İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : crops35

Yasaklı
14 Haziran 2009 08:04

Telekomda avukat olarak calısan kısının ust duzey hukukcu babası

selam arkadslar..

ben bıryıl once su duyumu almıstım..yargıtey veya danıstay uyelerının cocuklarının veya yakınlarının telekomda ıse basladıkları ve telekomun bunu akılcı oyunlarla bılerek yaptıgı yonunde..duyum oldugu ıcın ınanırlılılıgını zamana bıraktım.

evet. Ankara telekomda olup,avukat statusunde calısan bır kısının babası UST DUZEY HUKUKCUDUR..yargıtay uyesı duyumu aldım ama dogrulugunu arastırmak lazım..sızlerede bu arastırmaya davet edıyorum..

bu ne demektır hemen aklımıza soru ısaretı geldı degılmı..

arkadslar bugunden sonra budavalara sıkı sıkı sarılacagız..

telekomun bazı dava kazanımları elde etmek ıcın yapacagı oyunları tahmın edebılıyorum..

ben bu konuda gereklı arastırmamı yapacagım ve bu kısının yaptırımın ne olacagını bulacagım.bu sadece duyum..

fakat bırdavada olmayan kısılerı dava ıcersıne bır satırla cıkıstırıp ve yargtaydan onanmasının soru ısaretı bu duyumları onaylıyor adeta..arkadslar bu konuda sızden rıcam bu konunun dogrulugunu ıspatlayacak ıpuclarını beraber bulmak...kolay gelsın..

uyuz555
Aday Memur
14 Haziran 2009 11:40

inanmıyorum! nasıl olur ya? gerçekmi? insanın içi kararıyor,bukadar insan boşunamı emek sarfediyor...

fakat emeksiz ekmek olmaz kolay gelsin arkadaşlar

mustafam40
Genel Müdür
14 Haziran 2009 11:59

MERHABA

Arkadaşlar olabilir böyle şeyler sizleri şaşırtmasın.Burası Türkiye bir zamanlar demedimi birileri benim memurum işini bilir.Şimdi siyasiler demiyormu benim hırsızım seninkinde daha iyi.

Olur böyle şeyler artık ben şaşırmıyorum.

Tek yapmamız gereken birlik ve beraberlik içinde olmak.

Bir balyoz gibi tepelerine binmektir.

Her zaman söyledim yine söylüyorum arkadaşlar bu ülkede mutlaka Namuslu Hukukcular da var.

Hakkınızı arayın üzerlerine gidin kaybettikmi hep birlikde AHİM gidelim.

Yoksa burda yakınmak yada şaşırmak sizlere inanınki bir fayda sağlamaz.

İnatla hakkınızı arayın.Bittimi hukuk yolları AHİM gidin bu çok önemli.

Bakalım ozaman ne yapaçaklar.

AHİM baş vurmak üçretsizdir bunu özellikle bilmenizi isterim.

Mahkeme hacirahınıda devlet ödüyor.

Benden uyarması.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi