Editörler : F16 Gökçen

prensmemur1
Yasaklı
27 Aralık 2005 19:43

ben evliyim eşimi çok seviyorum ama gözüm hala dışarda bu neden acaba

27 Aralık 2005 21:05

dört evlilik şart, kafam bozulunca ben diğer avratları ziyaret etmek isterim

murat2216
Aday Memur
27 Aralık 2005 22:56

SEVGİ NEHRİ ARKADAŞIM BÖYLE BİR KONU BAŞLIĞI AÇTIĞIN İÇİN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ARKADAŞLAR EVLİLİK ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİLDİR. EVLİLİK PAYLAŞMAKTIR. HER İKİ TARAF İÇİNDE SADAKAT İSTER, SORUMLULUK İSTER. DİN NEDİR TOPLUMLARI BİR ARAYA GETİREN BİR KAVRAMDIR. HER DİNİN KENDİNE ÖZGÜ KURALLARI VARDIR. HER İNSAN MENSUBU OLDUĞU DİNİN KURALLARINA UYMAK ZORUNDADIR. TABİKİ DİĞER DİNLERE MENSUP İNSANLARA DA SAYGI DUYMAK ZORUNDADIR. (YARADILANI SEV YARADANDAN ÖTÜRÜ) ALLAH BİRDİR EŞİ BENZERİ YOKTUR. HEPSİNİZİ SAYGI İLE SELAMLIYORUM.

arkturus09
Memur
27 Aralık 2005 23:37

evlilik için herkesin bir fikri var nedense..herkes galiba bi kaç kere denemiş...:) evlilik kişilere göre değişen bir kurum oldu artık...öyleki insanlar mutluluğun bazını düşünüyorlar..herşey maddiyata dökülmüş...bunların arasında benim düşündüğüm evlilik içten olmalı...samimi olmalı...insanlar saygı duymalı birbirine..konuşabilmeli... hiç kimse dört sörtlük değildir..aynı yöne farklı bakış açılarıyla bakabilmek...farklı güzellikleri keşfetmek...ve en önemli nokta güven...sevgi burada başlar bence...inşallah herkes gönlüne göre sevgi yaşar ve mutlu olur...iyi akşamlar...

arkturus09
Memur
27 Aralık 2005 23:40

yazarken galiba dört dörtlük yazacağıma yanlış yazmışım...düzeltirim...

28 Aralık 2005 00:08

evet ben yine söylüyorum....en masum erkeklerdir bu konuda.......:))))

SevgiNehri
Kapalı
28 Aralık 2005 00:50

erkekler değil:))) bazıları desen daha doğru olur.

genelleme yapmamalıyız.yanık kalpliiii:)

yarınlar
Kapalı
28 Aralık 2005 01:03

herkes yani eşler üzerine düşen görevleri yerine getirirse evlilikler ömürboyu sürer ve mutlu olunur

murat2216
Aday Memur
28 Aralık 2005 09:44

ARKADAŞLAR BEN 40 YAŞINDAYIM VE 18 YILLIK EVLİYİM. EŞİMLE BİRBİRİMİZİ SEVEREK EVLENDİK. ARADIĞIM MUTLULUĞU HEP EŞİMDE BULDUM, DIŞARIDA HİÇ ARAMADIM. EVLİLİKTE EN BÜYÜK MUTLULUK SEVGİ, SAYGI VE AŞKTIR. BU SAYDIKLARIMDAN BİRİ EKSİK OLURSA EVLİLİKTE SORUNLAR BAŞLAR. ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM BU ÜÇ OLGUYA DİKKAT. SAYGILAR

kafsin
Kapalı
28 Aralık 2005 13:38

sevgi,saygı ve İMAN.

kafsin
Kapalı
28 Aralık 2005 13:38

sevgi,saygı ve İMAN.

shogun
Memur
29 Aralık 2005 04:52

bu zamanda öyle birini bulmak çok zor be sevginehri arkadaşım:(

10. KÖY
Şube Müdürü
30 Aralık 2005 20:53

Saygı ve sevgiyi temelinde barındıran her evlilik mutluluk getirir bence 2 yıllık evliyim ve çok mutluyum.İnşallah Allah herkesin gönlüne göre verir.

esmeralda
Şube Müdürü
31 Aralık 2005 00:32

mutlu evliliğin başında saygı sevgi aşk ve sadakat vardır bunların sonucu güzeller güzeli bebekler ve mutlu bir aile:))

herkes gönlündeki gibi birini bulup evlenir umarım...

saygılar

SevgiNehri
Kapalı
31 Aralık 2005 02:23

BENCE GÜLÜNECEKSE AYNI ŞEYE GÜLEN EŞLER,AĞLANACAKSA AYNI ŞEYE AĞLAYAN EŞLER MUTLU OLURLAR...

BİRİSİNİN GÜLECEĞİ ŞEYİ DİĞERİ AĞLAYARAK KARŞILARSA O EVLİLİK ÖLMÜŞTÜR...!VEYA TAM TERSİ...

İLK ÖNCE DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZ KAFA YAPINIZ UYUŞMALI...GERİSİ ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELİR...

AŞK MEŞK SEVGİ SAYGI SONRAKİ BASAMAKLAR...

BENDEN SÖYLEMESİ.

BenKendim
Şef
31 Aralık 2005 02:54

Syn Sevginehri

yine katılıyorum sana. Saygı, sevgi sonradan kazanılabilir. Yani görücü usulüyle evlenenler bile sonradan birbirlerini sevebiliyorlar. Ama kafa yapısı uyuşmazsa problem oluyor. İnsanlar belli bir yaştan sonra eşi için bile düşünce yapısını değiştiremiyor. Değiştirmesi çok zor yani, istese bile.

esmeralda
Şube Müdürü
31 Aralık 2005 10:59

sizler görücü usulü evlenecekseniz evet haklısınız kafanızın uyuşması lazım ama anlaştığınız insansa eee zaten kafanız uyuşuyor birde üzerine sevgi saygı sadakat aşk eklenirse...???

kafsin
Kapalı
31 Aralık 2005 11:19

EVET SEVGİ NEHRİ DOĞRU AMA BÖYLE KİŞİYİ BULMAK SAMANLIKTA İĞNE BULMAK GİBİ BİRŞEY. ETRAFIMA BAKIYORUMDA ÇOK NADİR BÖYLE EVLİLİKLER.

insan55
Müsteşar Yardımcısı
31 Aralık 2005 12:35

İstatistikler ilginç..

Görücü usulüyle evlenenlerdeki boşanmalar,severek evlenenlerden çok daha azmış.

Televizyondaki bir porogramda dikkatimi çekmişti konu...

ansu
Genel Müdür
02 Ocak 2006 08:35

herkes artık evlenecek insan yok diyor karşısındakileri eleştiriyor ama neden hiçkimse kendine bakmıyor?

Toplam 129 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi