Editörler : Pangaea
23 Haziran 2009 21:48

chp kırklareli milletvekili sırdu:sözleşmeli öğretmenler ne zaman kadroya alınacak

trt3 te dinleyin

gül_en
Aday Memur
23 Haziran 2009 21:49

şimdi arkadaşlar.açın kanalı cevap verilecek

nupeldam
Şef
23 Haziran 2009 22:25

cevap verildi mi hocam ve ne denildi. Eş durumları hakkında da birşeyler söylendi mi?

lua
Daire Başkanı
24 Haziran 2009 14:01

.......

lua
Daire Başkanı
24 Haziran 2009 14:07

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Maliye Bakanlığı nezdinde bir takım çalışmalar yürütüldüğünü çalışmaların tamamlandıktan sonra sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alınacağını bildirdi.

KADRO AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Maliye Bakanlığı nezdinde bir takım çalışmalar yürütüldüğünü çalışmaların tamamlandıktan sonra sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alınacağını bildirdi.

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, dün BUGÜN Gazetesi?nin de gündeme getirdiği sözleşmeli öğretmenlerin kadro sıkıntısına yönelik Meclis?te milletvekillerinin konuya ilişkin sorularını cevaplandırdı.

?Sözleşmeli öğretmenleri kadroya almayı düşünüyor musunuz?? sorusuna Nimet Çubukçu şu yanıtı verdi: ?Şu anda Maliye nezdinde birtakım çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alınması konusunda çalışmalarımız tamamlandıktan hemen sonra bunu da kadroya alacağız.?

(BUGÜN)

http://www.memurlar.biz/haber/20090624/Sozlesmeli-ogretmene-buyuk-mujde.php

24 Haziran 2009 11:22 memurlar.biz

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi