Editörler : Pangaea
26 Haziran 2009 16:39

Sözleşmelilerin Kadroya Geçmesine Karşı Olan Arkadaşlara :

Şimdi doğuda kadrolu olan arkadaşlar sizin rotasyondan haberiniz yok galiba nasıl öğretmensiniz.Kadroya geçince siz batıya,batıdaki sözleşmeli kadrolu olarak doğuya gidecek.Bunu anlayamıyorsanız ne diyeyim size bilmiyorum.Ayrıca Kpss den 1 puan aldık diye niye kadrolu sözleşmeli diye sınıflandırılıyoruz.Hepimiz aynı işi yapıyoruz.AYRICA:

1)Sözleşmeli Öğretmenliği biz icat etmedik.

2)Sözleşmeli Öğretmenlik Çıkmasaydı Aynı Puanla Kadrolu Olacaktık.(Nasıl mı Benim arkadaşım benden 1 sene önce 72 ile kadrolu atandı.Bir sonraki sene sözleşmeli çıkınca ben 76 ile sözleşmeli atandım herhalde dediğimi anlamışsındır.Yani Sözleşmeli çıkmasaydı ben o puanla kadroluydum)

3)Sözleşmeli öğretmenlik öğretmenleri belirli yerlerde tutmak için çıkarılmış olup KPSS PUAN ÜSTÜNLÜĞÜNE GÖRE ATAMASI YAPILMIŞTIR.Herhangi bir haksızlık söz konusu değildir.

4)Batı illerindeki sözleşmeli arkadaşları batıya atayan devlettir.Ve sonunda bu arkadaşlar da rotasyonla DOĞU HİZMETİNE GİDECEKLERDİR MERAK ETMEYİN.

5)Gelelim 50 ile sözleşmeli atananlara.2001-2002 yılında ben üniversitedeyken benim bölümüm Türkçe 55 ile kadrolu atanıyordu.Dolayısıyla 50 ile sözleşmeli ataması gayet normaldi.Sizin mantığınızla düşünecek olursak 2000 yılı öncesi atanan yani şimdiki kadrolu öğretmenler hiç sınava girmediler bu da haksızlık LÜTFEN MANTIKLI OLALIM EĞRİ OTURALIM DOĞRU KONUŞALIM.Hekesin kadrolu olması dileğiyle sağlıkçı imam tarımcı kim varsa SAYGILAR

adakonia
Aday Memur
26 Haziran 2009 17:12

biraz önce yine açıklama yapılmış bu açıklamanın bi daha yapılması tasdik niteliğinde

raco00 yüreğine sağlık içimizdekileri anlatmışın

raco00
Daire Başkanı
27 Haziran 2009 13:11

güncel

rockerboy
Kapalı
27 Haziran 2009 13:28

bırakın bu hikayeleri ya deli etmeyin adamı biz atanamıyoruz siz dır dır ötüyosunuz ya tabi siz kolay sınavlarla girin sonra dır dır yapın kesin sesinizi oturun

raco00
Daire Başkanı
27 Haziran 2009 16:30

sen kes lan sesini Kpss den 77 puan alıp atanan benim al puanın atan canımı sıkma benim sözleşmeliliği biz mi icat ettik olmasaydı kadrolu atanacaktık

27 Haziran 2009 16:38

böyle bir anlayış olur mu ya.ne demek sözleşmelilerin kadroya geçmesine karşıyız.ben 2 yıldır 0.2 lerle kadroyu kaçırıyorum yani ben kadroyu hakketmiyor muyum.Ayıp gerçekten de bu düşünce sahiplerinin zihinleri bencillik esir almış

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi