Editörler : E.Kayı Han

08 Haziran 2009 18:29

AK Partili vekil kolbastı oynadı (tebrik ederim işte milletvekili)

Çevre Şenliği'ne katılan AK Parti Ankara Milletvekili Aşkın Asan, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın ricası ile (rica yoktur ricayla kimse sahneye çıkıp bunu oynamaz haber7 olayı abartmış) kolbastı oynayan gençlere eşlik etti.

Mehter takımı gösterisi ile başlayan şenlik, protokol konuşmalarının ardından öğrencilerin folklör gösterisi ile devam etti. Kolbastı oyunu sırasında Bakan Atalay'ın ısrarı ile sahneye çıkan Milletvekili Asan, öğrencilerle birlikte bir süre kolbastı oynadı. Tekrar protokoldeki yerine geçtiğinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Asan, Trabzonlu olduğunu ve çocukluğunda kolbastı oynadıklarını anlattı.

"Küçükken daha iyi oynardım. Yaşlanmışım, nefes nefese kaldım." diyen Asan, bir soru üzerine Bakan Atalay'ın ricası ile sahneye çıktığını belirtti.

Asan gazetecilere, "Siz de ısrar ederseniz yeniden oynarım." şeklinde espiri yaptı.

Bakan Atalay ise Asan'ın güzel oynadığını belirterek tebrik etti.

"Bizde Hüdayda ile misket var." diyen Bakan Atalay oynayamadığını ancak seyretmeyi çok sevdiğini söyledi.

NOT1/DOSTLAR VEKİLİMİ TEBRİK EDİYORUM BEN BÖYLE SOSYAL BİZDEN OLAN VEKİLLER GÖRMEK İSTİYORUM AMA MAGLESEF

bir vekilimiz vardı ona hayrandım bir özel gecede batari çalmıştı sanırsam chp vekiliydi.

SİZİNDE BİLDİĞİNİZ EKİLLER VAR MI BÖYLE

not:1/2 AKP vekilleri suratsız oluyor ama bu vekil hanımı alkışlıyor ve tebrik ediyorum...

KANUN : VEKİL OYNMAZ /OYNATIR

xmurat
Kapalı
08 Haziran 2009 18:32

TUZU KURU BUNLARIN TABİ,ONLAR OYNAMAYACAKDA BEN Mİ OYNAYACAĞIM?

__dilruba__
Kapalı
08 Haziran 2009 18:37

murat bey ?

xmurat
Kapalı
08 Haziran 2009 18:41

ne yani yalanmı dilruba hanım? tamam sizin söylemek istediğinizi anladım,içimizden biri gibi davranmalarını hoş buluyorsunuz,bense içimizden biri gibi yaşamalarını diliyorum...

anlatabildiğimi umuyorum :))

fırattemel
Kapalı
08 Haziran 2009 19:46

sizde istek yapın birdaha oynayım diyor medya mensuplarına))))

Sinemm87
Yasaklı
08 Haziran 2009 20:14

valla benim hoşuma gitti:)

ne güzel kadın içinden geldiği gibi oynadı..

__dilruba__
Kapalı
08 Haziran 2009 20:33

canlar cananlar

ben taktir ettim her görüşe saygım var

o sahnede nasıl oynuyorlarsa bizim hayatımızlada oynuyorlar

:(

:)

herşey bu şekilde biliyorum ama bize aitmiş gibi duran davranışları görüncede yüzüm gülüyor doğrusu....

siyasetçilerin durumları malum

ben Türkiyede birtek vekil biliyorum oda

AKP : Fatoş Gürkan ZOPCUK Hanım telefonları 24 saat açık kim ararsa arasın cevap veriyor sorunlara hemen müdahale ediyor.

çok hanım çok içten ve mantıklı yaklaşımları var.

bir keresinde ondan bir ricada bulundum kabul etmedi zamana bırak dedi ben karışmam yardımda etmem dedi ve iyiki de etmedi diyorum :) onun yardımıyla hayatımın yanlışını yapabilirdim :)

haa şuda var kendisine oy vermeyenlerddenim :)

tugrul.ca
Müsteşar
09 Haziran 2009 00:37

ülkenin kol bastı yapacak takati yok...vekiller gayet rahatlar...gelecek kaygıları yok...yaşam standartları yüksek..çocuklarının geleceği garanti altında...

Bende böyle bir ülkede bu kadar ayrıcalıklı bir yaşantıya sahip olsam ben oynardım...hemde oynaya oynaya tur atardım...

oynamak hakları..onları oynatanlarda,tempo tutsunlar...her yaptıklarını yada yapmadıklarını alkışlamayı farz biliyolar nasılsa..

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi