Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Haziran 2009 11:53   

gazi tezli ye başvuracak yok mu?

üds şartı var mı anlayamadım ben ya....

11 Haziran 2009 12:24

nasnas35
Şef

hocam konya da formasyon almışsınız takip ettiğime göre bende bu sene düşünüyorum da biraz bilgi verebilirmisiniz? çok sevinirim... asillerde ve yedeklerde kaçla kapattı. ikibuçuk milyara maloluyor yazmışsınız bu 1. öğretim ücretimi devlet ünv. için fazla geldi de.şimdiden teşekkürler

11 Haziran 2009 13:09

edebiyat__melodi
Aday Memur

hocam ben geçen sene şubat ayında girdim.o sene fiyatlar böyleydi ama kanun çıktı bizden sonra fiyatı düşürdüler.şimdi bir milyarı bile bulmuyor sanırım.benim girdiğim dönemde 69 la kapattı.ben ara dönemde girdim.bizden sonra birde yazın aldılar onların sayısı azdı ama paraları düşüktü.benim girdiğim şubat döneminde 240 kişi aldılar iyide para aldılar.parayı devlet kesince kontenjan 50 lere düştü.

11 Haziran 2009 13:14

nasnas35
Şef

sağolasın hocam 80 aldım ben sadece ales puanı ile aldığı için şanslı olduğumu düşünmek istiyorum.çok soru sordum ama tavsiye edermisiniz zorluyorlar mı yani.

11 Haziran 2009 13:19

edebiyat__melodi
Aday Memur

yok hocam ne demek yrm edebilirsem ne mutlu bende geçtim o yollardan biliyorum çok zor bi durum.ben tavsiye ederim hiç zorlanmadım ödevmiş projeymiş hiç zorlamadılar.ama hocam tek tavsiyem 4 hafta diyolarsa devamsızlık uyun 7 hafta diyen hocada var onlara uyun yeter devamsızlık durumunuzu iyi ayarlayın.yoksa dersler gayet kolay.zaten üst sınıflarla konuşun aynı sorular ve sistem:)

12 Haziran 2009 11:37

edebiyat__melodi
Aday Memur

gncl

14 Haziran 2009 19:20

edebiyat__melodi
Aday Memur

gncl

Toplam 6 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?