Editörler : E.Kayı Han
10 Haziran 2009 16:57

Komisyon görevlendirmesine karşı itiraz yoluna gidilebilirmi

Arkadaşlar ben 3 mahkemeye bakmaktayım. 2 gün önce beni aynı zamanda savcılık kalem işlemlerini yürütmek üzere görevlendirmişler. Savcılıktaki arkadaşıda başka bir ilçeye göndermiştir.

Şimdi soruyorum haftada 3 gün duruşma 2 gün keşifle giden bir kişi aynı zamanda savcılıkta görevlendirilmesi usul ve yasaya aykırı değilmi, hakkımızı aramak için ne yapmak lazım, cevap yazsanızda yazmasanızda hepinize TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

aybella
Memur
10 Haziran 2009 18:39

Adliye ve cezaevi personelinde en büyük sorun hukuki yardım. Sendikal bir örgütlenmenin olmamasının getirdiği bir olumsuz durum. Sendikaya bağlı bir memur olsa sendikanın avukatı vasıtasıyla rahatlıkla hukuki yardımını alabilecek. Devletin ödeme sorunu yaşayan mahkuma tanıdığı hukuki yardımdan adliye ve cezaevi çalışanının da yararlanması gerekmekte. Kamunun objektif ve hesap verebilir bir hale gelmesi açısından son derece gerekli.

Serkan_06_1983
Yasaklı
10 Haziran 2009 19:50

Sevgili göksun

Mum dibine ışık vermez hakkı da hukuku da adalet bakanlığında arama bulamazsın:))))

baska_ne_olsun
Aday Memur
10 Haziran 2009 21:00

işin zor arkadaşım

aybella
Memur
11 Haziran 2009 18:41

güncel

göksun
Şube Müdürü
14 Haziran 2009 14:08

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, gerçektende doğru söylüyorsunuz,

İnanın bu işlerden bıktığım için tayin istedim ve tayinim çıktı, ama şu ilişiği bir kessem yeter

Tekrar hepinize teşekkür ederim,

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi