Editörler : ayşegül bgm
26 Mayıs 2009 16:28

neden sağlık bakanımız yardımca sağlık personelini düşünmüyo hiçç.

sağlık bakanımız sadece doktorları düşünüp neden hep onlara öncelik tanıyor kii.halbuki yardımcı sağlık personeli olmasa işler yürür mü.neden bize her konuda alt tabaka personel gibi davranılıyor ki...herşey doktorlar içinn...biz sadece halkın gözüne girmek oy toplamak için kullanılan insanlarız.yazık değilmi kaç aydır atama bekleyen insanlar var..miili eğitim bakanı sürekli öğretmen alıyor diğer bakanlıklar sürekli personel alıyor..kadrolu alım yapıyorlar.bizim bakanımız ise işte bizi boyle atama bekletip atandıktan sonrada rezil ediyor.

63100
Aday Memur
30 Mayıs 2009 17:13

yani herkes memnun bakanımızın bize verdiği haklardan..çok iyi...

ezgi_sima79
Aday Memur
31 Mayıs 2009 00:51

arkadaşım kim memnun ki allah hakkımızı bunlara bırakmasın . sanki biz sağlık personeli üvey evladızz. vallahi rezil oldukk . bakıyorum arkadaşlarımın hepsi hayatını kurdu işini kurdu ben hala atanacam da ohohooo... allah yardımcımız olsun . inşallah atanıcaz olumlu düşünelim de allah yüzümüze baksınn..

63100
Aday Memur
31 Mayıs 2009 13:04

bence bişeler yapmalıyız bu böyle olmamalıı.insanların olmazsa olmazlarına hizmet ediyoruz.eğer sağlık hizmetleri nolmasa insanlık mahvolur.en önemli işleri yapıyoruz ve en adeletsiz davranışlara biz maruz kalıyoruz.birlik olmamız gerek.sendikalar birşeyler yapmalı.böyle boş boş isyan etmemlıyız.

şenturkum
Genel Müdür
01 Haziran 2009 21:07

çünkü sağlık bakanı "sağlık personelinin bakanıdır"

biz ise "yardımcı sağlık personeliyiz""

sanırım sağlık bakanı böyle düşünüyor.

:DDDDDDDDDDDDD

şaka bir yana sesimizi mi duymuyorlar. yoksa çok yüksekteelr oradan mı görünmüğyoruz. anlamadım ki.

63100
Aday Memur
15 Haziran 2009 22:20

ya bişeler yapmalıyızböyle ssessziz sedasız kalmamalıyız bize yapılanlara.sonuçta biz toplumun bel kemiğiyiz.biz olmazsak sağlıklı toplum olmaz önrmimizi anlamalılar.

bal_lab_amataha
Kapalı
19 Haziran 2009 19:44

g ü n e bakan.....

alpi78
Şube Müdürü
20 Haziran 2009 09:58

anası güzelde ondan

marazmali196316
Yasaklı
29 Mayıs 2019 01:44

aynen