Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

*dr.hygieia*
Genel Müdür
02 Temmuz 2009 21:31

Sağlık hizmetinin ertelenemeyeceğini bilmektir

*dr.hygieia*
Genel Müdür
02 Temmuz 2009 21:35

maddi kaygılardan uzak ve tedavi ilkelerini belirleyen hekim olabilmektir

*dr.hygieia*
Genel Müdür
09 Temmuz 2009 23:57

küçük bir kız çocuğu için gizlice ağlamaktır bazen:(

gel_pcpc
Kapalı
16 Temmuz 2009 13:01

türkiyede hekim olmak parayı götürmek gerekmedik saygınlığı kazanmaktır. hiç ağlamayın

trapezius
Şef
16 Temmuz 2009 20:07

türkiyede doktor olmak gel pcpc gb karaktersiz gereksiz hazım problemi yaşayan kişiliği bozuk insanlarla mühatap olmaktır..parayı götürmek mademki bu kadar kolay kapı açık varsaki bi zekan buyur sende ol sende götür..embesil..

gel_pcpc
Kapalı
17 Temmuz 2009 10:42

türkiyede doktor olmak burnunun büyümesi küçücük bir eleştiriyi bile kalrıramayacak kadar popoların şişmesi. gerektiğinde saygısızlaşıp terbiyesizleşmeyi ve embesilleşmeyi (!) ki ben bunu o nlara hakaret sayıyorum haklı görmektir. senden daha kariyerli olmadığımı nerden biliyorsun. zeka değil inekliktir doktorluk. bu yüzden tü

m doktorlar morondur.

trapezius
Şef
17 Temmuz 2009 22:42

valla burda tek bir moron var cidden oda sensin..boş bi vaktinde ki bence sende baya bol var bi IQ nu ölçtür :)ben sana embesil derken TANI koydum hemde ücret almadan.. çok ciddiyim..ve senden bi rica lütfen sakın hayatın boyunca doktora gelme geberirken bile..gidersende bu dediklerini doktorunun yüzüne söyle içinde bastırdığın kıskançlık duygularını böle uyduruk niklerin arkasına sığınıp sanallardan dile getirmek yakışmıyo yani sen gb kariyerli bi adama dimi:)))))...

son olarak acılarınada burda çare bulamazsın..kendini geliştirmeyi dene .burda toplumda saygınlığı olan insanlara saldırarak değil..üff kahretsin meslek işte hasta insan görünce dayanamıyoruz genede yardımcı olup yol gösteriyoruz....:))ne mutlu doktorum ya sen gbleri görünce yemin ederim bu mesleği çok daha fazla seviyorum..:)

"TOKDOR"
Aday Memur
18 Temmuz 2009 00:08

gel pcpc;

haketmedikleri saygı demişsin ,ağlamayın demişsin(bu ne sokak ağzı böyle) sonra da bunlara küçücük bir eleştiri demişsin.

terbiyesizleşmek demişsin ,yazdığın mesaja bak ,terbiyesiz kimmiş gör.

hekimlik inekliktir,zeka değildir demişsin,klasik kendini avutma mekanizmasıdır sizin gibi eziklerin.hayır çekememezlik olur da ,bu kadarına pes.biz o tıp fakültesine öss de matematikten full çekerek girmedik,fen liseleri sınavında anadolu liseleri sınavında derece yapanda lebron james ti zaten.

inan kendini ne kadar küçülttüğünün farkında değilsin,birazcık zekan olsaydı böyle terbiyesiz ve seviyesiz ithamlarla değil kurduğun zekice cümlelerle kanıtlamaya çalışırdın tezlerini.

bizim aldığımız para milleti niye geriyor anlamadım.kendilerinin ki arttırılsın diye değil de doktorların ki azaltılsın diye uğraşacaklar yakında.

ya sabır

"TOKDOR"
Aday Memur
18 Temmuz 2009 00:14

yazdım ,yazdığıma da pişman oldum. böyle adamları niye kaale alıp cevap yazarsın ki,bir de sinirlendiğimle kaldım

gel_pcpc
Kapalı
18 Temmuz 2009 22:45

sakin olun saygıdeğer ! hekimlerim. paranızı güzel güzel götürün kimse çıt çıkarmıyor krkmayın..

gel_pcpc
Kapalı
21 Temmuz 2009 22:39

böyle kesilir sesiniz. savunamazsınız tabi. aranızda paraya tapmayan bir doktor yok

gel_pcpc
Kapalı
21 Temmuz 2009 22:42

tokdor sana da yazmayayım dedim ama dayanamadım senin nickin bundan sonra " AÇDOR" olsun mu? olsun olsun para vircem bahhh :D

*dr.hygieia*
Genel Müdür
22 Temmuz 2009 11:50

yukardaki konuşmalara maruz kalmaktır her zaman:))

*dr.hygieia*
Genel Müdür
25 Temmuz 2009 10:50

sigara içen hasta yakının sigara dumanını yüzünüze üflemesidir saygısızca !

mydoctor
Memur
25 Temmuz 2009 14:45

allah tusun belasını versin!!amiiiiiin

*dr.hygieia*
Genel Müdür
26 Temmuz 2009 00:59

amiinnn:))

*dr.hygieia*
Genel Müdür
26 Temmuz 2009 20:54

uykusuz kalmaya alışmak ne de olsa iki günden birinde uyuyacaksın onda da komşun gecenin üçünde bebeğiyle ağlıyo bu diye gelecek. "bebekler geceleri ağlar bu normaldir. emzirmen lazım; altını değiştirmen lazım" cümlesini sakince söylemeyi deneyebilmektir:)))

*dr.hygieia*
Genel Müdür
26 Temmuz 2009 20:58

sinirlerine hakim olmayı öğrenmek iki saat önce sana methiyeler düzen adam dışarda senin için şişik egolu diyecek bu durumda da dengesizliklerle başa çıkabilmeyi bilmektir:)

whoknowss
Yasaklı
26 Temmuz 2009 21:00

nerdeyse tanrı muamelesi görmektir...türkiyenin en şanslı meslek grublarındandır üniversite sınavında tercihleri arasından bu bölüme girerek...türkiye de ortalama olarak en yüksek gelire sahidiler asgarisi 3000 ytl kazanıyor...

yani özetle çamurdan olsun dr. olsun..

*dr.hygieia*
Genel Müdür
26 Temmuz 2009 21:01

hoşgörülü olmayı öğrenmek bir şey bilmeyen ama bildiğini sanan adamlarla uğraşmaktır bu insanlar sana paragöz diyecek bu adamlar sana açgözlü diyecek.,para istemediğin zaman da enayi diyecek, bi halt bilmiyor da o yüzden para almıyor diyecek tüm bu laflara göğüs germektir doktor olmak ...

Toplam 649 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi