Editörler : Pangaea
23 Haziran 2009 16:06

Bu sene tekrar sınav yapılmasına sevinenler....

Şahsen ben çok sevindim. geçen sene bazı talihsizlikler nedeniyle sınavdan düşük aldım. Öğretmen alımı az olursa memurluğa başvururum en azından. Bilgilerimi taze tutup yazın da ders çalışalım:))

Siz ne düşünüyosunuz?

aslihan70
Şef
23 Haziran 2009 17:37

iki sınava birden girilemiyor

lifemagic
Aday Memur
23 Haziran 2009 17:55

kardelen hocam bu memurluk sınavı mı öyle bir söylenti oldu da net bir bilgi var mı

ayati
Şube Müdürü
23 Haziran 2009 17:58

aslıhan70 hocam iki sınava girilemeyeceğini nerden duydunuz?öyle birşey yoktur inşallah...

ferişşş
Genel Müdür
23 Haziran 2009 18:21

bence bizde basvuruyoz 4001 le masa bası memurluk diilmi bu... bilgiler tazeyken . yazın da 2 ay calısır mıllet

gazilifenoman
Yasaklı
23 Haziran 2009 18:33

ya hocam sen zaten 27sınde gırecevda normal memurluklara basvurman ıcın kullanacagın kpss3 puanını almıs olucan o sınav 2yılda bır yapılan bolumler ıcın bızle alakalı degıl

23 Haziran 2009 20:42

Hocam (gazilifeneman) sizin yanlış bilginizi düzeltmek isterim. Bizim aldığımız kpss3 puanı B gurubu kadrolar için değil A grubu kadrolar için geçerlidir. Çift yıllarda alınan puanlar B grubu yani masa başı memurluk için geçerlidir. 2009 sonunda yapılacak olan sınavda çift yıllarda yapılacak sınav gibi B grunda kullanılabilecek.

İnş sınavımız iyi geçer de gerek kalmaz. aminnnn

Aslıhan hocam bizim giremeyeceğimizi nerden duydun umarım sınav öncesi yalan beyanda bulunmuyorsundur. Ben sınava bunun rahatlığıyla gireceğim. Olmazsa memurluk şansım var diye yanii.

asya26
Kapalı
23 Haziran 2009 21:10

atansam da girecem her sınava vücut alıştı artık.sınavsız çalışmadan boşlukda nasıl dururuz.gezme hakkımızı öğretmenlik tercih ederek kaybedeli yıllar oldu.hepsine de inadına girecem,yesinler paramızı kudursunlar...

olsun her ay sınav olsun.cinnet geçirmek ne demek anlamaya başladım valla:(

delifenci
Aday Memur
23 Haziran 2009 21:50

arkadaşlar bu zamana kadar hiç öğretmenlik sınavına girenler girdi mi ki bu sınava neden ben hatırlamıyorum....

sadece_türkçe
Kapalı
23 Haziran 2009 22:10

Hocam var

aman ha iki sınava birden girilmiyor sakın başvurmayın

geçen sene benim iki arkadaşım hem memurkuk sınavına başvurdular hem de kpss öğretmenliğe

Bundan dolayı kpss öğretmenlik puanları açıklanmadı sınavları geçersiz sayıldı

23 Haziran 2009 23:16

Ya neden bilmeden yorum yapıyorsunuz. Biz iki yıllıkların yada ortaöğretimin sınavına başvurursak geçerli olmaz tabi... Biz çift yıllarda öğretmenliğe girerken zaten memurluğa da girmiş oluyoruz.

ayati
Şube Müdürü
23 Haziran 2009 23:16

kafam iyice karıştı ya.lisans mezunu şartı aranan kadrolara neden alınmayalım anlayamadım...yani sınav 2010 da olsaydı da mı giremiyecektik.bi bilen varsa bi zahmet etraflı bilgi versn lütfen

23 Haziran 2009 23:19

Bence emin olmadan yorum yapmak insanların hakkına girmek olur.

KaPiSS
Kapalı
24 Haziran 2009 11:03

Güncellll... Önemli bir konu yardımlarınızı bekliom..

ayati
Şube Müdürü
24 Haziran 2009 18:42

güncelll

berione
Memur
24 Haziran 2009 20:25

biz memurluk sınavına zaten sabah oturumunda giriyoruz... sene sonu yapılan ön lisans ve ortaöğretim mezunları için..

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi