Editörler : E.Kayı Han

fenerli55
Daire Başkanı
21 Mayıs 2009 20:45

bakırcı allah bölücülere terörüstlere huzur vermesin bizler huzurluyuz allaha bin şükür

onur19852121
Yasaklı
21 Mayıs 2009 20:59

NE MUTLU ZAZAYIM DİYENE

_maviada_
Kapalı
21 Mayıs 2009 21:17

türk kamuoyu demeyelim!!!!!!

türk futbolu demeyelim!!!!!!!

türk askeri demeyelim!!!!!!!

türk bayrağı demeyelim!!!!!

bunun sonu nereye gidecek bakalım?

fenerli55
Daire Başkanı
21 Mayıs 2009 23:27

bakırcı allah bölücülere terörüstlere huzur vermesin bizler huzurluyuz allaha bin şükür

bakirci_67
Yasaklı
21 Mayıs 2009 23:30

fenerli sende de bir huzursuzluk var ama neyse sağlık diliyorum ben de sana.

fenerli55
Daire Başkanı
21 Mayıs 2009 23:33

bakırcı sende bi anormallik var cok ümitsiz arabesk mutsuz bir bakış acın var hayata ülkem insanına ve neden oldugumna dair bi acıklamada yapmıyorsun nasıl demokratsın

bakirci_67
Yasaklı
21 Mayıs 2009 23:35

yok yok artık "türküm ,doğruyum ve çok mutluym" akıllandım ben:)

fenerli55
Daire Başkanı
22 Mayıs 2009 01:19

bakırcı sana akıl lazım

chatlak_chocuk
Yasaklı
22 Mayıs 2009 10:24

çünkü kürtler kürt türklerde türktür

sen bi türk olarak nasıl ne mutlu kürdüm diyene sözünden rahatsız oluyosan kürtlerde ne mutlu türküm diyene sözünden rahatsız oluyor

burda birazda empati kurmak lazımn

simay29
Şef
22 Mayıs 2009 10:43

chatlak chocuk;"bu söz ATATÜRK"ün sözüdür.

niye rahatsız oluyorsunuz bu sözden.bundan rahatsız olmak demek ATATÜRK 'den rahatsız olmak demek.Türkiye topraklarında yaşıyorsun bu sözü önemsiyecen kusura bakma !

*huzur14*
Yasaklı
22 Mayıs 2009 10:53

size bu miliyetçilik ırkçılık fikirlerini aşılayanlar zamanı gelip mendil gibi attığı zaman yine bizim kapımızda ağlarsınız..

hawin36
Kapalı
22 Mayıs 2009 10:58

Gerçekten takıntı olmuş bazılarında hatta paranoyak olmuşlar. yazık valla çok yazık...

tuna-hann
Kapalı
22 Mayıs 2009 11:04

ne mutlu türküm demenin faşistlikle ne alakası var?devlet acaba ne yapmaya çalışyor?atatürk bu lafı söylerken;kendini türkiye sevdalısı gören ırkı ne olursa olsun bu vatan için çalışan ve samimiyetiyle vatanını seven herkesin türk olarak kabul edileceğini,bu topraklar üzerinde ayrı gayrı millet kavramının olmayacağını kast etmiştir.şimdi bakıyorumda yazık,kürt türk kavgası çıkarmak ülkeyi amerikan emperyalistlerine peşkeş çekmek için zavallı,aciz,basit oyunlar oynanıyor.dağdan sildiler diyelim benim damarımdan,kanımdan,kalbimden nasıl silecekler?açılım açılım diye asıl zavallı ak parti darbe ortamı hazırlıyor.işin acı tarafı,bu oyunlara kanan o kadar türk kürt vatandaşımız varki.amerika yasaklattı kürtlüğü şimdide türklere mi geldi sıra?dirlik düzen kalmayan ülkeler parçalanmaya sömürgeye razı kalır.gençler,elele verin bu oyunlara gelmeyin.saygılar...

*huzur14*
Yasaklı
22 Mayıs 2009 11:10

caaanım osmanlı gibi olacaz diye korkuyorum valla..

asıl paronayaklık odurki anladığın anlamına bakmadan bölücülerin etkisiyle devletinin adından rahatsız olur hale gelmişsin...

kutmete
Genel Müdür
22 Mayıs 2009 11:15

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.

ARTIK HERKES ANLADI BUNU..

alialper
Şube Müdürü
22 Mayıs 2009 12:20

kürtlerden başka herkes aslan gibi çıkıp ne mutlu türküm diyene der. çerkes, pomak, gürcü, arnavut, arap ama kürtler e gelince iş değişir, bu kürtlerin çoğu aslında osmanlı kılıcından kaçıp asimile olmuş türkmendirler. ırklarına baksan bu saydığım milletlerden daha fazla genetik olarak türktürler, ama bir tutturmuşlar kartız kürdüz lafı gidiyorlar,

adamın anası çerkes babası kürt her zaman kürdüm der, hiç çerkezim demez( tanıdığım bir abim), adamın babası türk anası kürt her yerde kürdüm der.( babamın kankası) ulan ne biçim bir virüs bu, bir anda baskın hale geçiyor, milletlerin en şereflisi türküz diyeceklerine dilenci ve hırsızların en büyüğü kürdüz diyor bu adamlar.

ayrıca kürt diye bir ırk ve dil yoktur, farsça, afganca konuşur bunlar, fars ırkındanız demezler. hainlik ve kalleşlik mayalarında olduğu için genellikle hırsızlıkla geçinir giderler.

bakirci_67
Yasaklı
22 Mayıs 2009 13:07

TÜRKÜN TÜRK TEN BAŞKA DOSTU YOKMUŞ.

SİZ BÖYLE YAPARSANIZ OLMAZ TABİ.

rajaclavata
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2009 13:14

kalkmış 2 AKp li vekil türklük bir etnik kimliktir bunu başka bir etnik kimliğe andımızı okutarak dağlara ne mutlu türküm diye yazarak dayatamazsını.

bir kere şundan anlaşalım Türklük, Türk olmak bir etnik kimlik değildir. özünde kendini Türk hisseden herkes Türktür.

biz bu toprakları ne mutlu türküm diyene diyerek aldık. o yazılarda ordan kalkamaz andımızda kalkamaz...

İmran Ali
Kapalı
22 Mayıs 2009 13:48

Ben de türküm. Ama kendi iradem ve çabam dışında olan kesbi değil tamamen vehbi olan birşeyle neden övüneyim. Ben kazansaydım da övünmezdim çünkü mütevaziliğe gölge düşer...

pıncırım
Kapalı
22 Mayıs 2009 13:58

kimliğimizi alt-üst eden zihniyetten ne beklenir ki...

Toplam 79 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi