Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
23 Haziran 2009 09:58

israil başbakanı gösterileri tebrik edip selamlıyor....

israil başbakanı pazar günü yaptığı basın açıklamasında iran daki direnişi tebrik ediyor ,selamlıyorum dedi..israilin kurulduğundan beri selamladığı kan , öfke ve gözyaşıdır.yeryüzü tarihinin en büyük terörist devleti yle aynı safta yer alan ancak şeytanın ta kendisidir.iranın zayıflaması kimin işine yarar???bu sorunun cevabını anaokulu öğrencisi bilir.bilir de eşşek kadar olanların israil yanlısı tutumu da bir o kadar utanç doludur.kahrolsun israil,kahrolsun siyonizm...derya sazak iran izlenimini bugünkü yazısında bakın nasıl yazıyor....

?Bir esnaf açık şekilde din devleti istemediğini belirtiyor: ?Din başka şey, siyaset başka şey, şeriat devletin içine girdi mi, olmaz. Cennete gidecekmişim. Belki ben cehenneme gitmek istiyorum, sana ne!? 30?lu yaşlarındaki esnaf Türkiye?deki gibi gündüz camiye gidip, akşam bira içmek istediğini söylüyor.''

şimdi bunun neresini eleştireyim.bunu okuyan bazı süper zeki arkadaşlar evett ya ülkem ne güzelmiş 'gündüz camiye gidiyorum gece de bara ....özgürlüğe bak........bu alenen türk halkının dini algısına hakarettir. özgürlükle ne alakası var.bir adam gündüz camiye gidiyorsa gece barda işi ne .....kendi dini bunu yasaklarken bunu özgürlük adına bir argüman olarak sunmak ne yaman çelişki anne....yazık ....yazık...emperyalizme direnen inançlı bir kalenin yıkılmasının faydası kime...israil ve amerika zaten dünyanın anasını ağlatıyor..önünü daha da açalım.dünyanın a...... s........ bunu da işbirlikçi medya eliyle ne güzel yapıyolar.satılık olmamak lazım.özgürlük getiriyoruz dedikleri yerde kadınlara tecavüz edenlerinin şeyinin keyfinin sürmesinden yana olanların da Allah belasını versin.tecavüz edenin ,şerefsizlik yapanın,çalanın ,çırpanın asıldığı iranı da ben saygıyla selamlıyorum.türk olarak bana abd değil,müslüman iran yakın..essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu..

şimşirtarak
Kapalı
23 Haziran 2009 11:11

Irak tan sonra İran ı da karıştırdılar.Sıradaki belli

Seyhanli-01
Yasaklı
23 Haziran 2009 12:34

baska ne bekleniri bu zevattan?

kelamı kutside açıkça yazılı

yahudi ve hiristiyanlar size dost olmaz

merveeeeee
Genel Müdür
23 Haziran 2009 13:03

Tespitlerine katılmamak elde değil...İrana muhalif olanların maksudu zaten belli..

Bizler yaşantımızı izzet yapmalıyız eğer yapmazsak bizi zillet bekler...

çocuuk
Müsteşar
23 Haziran 2009 14:28

ahmedinejat boşa mı büyük şeytan diyo

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi