Editörler : Pangaea
20 Haziran 2009 18:50

hangi gün çalışmayı bırakıyorsunuz ??

arkadaşlar sınava 6 gün kaldı. ne zaman çalışmayı bırakacaksınız veya bıraktınız mı veya çalışmaya hiç başlamadınız mı?

mmarslan
Şef
20 Haziran 2009 19:03

26 Haziran Saat 23.59'da bırakırım çalışmayı :)

tarihci79
Müsteşar
20 Haziran 2009 19:05

ne bırakması hocam biz össmiyiz sende

pandoraxx
Şef
20 Haziran 2009 19:07

sınav sabahı:) öncekı aksam bakarım sanırım son kez...

Türkedebiyatı
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 19:10

beni komplekse soktunuz ya ben de iki haftadır doğru düzgün bakmıyorum bıktım artık. ama çok eksiğim olduğunu da sanmıyorum aslında; ama artık kpssden kusacam neredeyse

tarihci79
Müsteşar
20 Haziran 2009 19:15

hocam vala bende artık calıs calıs ama yapacak son hamlelerin unutma bunu hele su forumda abuk sabuk seyler okuyunca yok kopya olmus yok bu artık delircem ama birseye inaıyorum haram lokma bogazda kalır emek verelim biz son ana kadar dua ile

semolicoğ
Daire Başkanı
20 Haziran 2009 19:16

Bende son gün bırakıcam. Eksik bitmiyor bir türlü.

fentekci
Genel Müdür
20 Haziran 2009 21:30

ben sınava girdiğim ana kadar çalışmıştım yani ;)

legensiz
Şef
20 Haziran 2009 21:40

son ana kadar..alışkanlık oldu gerçi sınavdan sonra da sönmesini bekliycem..ağustosta tamamen söner heralde..

lagünn
Genel Müdür
20 Haziran 2009 21:43

daha dersanenin soru bankası var ben de onu çözcem sonra ihtiyacın yaprak testleri kaldı yetşirmi ki yaa

fentekci
Genel Müdür
20 Haziran 2009 21:53

büyük ihtimal yetişmes ama bence takma

melis4
Memur
20 Haziran 2009 22:06

Artık soru bankası var diye bitirmek için uğraşmayın. eksikleriniz hangi konudaysa onlara yoğunlaşın. ben son gün güncel olayları ezberleyeceğim. bırakmam tabi ki çalışmayı, bırakrsam daha da stres yapar

.muallime.
Kapalı
20 Haziran 2009 22:14

son gün iki deneme biraz da soru çözüp akşam bırakmayı düşünüyorum. sabah oturumu ile öğleden sonraki oturum arasında 3 saat var o arada da yanıma bikaç not alıcam onlara bakarım, 3 saat az bi zaman değil. sabahki sınava girmeden anayasa ve tarihe göz atarım yani sınava kadar bırakmak yok ama hızı azaltmak var

pandoraxx
Şef
20 Haziran 2009 22:21

bencede kitap bıtırmek için ugrasmamak lazım. eksıkler üzerine yogunlasmak lazım.. mesela ben hala inklapların sırasını ezberleyemedım. takıntı oldu..

Türkedebiyatı
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 22:22

muallime ciddimisiniz yoksa şaka mı bu anlayamadım . ama eger gercekse bence fazla abartılı. daha once sınava gırdınız mı , gırdıysenız kac aldınız ? bence bu kadar cok calısma da sınav anında aşırı kaygı yapar.

.muallime.
Kapalı
20 Haziran 2009 22:33

Türkedebiyatı ciddiyim ben geçen sene hiç çalışmadan kitap kapağı bile açmadan sınava girdim ama bu sene çalıştım neden son ana kadar hakkını vermeyeyim ki...bende balık hafıza var özellikle de tarihi ve anayasayı hemen unutuyorum eğitimden de teknikleri unutuyorum,üniversitede finallerde yaptığım gibi sınava kadar önemli yerlere göz atacağım ama dediğim gibi bu hızda değil; çünkü yorgunluktan bu sefer soruları çözecek hal kalmaz

Türkedebiyatı
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 22:40

peki hocam gecen yıl calısmadan girdiğinizde kac puan almıstınız?

.muallime.
Kapalı
20 Haziran 2009 22:47

57...bu berbat puanı buraya yazdırdınız ya:)

Türkedebiyatı
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 22:54

iyi bari biraz teselli buldum. moralim bozulmuştu. ben 82 ile atandım 2007 sözleşmeli. bu sene çalıştım kadroya gecmek için. bakalım sınvadan sonra göreceğiz sonucu. ama ben o kadar yoğun çalışamam zaten. son iki haftadır da sadece günde 100 soru falan çözüyorum hepsi bu.

.muallime.
Kapalı
20 Haziran 2009 22:58

ben hiç çalımamıştım bir de ilk girişimdi, bu sene çalıştım kadrolu sözleşmeli hiç farketmez atanayım da...hayırlısı neyse o olsun belki siz kadroya geçersiniz boş kalan yerinize sözleşmeli olarak da ben atanırım:)

Türkedebiyatı
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 23:01

valla ilk başta biz de kadrolu sözleşmeli farketmez diyorduk da işin içine girince oyle olmuyor. sözleşmelilik rezillik. zaten cok pişmanım gecen subatta doğu için puanım kadroya tutuyordu ama gitmedim. şimdi boşuboşuna yıne calısıyorum sınava :(

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi