Editörler : F16 Gökçen

@"taraf"@
Yasaklı
19 Nisan 2009 01:34

:)))

adanalidagci
Şube Müdürü
19 Nisan 2009 14:46

önce nüfusa, sonra vergi dairesine, sonra tekrar nüfusa....

erol82
Aday Memur
19 Nisan 2009 23:45

kaybedenler nöfüs cözdanımı kaybettim hökümsüzdür desin nasıl olsa o çağlardayız hala

"iMPoSSiBLe"
Kapalı
20 Nisan 2009 00:36

:))))))

erol arkadaşım o çağlarda olmadığımızı bangır bangır bağırdımda...

sesimi duyan bi edütttt bulamadım :))))

evrenz
Memur
20 Nisan 2009 02:57

arkadaşlar sadece gdin ve kimliğinizi yeniden çıkartın niye mi böyle söylüyorum:

şu an istanbul kartalda askerliğini yapmakta olan arkadaşımın askerlik işlemleri için kasımda erzurumda askerlik şubesine gittik işlemler başladı falan dedilerki bu kimlik sahte biz şaşırdık falan nasıl olur iz öğretmeniz askere gidecek arkadaş niye sahte kimlik getirsin falan derken görevli bize kimliğin seri nosu ile kayıtlardaki seri no nun tutmadığı söylenti dahası uzun hikaye kısacası 2 gün nüfus idaresiyle uğraşıp düzeldik bir nüfus idaresindeki bir memurun hatasına kurban gitmiş. burdan ne anlıyoruz şube kimlğin seri numarasını görüyorsa vergi de adliyede görür ve artık birçok kurum net üzerinden çalışıyor arkadaşlar. mesela mebde e-okula sadece tc kimlik giriyosun adliyelerde uyap da tc kimlik giriyosun herşeyi karşına geliyor.

guide21
Aday Memur
20 Nisan 2009 22:15

artık kaybetmeyin 60 lira cezası var duyurulur!

tarık_82
Şef
21 Nisan 2009 19:25

cezalar uygulanmaya başlandı mı

KabasakaL2
Memur
22 Nisan 2009 15:03

nüfus cüzdanını çaldıran artık 62 TL bayılacak cezayı yiyecek.. 20 Nisandan itibaren geçerli oldu.. Hayırlı olsun diyecem ama dilim varmıyor..

buucu
Aday Memur
08 Temmuz 2009 09:47

ya gerçekten şimdi çaldırsak da ceza mı ödeyeceğiz?????

benvenuto
Yasaklı
08 Temmuz 2009 10:44

slm bende yazmadan geçemicem dün eminiyete gittim kaybettiğime dair bana 69TL para cezası olduğunu nüfüs memurluğuna yönlendirdiler,eskiden olduğu gibi artık emniyet müdürlüğü ilgilenmediğini ifade ettiler nüfüs memeurluğuda pra cezasının doğru olduğunu peşin ödemede indirim yapacağını sölediler (45TL) muhtarlığa gidip ilmuhaber çıkartmamı sölediler,Allahtan cüzdanımı buldum, kaybetmemişim,ama öğrenmiş oldum:-)

pnrsltn
Şube Müdürü
24 Temmuz 2012 16:29

bende kaybettim.bu dönemlerde kaybeden varsa nüfus müdürlüğüne hangi belgeleri götürdüler?

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi