Editörler : crops35

altaylı
Aday Memur
06 Mayıs 2009 17:20

ahmetcaner11 kardeşim sanırım idarecileriniz görev dağılımını yaptıkları için başka şefe ihtiyaç duymuyordur. ek ders ödememek içindir.

ahmetcaner11
Aday Memur
06 Mayıs 2009 17:39

Altaylı arkadaşım hayır öyle değil ilçede görev yapıyorum.Kaymakamlık imzasıyla İl milli eğitim müdürlüğünden valilik makamından onay alınması için yazı yazdık. İlçe de sorun yok il olmaz dedi. Diğer illerde görevlendirme ile çalışan arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ederim.

asu2001
Şef
06 Mayıs 2009 19:00

ahmetcaner arkadaşım bulunduğun yerde boş şef kadrosu varsa kesinlikle olur.Ben daha önce ilçede boş olan yere görevlendirildim.şimdi sınavı kazanamadım.Tekrar istedim ama boş kadro yok bulunduğum yerde geçici görevlendirme ile istedim kimi oluyo kimi olmuyo diyo. kaymakam imzaladı ilden cevap bekliyoruz.Müdürümüz aradı araştırma yapıyoruz dediler.bende bekliyorum.İlde sınavı kazanamayan ve görevlendirme devam eden iki arkd.var.

sengerete
Aday Memur
07 Mayıs 2009 13:54

banabilgi arkadaş fırsat buldukça formu takip ediyorom kayde değer bilgilere ulaşırsam sizlerle paylaşırım hepinize iyi çalışmalar

banabilgi
Şef
08 Mayıs 2009 17:37

Selam Arkadaşlar..

Sayfayı takip edelim arkadaş,kimin gelişmelerden haberi olsa hemen yazalım...

Asu arkadaş Vekalet ile ilgili ek ders yönetmenliğinin 22. maddesini aşağıya çıkardım.Birde 2007/19 sayılı genelgeye bak açıkça belirtmektedir.

BAŞARILAR DİLERİM....

Vekâlet görevi

MADDE 22- (1) Öğretmen yetersizliği nedeniyle ilköğretim okullarında görevlendirilen vekil öğretmenlerin aylık karşılığı ders, ek ders ve hazırlık ve planlama görevi saati sayısının tespitinde ve ek ders ücretinin ödenmesinde sınıf öğretmenlerinin tâbi olduğu hükümler uygulanır.

(2) Bunun dışındaki diğer görevlere asaleten atanma şartlarını taşıyanlardan, müşterek karar ile atama yapılması gereken kadro veya görevler için Bakan, diğer kadro ve görevler için asili atamaya yetkili amir tarafından boş kadrolara vekâleten atananlara, yalnızca vekâlet edilen kadroya ilişkin ek ders ücreti vekâlet görevinde bulunduğu kurumca ödenir.

ahmetcaner11
Aday Memur
11 Mayıs 2009 10:29

Sabırla bekliyoruz. Mahkemeyle ilgili hiç bir haber yok.

asu2001
Şef
11 Mayıs 2009 12:52

banabilgi arkdaşım teşekkürler.Ben onu sormamıştım daha doğrusu boş kadro olunca vekalet görevi oluyoya.Bizim ilçede boş kadro yok.başka ilçede de yok ama görevlendirdiler.Bende görevlendirme istiyorum.Bazıları görevlendirilirsin ama ücret alamassın, bazılarıda ekders yönetmeliğinin 22 maddesine göre görevlendirilirsen olur diyolar.22 madde vekalet edene diyo.

ahmetcaner11
Aday Memur
12 Mayıs 2009 15:11

Arkadaşlar okudunuzmu görevde yükselme yönetmeliği ile ilgili yürütmeyi durdurma kararı çıkmış. Sınav iptal.

Dilvin_
Şef
12 Mayıs 2009 15:13

evet

siyah karanfil
Aday Memur
12 Mayıs 2009 15:43

Sınavın ve atamaların (müdürlük-müdür yardımcılığı-şeflik)

iptali nerde yayınlandı.

Ben danıştay kararlarında göremedim.

asu2001
Şef
12 Mayıs 2009 18:57

ahmetcaner doğrumu gerçekten

ahmetcaner11
Aday Memur
12 Mayıs 2009 20:46

Forumlardan okuyorum. Vhki mağduru Şef adaylarının Dikkatine - Dava Süreci Sonu konulu forumu okuyunuz.

banabilgi
Şef
21 Mayıs 2009 16:25

Selam Arkadaşlar..

İnternetin bazı sorunları olduğundan çoktandır görüşemiyoruz.

Forum sayfasını açılamıyordu.

Bizim soru iptali mahkeme kararı halen sonuçlanmadı, sonuçladıysa haberi olan yazsın lütfen

İnşallah hepiniz iyisiniz..

Sağlıklı günler dilerim..

banabilgi
Şef
23 Mayıs 2009 15:31

Selam Arkadaşlar.

Mahkeme sonucunu bilen var mı?

İnşallah lehimize olur da 69 puan alanlardan soruya 4 yıl diyen kazansın.

Hayırlı günler dilerim.

Ha arkadaşlar bu sayfaya boş vermiş gibiyiz.Yoksa umutsuzluğa mı düştük.Benim bilgiyasarımda bazı sorunlar olduğundan çoktandır girimiyordum.Sorun bitmiş gibi bundan sonra sayfaya girmeyi ihmal etmeyelim.

Hoşçakalın..

banabilgi
Şef
23 Mayıs 2009 15:35

G Ü N C E L...

MAHKEME BİRAZ DAHA ÇABUK OL...

NE ZAMANA KADAR BU MAHKEME SÜRECEK....

banabilgi
Şef
27 Mayıs 2009 20:28

Bu sayfaya bakan yok galiba umutlar suya mı düştü.

Mahkeme sonucu inşallah bizin lehimize olurda,bizlerde bu eziyetten kurtuluruz.

yarın ola hayrola,

Herşey hayırlısı ile güne başlayalım.

banabilgi
Şef
27 Mayıs 2009 20:41

Güncel ..

Yarın ola hayrola

mmm999
Kapalı
28 Mayıs 2009 09:21

Mebin ana sitesinde müdür yardımcılığı sınavı iptal edilin sorularla ilgili yeniden değerlendirme yapılmış. Bu sizin için bir örnektir. Hayırlısı olsun

banabilgi
Şef
28 Mayıs 2009 20:50

Selam Arkadaşlar..

Hayırlı Akşamlar dilerimmm

mmm999 arkadaş teşekkürler.

Yapılan müdür yard.lığı sınavın soruları ve cevap anaktarını bulmadım,2006'ya kadar var,öncekiler yok bir zahmet sizde soru ve cavap anaktarı varsa.sayfaya atabilirmisiniz.

Vaesa da yoksa da yine de teşekkürler...

Sorulara bakıp değerlendirmek için..

banabilgi
Şef
28 Mayıs 2009 20:57

nuri35,asu2001,ahmetcaner11 ve diğer arkadaşlara..

İptal edilen 26.03.2005 müdür yard.lığı sınav soruları ve cevap anaktarı varsa sayfada yayınlarmısınız,bende araştırıp ,bulursam sayfaya atarım,beraber değerlendririz.iptal edilen sorularda bizim sınav soruların benzeri veya aynısı varsa,kazandık demektedir.Olmasada hepimizin canı sağolsun..

Toplam 253 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi