Editörler : Pangaea

melis4
Memur
10 Haziran 2009 20:55

sınav açıklandı arkadaşlar. puanlarınız ve sıranız nasıl?

pandoraxx
Şef
11 Haziran 2009 08:50

ben baktım netten puanım yok.. extra 1 puanım yazıyor. acaba yanlıs kodlama falan mı yaptım:S sizlerin puanlar nasıl?

melis4
Memur
11 Haziran 2009 09:37

Evet nette sadece ekstra 1'in puanları var ben de anlayamadım. benim cebime msj geldi puanım.84 geldi. bana göre zor bi sınavdı bu ama sıralamam düşmüş, demek ki sadece bana zor gelmiş :/

mehmet61_67
Aday Memur
11 Haziran 2009 09:59

benim de 88.45 gelmiş...83 88 arası baya yoğun galiba o yüzden sıralaman düşmüştür.

melis4
Memur
11 Haziran 2009 10:39

sonuçlarda şu an ekstra 2 gözüküyor ama karne detayı yine gözükmüyor. bi beceremediler.

mehmet61_67, branş ne sizin?

assencm
Genel Müdür
11 Haziran 2009 11:00

sonuclara hangı adresten bakıyoz arkadaslar ben ihtıyacın

anasayfada bısı goremıyom

11 Haziran 2009 13:31

karne detay gözükmüyor arkadaşlar matematik batırdı beni eğitim 98 bence eğitim soruları güzel pegem den güzel en azından yalnız mat çok zor gerçi türkçeciye tabiki zor gelir ama çok kötü puanım baya moralim bozuldu :(

pandoraxx
Şef
11 Haziran 2009 14:17

açılmıyor sayfa hala..

sekizbin
Şef
11 Haziran 2009 16:37

bahsettğiniz hangisi bilmiyorum ama ihtiyacın 6. t. geneli denemesine girdim...bu kadar saçma bu kadar gereksiz bu kadar geri eğitim soruları olamaz...sanki bizlerle dalga geçmek istemişler...nasıl oluyor da insanlar bu insanlar ihtiyacın sınavlarına giriyor bunları ciddiye alıyor diyecem ama ben de girdim :) reklamdan kazanıyorlar işte yoksa bişeyden anladıkları için değil...ne diyelim hayırlı işler onlara...allah bol kaznç versin!

melis4
Memur
11 Haziran 2009 18:25

sekizbin, bahsettiğin sınav bu değil.bu ondan önceki sınavdı. bu sınavda yeni kavramlara çoklukla yer vermişlerdi ve kpssye yakın bi sınav değildi. ama o bahsettiğin sınav tamamen kpss formatına uygun bi sınavdı, çok da nitelikli sorular vardı. eğitim sorularına gereksiz,saçma diyorsan bence senin çalışmanda bi sorun vardır, çünkü herkes o sınava kolay diyor.

ihtiyacın sorularının kalitesi tartışılmaz ancak belirtmeliyim ki türkiye geneli sınavları öyle. ekstra ve paketleri için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. bu reklam falan da değil.

sen gidip de murat ya da yediiklimi beğeniyorum diyorsan bişey diyemem.

I3FY
Kapalı
11 Haziran 2009 18:47

yav yediiklim eğitimde kulağı hangi elle göstereceğini şaşırmış, adamlar devrik cümle kurup olay yarattım sanmışlar, ikincil pekiştirece bile ödülsel pekiştireç demiş yuh artık :)

mehmet61_67
Aday Memur
14 Haziran 2009 22:37

melis4; hangi branşs diye sormuşsun bana şimdi girebildim foruma uzun zaman sonra. benim branşım ilköğretim matematik öğretmenliği. sizin ki ? bu arada ihtiyacın türkiye geneli 6. denemesine girdiniz mi? ekstralardan sonra baya kolay geldi bana ki netim de ii geldi.ama sanmıyorum ki kpssde bundan çok daha zor gelsin sorular.

pandoraxx
Şef
14 Haziran 2009 22:45

TG 6 ya gırdım ben net ii.. ama dikkat gerekıyordu..

bu arada, extra 2 nın sonucları hala yok nette:(

mehmet61_67
Aday Memur
14 Haziran 2009 22:55

sadece puan ve genel sıralama yazıyo.karne detayına girilmiyo.asıl önemli olan kısım da orası aslında

edeb_tr
Şef
14 Haziran 2009 23:02

arkadaşlar bugun sonucumu aldım..yalnız cok tuhaf bir olay var benim puanım 72 gelirken arkadaşın bransı benle aynı ikimizde edebiyat öğretmeniyiz o eğitim yapmamısken puanı 74 ve netleri benden düşük ve sıralama olarak benden önde geliyor ve de bunun gibi sadece genel kültür ile yetenek yaparak öne geçen bir çok çıktı gördüm öğretmenlik branşında.

mehmet61_67
Aday Memur
14 Haziran 2009 23:05

bi karışıklık olmuş sanırım.sistemin açılmaması da bundan kaynaklı olabilir heralde.

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi