce

öğrenmek artık çok kolay... İrtibat için 0 539 718 33 76 numaralı

hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy,Bahçelievler,Başakşehir,Beylikdüzü,

Kadıköy,Beşiktaş,Üsküdar...

vip_elt
Şef
21 Nisan 2010 17:36

Hocam bence öyle özel derslere filan gerek ya. Hatta 4-5 soru yapabiliyosan problemleri filan ekle 10 civarı soru yapsan çok bile. O kadar matematiğe uğraşacağına diğerlerine mat ın yarısı kadar uğraş daha verimli olur bence. Ben sınavda 10 soru işaretledim mesela 4 ü yanlış çıktı 5 mat netiyle 82 aldım. Bence o kadar büyütmeye gerek yok matematiği.

tefler
Şube Müdürü
21 Nisan 2010 17:56

kendin çalış bence, ikisine de gerek yok. oturup çalışarak 10'un üzerinde net yapmıştım. ama eğitimden 40tan fazla yanlış olunca birşeye yaramadı..

leylebulut
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:48

a

leylebulut
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:51

benim tavsiyem eğer çok ders eksiğin varsa dershane ama belli başlı derslerden eksiklerin varsa özel ders daha iyi olabilir. Detaylar için;

https://enozelders.com/ozel-ders-mi-dershane-mi-avantajlari-nelerdir/

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi