1
D U Y U R U
1-Başkanlığımızca ?Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü Vergi Denetmenleri Görev, Yetki, Çalışma ve Atama Yönetmeliği? uyarınca 12.09.2009 tarihinde yapılan Vergi Denetmen Yardımcılığı giriş yazılı sınavında başarılı olan adayların soyadı ve adı alfabetik sıraya göre aşağıda gösterilmiştir.
SIRA NO.
ADAY NO.
SOYADI
ADI
1
2217
ACIELMA
ŞÜKRÜ
2
2199
AÇIK
DİDEM
3
1745
AÇIKGÖZ
OĞUZ
4
809
AKBIYIK
METİN
5
1213
AKBULUT
MUSTAFA
6
1605
AKÇA
İDRİS
7
1868
AKÇAY
EMRAH
8
214
AKDAĞ
EŞREF
9
3380
AKDENİZ
ASLI
10
2574
AKGÖZ
İSMET
11
355
AKGÜMÜŞ
ÜMİT
12
1438
AKGÜNDÜZ
DENİZ KAMER
13
2018
AKIN
SERDAR
14
1070
AKKAŞ
FİGEN
15
1078
AKKUŞ
ABDULLAH
16
924
AKPINAR
SEYİT
17
927
AKSOY
BATIKAN
18
342
AKSOY
SULTAN BURÇİN
19
2139
AKTAY
İSMET ALİ
20
2140
AKTAY
İSMAİL
21
2972
ALADAĞ
CİHAN
22
2080
ALAGÖZ
HASAN BASRİ
23
1751
ALAN
BURCU
24
2107
ALBAYRAK
ONUR KEMAL
25
2969
ALBAYRAK
UĞUR
26
2088
ALDEMİR
GÖKHAN
27
66
ALP
MEHMET ALİ
28
265
ALTIAĞIZ
FERDİ
29
242
ALTINIŞIK
ENGİN
30
85
ALTUNDAĞ
HACI MEHMET
31
2811
ARAS
ERDAL
32
1878
ARSLAN
YASİN
33
1270
ARTIKLAR
EMEL
34
2073
ASALIOĞLU
YUSUF
35
2788
ASARKAYA
LEVENT
2
36
295
ASLAN
İRFAN
37
2899
ASLAN
HATİCE GÜLŞAH
38
1622
ASLAN
BAKİ
39
2876
AŞKIN
ŞERİF
40
1571
ATA
ÖMER
41
2463
ATAR
FERHAT
42
2317
ATLI
ŞULE
43
1019
ATUĞ
EBRU
44
580
AVCI
ABDÜLSAMET
45
581
AVCU
MUCİP
46
2316
AYAN
DENİZ
47
1821
AYDIN
RAMAZAN
48
2353
AYDOĞAN
ERTAN
49
2092
AYDOĞDU
TAHİR DENİZ
50
2044
AYDOS
HASAN
51
1833
AYDUĞAN
LEVENT ONUR
52
3285
AYLUÇTARHAN
EMİNE
53
2482
AYNA
YASİN
54
1120
AYVALLI
MEHMET
55
739
BACAK
ÇAĞRI
56
95
BALAK
ALPTEKİN
57
2570
BALCI
SERKAN
58
1028
BALCIOĞLU
MEHMET
59
2866
BARAN
SİNEM
60
3027
BARLIK
SELAHATTİN
61
1572
BAŞKAYA
MUHARREM
62
1200
BATTAL
HÜSEYİN MURAT
63
24
BAYAR
SALİH
64
1844
BAYKARA
MEHMET
65
2234
BAYRAK
ABDULLAH
66
2734
BAYRAKTAR
DAVUT
67
264
BAYRAM
MEHMET
68
32
BEKTAŞ
YUSUF
69
2395
BESKİSİZ
MUSA ONUR
70
846
BEŞLİ
MUHAMMET
71
930
BIÇAKCI
AYŞEGÜL
72
1926
BİLGİN
MUSTAFA
73
689
BİLİCİ
NURULLAH
74
2333
BOYAR
CUMHUR GÜRKAN
75
1729
BOZKURT
ZEYNEP
76
2285
BOZKURT
MEHMET FATİH
77
2644
BUDAK
DERYA
78
1917
BULUT
EMRULLAH
79
1000
BULUT
AYÇA
80
2047
BURDUR
HALİME AYŞE
3
81
583
BÜYÜKÇELEBİ
NUSRET
82
3053
BÜYÜKLEBLEBİCİ
SERKAN
83
404
CAN
MAHMUT
84
1158
CANDAN
TUĞBA
85
1885
CANGİR
BURAK
86
2842
CEMİLOĞLU
MEHMET UMUD
87
1955
CEYLAN
SELDA
88
2989
CİN
HAKKI SONER
89
622
COŞAR
ÖZKAN
90
2558
COŞKUN
OKTAY
91
2076
ÇAĞLAYANKAYA
BERNA
92
2061
ÇAKILLI
DİLEK
93
2567
ÇAKIR
BEGÜM BESTE
94
3409
ÇAMLI
OSMAN
95
3395
ÇAVUŞOĞLU
ŞAHİN
96
936
ÇELİK
HARUN
97
2096
ÇELİK
URAS
98
2425
ÇELİK
SERDAR
99
2097
ÇELİK
UTKU
100
1644
ÇETİN
İBRAHİM
101
2444
ÇETMİ
OSMAN
102
266
ÇINAR
İSMAİL YENER
103
365
ÇİÇEKÇİ
GİZEM
104
1711
ÇİMEN
YUSUF
105
1835
ÇİNAR
SİNAN
106
467
ÇOMOĞLU
AYŞE TUBA
107
333
DELİGÖZ
CİHAN
108
271
DEMİR
MEHMET SALİH
109
952
DEMİR
NAZLI
110
491
DEMİR
YAKUP
111
160
DEMİRAYAK
ONUR
112
2832
DEMİREL
RAHİME ECE
113
99
DEMİRHAN
FARUK
114
2185
DENİZ
MUSA
115
1654
DERE
BARIŞ
116
363
DERELİ
FATMA GÜL
117
806
DOĞAN
KEVSER
118
1720
DOĞAN
HASAN
119
1836
DOLU
ALİ SAİD
120
1574
DÖNMEZ
SALİM
121
3148
DURAN
HALİL
122
1573
DURAN
ABDUL KERİM
123
183
DURGUN
ÖMER
124
1619
DURMAZ
MEHMET
125
243
DURSUN
MUKADDES
4
126
1884
DUTUCU
HAKAN
127
239
DÜNDAR
FATİH
128
3032
ECEMİŞ
MUSTAFA
129
1062
EFİR
YASEMİN
130
390
EKİCİ
İSKENDER
131
88
EKİM
BADE
132
2321
EKİN
AHMET
133
2386
EKİNCİ
VOLKAN
134
1465
ELMA
FETHİYE
135
144
ELMAS
İBRAHİM
136
2429
ENDAR
MERT
137
2622
ERARSLAN
ENDER
138
2087
ERÇAKAL
DİDEM
139
39
ERDOĞAN
BAYRAM
140
1794
EREL
BARIŞ
141
3124
ERGUN
AHMET CEMİL
142
2279
ERGÜNEŞ
MUSTAFA
143
2149
EROĞLU
HALİL
144
726
ERÖZYÜREK
HÜSEYİN
145
2686
ERTAŞ
ALAADDİN
146
1037
ERYILMAZ
FATİH
147
1876
EYLEV
ÜMİT
148
1867
FİDAN
FİLİZ
149
249
FİLİK
KORAY
150
1222
GAYGILI
ALİ KEMAL
151
1112
GENCER
HALİL
152
1053
GÖK
EMRE
153
2765
GÖKALP
NAZİFE
154
2821
GÖKÇE
GÜLBANU
155
2066
GÖRÜR
BURHAN
156
314
GÖZLET
MUSTAFA
157
2167
GÜCÜKTURALI
ABDULLAH
158
448
GÜL
HÜSEYİN
159
862
GÜLABACI
SEVİLAY
160
2671
GÜLÇİÇEK
ESMA
161
895
GÜLEÇ
ÖMER
162
1722
GÜLER
HASAN
163
2115
GÜN
SERVET
164
1987
GÜN
HACI MUSTAFA
165
1558
GÜNDÜZ
EYÜP
166
2292
GÜNERİ
AHMET
167
2892
GÜNGÖR
HATİCE
168
1706
GÜNSELİ
HÜSEYİN
169
2183
GÜVENİŞ
TAMER
170
3254
GÜZELYALÇIN
ALPER
5
171
1534
HAMAYKAYA
CELALETTİN
172
2658
HASÇELİK
OSMAN
173
1973
HASDEMİR
MUSTAFA
174
3410
IRMAK
NİHAN
175
90
İBİŞOĞLU
YILDIRIM
176
2351
İNÖZÜ
YEKTA
177
340
İZCİ
YUSUF
178
3003
K.KARACA
AHMET
179
2497
KABADAYI
GÜLHAN
180
2339
KAÇAR
HALİME EDA
181
1965
KALA
SİNAN
182
1480
KAPLAN
ÖMER
183
2471
KARABOĞA
İBRAHİM
184
1585
KARAKURT
ERDEM
185
1535
KARAKÜLAH
KENAN
186
136
KARANFİL
SÜHEYL
187
1664
KARASUNGUR
ADEM
188
3205
KAVAK
FATMA
189
2011
KAYA
MEVLÜT
190
1446
KAYA
ULVİ CANTÜRK
191
2785
KAYAALP
CİHAN
192
2631
KAYNAK
FATİH
193
444
KERİÖZ
LEMAN
194
887
KILIÇ
CEMİL
195
1924
KILINÇKAYA
RIDVAN
196
1260
KILINÇKAYA
ÖZGÜR
197
515
KIZILKAN
SEYLAN
198
1038
KOCA
AYDIN
199
296
KOÇAK
DENİZ
200
3250
KOÇAK
AHMET
201
1549
KÖLEOĞLU
MUSTAFA
202
1205
KÖYSÜREN
SAİT
203
663
KUZU
SEYFULLAH
204
1817
KÜÇÜK
MESUT
205
3275
KÜÇÜK
MAKSUT
206
3001
KÜÇÜKKARACA
SERHAT
207
3218
KÜPCÜ
ÇAĞLAR
208
1095
KÜPOĞLU
BAHADIR
209
1607
LÜLE
TUĞBA
210
3443
MALTAŞ
ZEYNEP
211
2614
MAMIK
MEHMET MİRAÇ
212
1717
MAZLUM
MUSTAFA SEFA
213
1244
MAZLUMOĞLU
MUSTAFA
214
114
MENTEŞ
FIRAT
215
1283
OK
MUSTAFA
6
216
407
OKULMUŞ
YÜCEL
217
2238
ORKAN
AYŞE DAMLA
218
596
ORS
CİHAN
219
161
ORUÇ
BURAK OĞUZ
220
1999
ÖKSÜZ
VOLKAN
221
3386
ÖNER
SEDAT
222
382
ÖZAYDIN
NİLAY
223
2038
ÖZDEMİR
ALPER
224
394
ÖZDEMİR
OSMAN
225
1280
ÖZDEMİR
NECDET
226
2890
ÖZDEMİR
RAMAZAN
227
1441
ÖZDEMİR
ENGİN
228
905
ÖZDOĞAN
EMRAH
229
2493
ÖZEN
MUSTAFA RAŞİT
230
2359
ÖZKAN
İSMET
231
1208
ÖZKARA
CAN
232
3392
ÖZKUL
BİLAL
233
2643
ÖZMEN
MEHMET FATİH
234
3336
ÖZMEN
RESUL
235
2927
ÖZTÜRK
SAFİYE
236
3207
ÖZTÜRK CANAVAR
HATİCE
237
2528
PAKSOY
İNCİ MÜRÜVVET
238
534
PAMUK
SEDANUR
239
2682
PAZOĞLU
MEHMET
240
1675
POLAT
HALE
241
576
POLAT
OKAN
242
759
SAĞIR
HASAN
243
1855
SALDAMLI
ORHAN
244
710
SARAÇ
ÖMER
245
572
SARIALTIN
FİLİZ
246
130
SARIASLAN
NURAN
247
2865
SARIKAN
NURAY
248
1171
SARKMAZ
EMRE
249
1652
SAYDAN
MEHMET
250
932
SERDAN
MUHSİN ERTUĞRUL
251
1359
SOSLU
AHMET BURAK
252
2257
SOYALP
İSMAİL
253
2142
SOYDEMİR
ÖZGÜR
254
3292
SÖNMEZ
AYDIN
255
1507
SUNGUR
TANER
256
162
SUSULU
CEM
257
611
SÜTLÜOĞLU
ARMAĞAN
258
2175
ŞAHİN
DENİZ
259
3471
ŞAHİN
SONER
260
1928
ŞAHİN
SEMRA
7
261
565
ŞAHİN
MELTEM GÜLEN
262
1559
ŞENALP
AKIN
263
2753
ŞENEL
ALİ
264
729
ŞENGÜL
NİHAL
265
3163
ŞENSES
NEVZAT
266
3317
ŞİMŞEK
ERSİN
267
700
ŞİMŞEK
HAKAN
268
1964
TAN
TANER
269
1600
TARMAN
YASİN
270
1696
TAŞDELEN
SERKAN
271
142
TAŞDEMİR
GÜLGÜN
272
224
TEKDEMİR
ABDULCELİL
273
2712
TEKİN
ERCAN
274
1151
TOPAL
DERYA
275
2559
TORBALI
AHMET
276
58
TUNÇ
KADİR
277
533
TURAN
ZEYNEP CEREN
278
776
TURHAN
ERSİN
279
954
TÜRKER
ABDULLAH YAVUZ
280
1618
TÜRKMEN
HAMZA
281
2237
TÜRKŞEN
ÖMER NURİ
282
1633
TÜZ
ZEKİ
283
192
UÇAR
UMUR
284
2800
UÇAR
HÜSEYİN
285
736
UÇKAN
SERVET
286
433
USTA
SALİH
287
1714
UZUN
SABRİ
288
1460
UZUN
İBRAHİM
289
2186
ÜÇLER
GÜÇLÜ
290
1799
ÜN
HATİCE
291
636
ÜNAL
YUNUS EMRE
292
1596
ÜNVER
DAMLA
293
837
ÜREDİLER
TUĞÇE
294
1362
ÜSTÜN
ERHAN
295
422
YAKUT
DİYADİN
296
222
YAMAN
YUNUS
297
2297
YAMAN
GÖKAY
298
1085
YARDIM
ERCAN
299
1182
YARŞILIKAL
DİLŞAH
300
462
YAVUZ
YASİN
301
1360
YAVUZ
MEHMET ALİ
302
645
YEŞİLKAYA
NUR
303
2492
YEŞİLTAŞ
MEHMET YAŞAR
304
53
YILDIRIM
MUSTAFA SERHAN
305
263
YILDIRIM
DEMET
8
306
1583
YILDIRIM
GÜNGÖR
307
1032
YILDIRIM
YILDIRAN
308
1871
YILDIZ
ŞEYDA
309
3415
YILDIZ
BİHTER
310
459
YILDIZ
SELDA
311
560
YILMAZ
SİNAN
312
1719
YILMAZ
FIRAT
313
3363
YILMAZ
UFUK
314
408
YILMAZ
MEHMET
315
554
YILMAZ
DUYGU NUR
316
3416
YURT
DAVUT
317
211
YÜKSEL
KAYHAN
318
1568
ZURNACI
GÖKHAN
2-Yazılı sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri aşağıda belirtilmiştir.
SÖZLÜ TARİHİ
SIRA NO
05/10/2009
1-65
06/10/2009
66-130
07/10/2009
131-195
08/10/2009
196-258
09/10/2009
259-318
SÖZLÜ SINAV SAATİ ve YERİ:
Sınav saat 9:30 da başlayacaktır.
Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi Şehit Cem Ersever Caddesi
Çınardibi Sokak No:31 Lalegül-Demetevler/ANKARA
D U Y U R U L U R
ANKARA 12.09.2009
Bülent BÜYÜKDIĞAN
Gelir İdaresi Daire Başkanı
Sınav Kurulu Başkanı
1
D U Y U R U
1-Başkanlığımızca ?Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü Vergi Denetmenleri Görev, Yetki, Çalışma ve Atama Yönetmeliği? uyarınca 12.09.2009 tarihinde yapılan Vergi Denetmen Yardımcılığı giriş yazılı sınavında başarılı olan adayların soyadı ve adı alfabetik sıraya göre aşağıda gösterilmiştir.
SIRA NO.
ADAY NO.
SOYADI
ADI
1
2217
ACIELMA
ŞÜKRÜ
2
2199
AÇIK
DİDEM
3
1745
AÇIKGÖZ
OĞUZ
4
809
AKBIYIK
METİN
5
1213
AKBULUT
MUSTAFA
6
1605
AKÇA
İDRİS
7
1868
AKÇAY
EMRAH
8
214
AKDAĞ
EŞREF
9
3380
AKDENİZ
ASLI
10
2574
AKGÖZ
İSMET
11
355
AKGÜMÜŞ
ÜMİT
12
1438
AKGÜNDÜZ
DENİZ KAMER
13
2018
AKIN
SERDAR
14
1070
AKKAŞ
FİGEN
15
1078
AKKUŞ
ABDULLAH
16
924
AKPINAR
SEYİT
17
927
AKSOY
BATIKAN
18
342
AKSOY
SULTAN BURÇİN
19
2139
AKTAY
İSMET ALİ
20
2140
AKTAY
İSMAİL
21
2972
ALADAĞ
CİHAN
22
2080
ALAGÖZ
HASAN BASRİ
23
1751
ALAN
BURCU
24
2107
ALBAYRAK
ONUR KEMAL
25
2969
ALBAYRAK
UĞUR
26
2088
ALDEMİR
GÖKHAN
27
66
ALP
MEHMET ALİ
28
265
ALTIAĞIZ
FERDİ
29
242
ALTINIŞIK
ENGİN
30
85
ALTUNDAĞ
HACI MEHMET
31
2811
ARAS
ERDAL
32
1878
ARSLAN
YASİN
33
1270
ARTIKLAR
EMEL
34
2073
ASALIOĞLU
YUSUF
35
2788
ASARKAYA
LEVENT
2
36
295
ASLAN
İRFAN
37
2899
ASLAN
HATİCE GÜLŞAH
38
1622
ASLAN
BAKİ
39
2876
AŞKIN
ŞERİF
40
1571
ATA
ÖMER
41
2463
ATAR
FERHAT
42
2317
ATLI
ŞULE
43
1019
ATUĞ
EBRU
44
580
AVCI
ABDÜLSAMET
45
581
AVCU
MUCİP
46
2316
AYAN
DENİZ
47
1821
AYDIN
RAMAZAN
48
2353
AYDOĞAN
ERTAN
49
2092
AYDOĞDU
TAHİR DENİZ
50
2044
AYDOS
HASAN
51
1833
AYDUĞAN
LEVENT ONUR
52
3285
AYLUÇTARHAN
EMİNE
53
2482
AYNA
YASİN
54
1120
AYVALLI
MEHMET
55
739
BACAK
ÇAĞRI
56
95
BALAK
ALPTEKİN
57
2570
BALCI
SERKAN
58
1028
BALCIOĞLU
MEHMET
59
2866
BARAN
SİNEM
60
3027
BARLIK
SELAHATTİN
61
1572
BAŞKAYA
MUHARREM
62
1200
BATTAL
HÜSEYİN MURAT
63
24
BAYAR
SALİH
64
1844
BAYKARA
MEHMET
65
2234
BAYRAK
ABDULLAH
66
2734
BAYRAKTAR
DAVUT
67
264
BAYRAM
MEHMET
68
32
BEKTAŞ
YUSUF
69
2395
BESKİSİZ
MUSA ONUR
70
846
BEŞLİ
MUHAMMET
71
930
BIÇAKCI
AYŞEGÜL
72
1926
BİLGİN
MUSTAFA
73
689
BİLİCİ
NURULLAH
74
2333
BOYAR
CUMHUR GÜRKAN
75
1729
BOZKURT
ZEYNEP
76
2285
BOZKURT
MEHMET FATİH
77
2644
BUDAK
DERYA
78
1917
BULUT
EMRULLAH
79
1000
BULUT
AYÇA
80
2047
BURDUR
HALİME AYŞE
3
81
583
BÜYÜKÇELEBİ
NUSRET
82
3053
BÜYÜKLEBLEBİCİ
SERKAN
83
404
CAN
MAHMUT
84
1158
CANDAN
TUĞBA
85
1885
CANGİR
BURAK
86
2842
CEMİLOĞLU
MEHMET UMUD
87
1955
CEYLAN
SELDA
88
2989
CİN
HAKKI SONER
89
622
COŞAR
ÖZKAN
90
2558
COŞKUN
OKTAY
91
2076
ÇAĞLAYANKAYA
BERNA
92
2061
ÇAKILLI
DİLEK
93
2567
ÇAKIR
BEGÜM BESTE
94
3409
ÇAMLI
OSMAN
95
3395
ÇAVUŞOĞLU
ŞAHİN
96
936
ÇELİK
HARUN
97
2096
ÇELİK
URAS
98
2425
ÇELİK
SERDAR
99
2097
ÇELİK
UTKU
100
1644
ÇETİN
İBRAHİM
101
2444
ÇETMİ
OSMAN
102
266
ÇINAR
İSMAİL YENER
103
365
ÇİÇEKÇİ
GİZEM
104
1711
ÇİMEN
YUSUF
105
1835
ÇİNAR
SİNAN
106
467
ÇOMOĞLU
AYŞE TUBA
107
333
DELİGÖZ
CİHAN
108
271
DEMİR
MEHMET SALİH
109
952
DEMİR
NAZLI
110
491
DEMİR
YAKUP
111
160
DEMİRAYAK
ONUR
112
2832
DEMİREL
RAHİME ECE
113
99
DEMİRHAN
FARUK
114
2185
DENİZ
MUSA
115
1654
DERE
BARIŞ
116
363
DERELİ
FATMA GÜL
117
806
DOĞAN
KEVSER
118
1720
DOĞAN
HASAN
119
1836
DOLU
ALİ SAİD
120
1574
DÖNMEZ
SALİM
121
3148
DURAN
HALİL
122
1573
DURAN
ABDUL KERİM
123
183
DURGUN
ÖMER
124
1619
DURMAZ
MEHMET
125
243
DURSUN
MUKADDES
4
126
1884
DUTUCU
HAKAN
127
239
DÜNDAR
FATİH
128
3032
ECEMİŞ
MUSTAFA
129
1062
EFİR
YASEMİN
130
390
EKİCİ
İSKENDER
131
88
EKİM
BADE
132
2321
EKİN
AHMET
133
2386
EKİNCİ
VOLKAN
134
1465
ELMA
FETHİYE
135
144
ELMAS
İBRAHİM
136
2429
ENDAR
MERT
137
2622
ERARSLAN
ENDER
138
2087
ERÇAKAL
DİDEM
139
39
ERDOĞAN
BAYRAM
140
1794
EREL
BARIŞ
141
3124
ERGUN
AHMET CEMİL
142
2279
ERGÜNEŞ
MUSTAFA
143
2149
EROĞLU
HALİL
144
726
ERÖZYÜREK
HÜSEYİN
145
2686
ERTAŞ
ALAADDİN
146
1037
ERYILMAZ
FATİH
147
1876
EYLEV
ÜMİT
148
1867
FİDAN
FİLİZ
149
249
FİLİK
KORAY
150
1222
GAYGILI
ALİ KEMAL
151
1112
GENCER
HALİL
152
1053
GÖK
EMRE
153
2765
GÖKALP
NAZİFE
154
2821
GÖKÇE
GÜLBANU
155
2066
GÖRÜR
BURHAN
156
314
GÖZLET
MUSTAFA
157
2167
GÜCÜKTURALI
ABDULLAH
158
448
GÜL
HÜSEYİN
159
862
GÜLABACI
SEVİLAY
160
2671
GÜLÇİÇEK
ESMA
161
895
GÜLEÇ
ÖMER
162
1722
GÜLER
HASAN
163
2115
GÜN
SERVET
164
1987
GÜN
HACI MUSTAFA
165
1558
GÜNDÜZ
EYÜP
166
2292
GÜNERİ
AHMET
167
2892
GÜNGÖR
HATİCE
168
1706
GÜNSELİ
HÜSEYİN
169
2183
GÜVENİŞ
TAMER
170
3254
GÜZELYALÇIN
ALPER
5
171
1534
HAMAYKAYA
CELALETTİN
172
2658
HASÇELİK
OSMAN
173
1973
HASDEMİR
MUSTAFA
174
3410
IRMAK
NİHAN
175
90
İBİŞOĞLU
YILDIRIM
176
2351
İNÖZÜ
YEKTA
177
340
İZCİ
YUSUF
178
3003
K.KARACA
AHMET
179
2497
KABADAYI
GÜLHAN
180
2339
KAÇAR
HALİME EDA
181
1965
KALA
SİNAN
182
1480
KAPLAN
ÖMER
183
2471
KARABOĞA
İBRAHİM
184
1585
KARAKURT
ERDEM
185
1535
KARAKÜLAH
KENAN
186
136
KARANFİL
SÜHEYL
187
1664
KARASUNGUR
ADEM
188
3205
KAVAK
FATMA
189
2011
KAYA
MEVLÜT
190
1446
KAYA
ULVİ CANTÜRK
191
2785
KAYAALP
CİHAN
192
2631
KAYNAK
FATİH
193
444
KERİÖZ
LEMAN
194
887
KILIÇ
CEMİL
195
1924
KILINÇKAYA
RIDVAN
196
1260
KILINÇKAYA
ÖZGÜR
197
515
KIZILKAN
SEYLAN
198
1038
KOCA
AYDIN
199
296
KOÇAK
DENİZ
200
3250
KOÇAK
AHMET
201
1549
KÖLEOĞLU
MUSTAFA
202
1205
KÖYSÜREN
SAİT
203
663
KUZU
SEYFULLAH
204
1817
KÜÇÜK
MESUT
205
3275
KÜÇÜK
MAKSUT
206
3001
KÜÇÜKKARACA
SERHAT
207
3218
KÜPCÜ
ÇAĞLAR
208
1095
KÜPOĞLU
BAHADIR
209
1607
LÜLE
TUĞBA
210
3443
MALTAŞ
ZEYNEP
211
2614
MAMIK
MEHMET MİRAÇ
212
1717
MAZLUM
MUSTAFA SEFA
213
1244
MAZLUMOĞLU
MUSTAFA
214
114
MENTEŞ
FIRAT
215
1283
OK
MUSTAFA
6
216
407
OKULMUŞ
YÜCEL
217
2238
ORKAN
AYŞE DAMLA
218
596
ORS
CİHAN
219
161
ORUÇ
BURAK OĞUZ
220
1999
ÖKSÜZ
VOLKAN
221
3386
ÖNER
SEDAT
222
382
ÖZAYDIN
NİLAY
223
2038
ÖZDEMİR
ALPER
224
394
ÖZDEMİR
OSMAN
225
1280
ÖZDEMİR
NECDET
226
2890
ÖZDEMİR
RAMAZAN
227
1441
ÖZDEMİR
ENGİN
228
905
ÖZDOĞAN
EMRAH
229
2493
ÖZEN
MUSTAFA RAŞİT
230
2359
ÖZKAN
İSMET
231
1208
ÖZKARA
CAN
232
3392
ÖZKUL
BİLAL
233
2643
ÖZMEN
MEHMET FATİH
234
3336
ÖZMEN
RESUL
235
2927
ÖZTÜRK
SAFİYE
236
3207
ÖZTÜRK CANAVAR
HATİCE
237
2528
PAKSOY
İNCİ MÜRÜVVET
238
534
PAMUK
SEDANUR
239
2682
PAZOĞLU
MEHMET
240
1675
POLAT
HALE
241
576
POLAT
OKAN
242
759
SAĞIR
HASAN
243
1855
SALDAMLI
ORHAN
244
710
SARAÇ
ÖMER
245
572
SARIALTIN
FİLİZ
246
130
SARIASLAN
NURAN
247
2865
SARIKAN
NURAY
248
1171
SARKMAZ
EMRE
249
1652
SAYDAN
MEHMET
250
932
SERDAN
MUHSİN ERTUĞRUL
251
1359
SOSLU
AHMET BURAK
252
2257
SOYALP
İSMAİL
253
2142
SOYDEMİR
ÖZGÜR
254
3292
SÖNMEZ
AYDIN
255
1507
SUNGUR
TANER
256
162
SUSULU
CEM
257
611
SÜTLÜOĞLU
ARMAĞAN
258
2175
ŞAHİN
DENİZ
259
3471
ŞAHİN
SONER
260
1928
ŞAHİN
SEMRA
7
261
565
ŞAHİN
MELTEM GÜLEN
262
1559
ŞENALP
AKIN
263
2753
ŞENEL
ALİ
264
729
ŞENGÜL
NİHAL
265
3163
ŞENSES
NEVZAT
266
3317
ŞİMŞEK
ERSİN
267
700
ŞİMŞEK
HAKAN
268
1964
TAN
TANER
269
1600
TARMAN
YASİN
270
1696
TAŞDELEN
SERKAN
271
142
TAŞDEMİR
GÜLGÜN
272
224
TEKDEMİR
ABDULCELİL
273
2712
TEKİN
ERCAN
274
1151
TOPAL
DERYA
275
2559
TORBALI
AHMET
276
58
TUNÇ
KADİR
277
533
TURAN
ZEYNEP CEREN
278
776
TURHAN
ERSİN
279
954
TÜRKER
ABDULLAH YAVUZ
280
1618
TÜRKMEN
HAMZA
281
2237
TÜRKŞEN
ÖMER NURİ
282
1633
TÜZ
ZEKİ
283
192
UÇAR
UMUR
284
2800
UÇAR
HÜSEYİN
285
736
UÇKAN
SERVET
286
433
USTA
SALİH
287
1714
UZUN
SABRİ
288
1460
UZUN
İBRAHİM
289
2186
ÜÇLER
GÜÇLÜ
290
1799
ÜN
HATİCE
291
636
ÜNAL
YUNUS EMRE
292
1596
ÜNVER
DAMLA
293
837
ÜREDİLER
TUĞÇE
294
1362
ÜSTÜN
ERHAN
295
422
YAKUT
DİYADİN
296
222
YAMAN
YUNUS
297
2297
YAMAN
GÖKAY
298
1085
YARDIM
ERCAN
299
1182
YARŞILIKAL
DİLŞAH
300
462
YAVUZ
YASİN
301
1360
YAVUZ
MEHMET ALİ
302
645
YEŞİLKAYA
NUR
303
2492
YEŞİLTAŞ
MEHMET YAŞAR
304
53
YILDIRIM
MUSTAFA SERHAN
305
263
YILDIRIM
DEMET
8
306
1583
YILDIRIM
GÜNGÖR
307
1032
YILDIRIM
YILDIRAN
308
1871
YILDIZ
ŞEYDA
309
3415
YILDIZ
BİHTER
310
459
YILDIZ
SELDA
311
560
YILMAZ
SİNAN
312
1719
YILMAZ
FIRAT
313
3363
YILMAZ
UFUK
314
408
YILMAZ
MEHMET
315
554
YILMAZ
DUYGU NUR
316
3416
YURT
DAVUT
317
211
YÜKSEL
KAYHAN
318
1568
ZURNACI
GÖKHAN
2-Yazılı sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri aşağıda belirtilmiştir.
SÖZLÜ TARİHİ
SIRA NO
05/10/2009
1-65
06/10/2009
66-130
07/10/2009
131-195
08/10/2009
196-258
09/10/2009
259-318
SÖZLÜ SINAV SAATİ ve YERİ:
Sınav saat 9:30 da başlayacaktır.
Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi Şehit Cem Ersever Caddesi
Çınardibi Sokak No:31 Lalegül-Demetevler/ANKARA
D U Y U R U L U R
ANKARA 12.09.2009
Bülent BÜYÜKDIĞAN
Gelir İdaresi Daire Başkanı
Sınav Kurulu Başkanı