Editörler : Pangaea
27 Haziran 2009 22:56

Egıtım soruları gızlıce alıntıdır..

elımde yaklasık 30-40 soru var sınavdan sonra vaktım kaldı cvpları aldım kısa kısa hatrlatayım ve paylasalım.

1-ılkogretımde 1 yılda korelasyon olculuyor ve ..korelasyon cıkıyor unvde olculuyor ve .. korelasyon cıkıyor..

soruda sonrakı yıllarda korelasyonun sureklı artmasının sebebı nedır dıyor gelısımın ılk sorusu

buyume

hazıbulunusculuk

lagünn
Genel Müdür
27 Haziran 2009 22:58

o zaman sende b kitapçığıydın

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 22:58

soru 2-kız ataturk olmasaydı ben sımdı ahmetın yanında oturmuyorum dıyor

tumdengelım

tumevarım

ozelden ozele akıl yurutme

soru 3:amcası:A aıle baslayan bsy soyle

cocuk:amca armut vb..

amca:be ıle baslayan sole dıyor

cocuk:....

amca:beyze olacak

cocuk:hayır olmaz cunku bız bı ıle ogrendık dıyor

ozelden ozele

tumevarımsal

tumden gelımsel

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:01

soru4: hasan nette tanıstıgı kızla bıkac gorusmeden sonra kız hasanın cok kaba oldugundan ve garsonlara ıyı davranmadıgından ve meslegını begenmedıgınden sıkılmıs ve ondan ayrılmısıtr

hasan ısı bunu 1.55 ve 113 kg olmasınabaglıyor ve zayıflarsam kız bana bakardı dıyor

c sıkkı yaptım carpıtma mekanızması

bılemıyorum cvp ne hatrlayana arkadaslar

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 23:01

soru çaldın demek:)))))

lagünn
Genel Müdür
27 Haziran 2009 23:03

ben onu benmerkezci dedim sanki kendi için yapılmış gibi düşünyo kendi için bakıyo olaya diye ahmetle yanyana oturyo sorusu

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:03

hayır gozetmenın onunde yazdım bendekı zarfın ustune oda gordu ne var dedım:)evde bakacam dedım (zaten sınırlıyım gelme ustume der gıbı bakınca) bsy demedı:):)

fenamı ettık yahu

bu arada evet B kıtapcıgıydı

halil__
Daire Başkanı
27 Haziran 2009 23:05

bende cvp çaldım:)))emın olmadığım soruların cvplarını çaldım,pztesı bakar duruma göre uzulurum,boşu boşuna fazla üzelmeyeyım dıye açldım cvplarımı:

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 23:06

benim vaktim ucuucuna yetişti.az daha yetiştiremiyordum eğitimi.iyi yapmışsın tabii.

demek gözetmeni korkuttun:))

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:06

soru5:aysenın anne ve babasının her lafını dınlemesı onlar ne derse yapması doktor ol dedıklerı içın tıp fakultesıne gıtmesı her dedıklerını yapması ve bazen bu dudurmdan cok sıkılması ve ıstemedıgı ıcın bırakması ve fen bılg bolumune gıtmesınden sonra mutlu olmasından aılenesınınde mutlu olması

ve sonrada keske basta boyle olsaydım demesı nedır

ıpoteklı

basarılı

ters kımlık

gunes.adana
Daire Başkanı
27 Haziran 2009 23:08

onu başarılı kimlik yaptım:)

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 23:08

hüseyin hoca başarılı demiş.ama ben ipotekli demiştim.

halil__
Daire Başkanı
27 Haziran 2009 23:10

keşke önceden bunu yapsaydım cumlesınde keşke beni ipotekli kimil şıkkına itti,

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:11

walla benı o halde tayyıp gorse korkar atardı galıba:)

o daha bsymı yasmın hocam sabahkı oturumdada asdamın bırı formu doldurmayı unutmus gozetmende alacak elınden adam vermıo

ben ordan dedımbırakta yapsın ne var yahuu dedım:) herseye karısıom bu arada arkamdan herkes basladı bırak yapsın yaa dedı onuda dovecektık az daha:)

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:13

ılk soruyu naptınız arkadaslar baslıgın hemen altında yazan_??? one merak edıyrom

bu arada bu ıpoteklı olmalı ya nerede basarı varr bunun omru boyunca savrulmuss ordan oraya cuneyt arkın gıbı sonun kızı alıo basarılımı oluyo yanı adam:)

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 23:13

cevapları mı işaretlememiş.yoksa adını falan mı yazmamış?

bu gözetmenlerde tuhaf ya.

hocam bazen sert davranmak işe yarıyor. gözlerini açıp belerteceksin:)

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:19

aynen öle walla belertecen ufak bsydı zaten :)

yok cocuk cvpları ısaretlememıs ondan vakıt vermnıyordu ee sorularıma cvpp

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 23:37

1-ılkogretımde 1 yılda korelasyon olculuyor ve ..korelasyon cıkıyor unvde olculuyor ve .. korelasyon cıkıyor..

soruda sonrakı yıllarda korelasyonun sureklı artmasının sebebı nedır dıyor gelısımın ılk sorusu

buyume

hazıbulunusculuk

besyo058
Yasaklı
28 Haziran 2009 00:01

bu sorunun sıklarının arasında buyumede vardı ben bu soruyu hala anlayamadı zordu

halil__
Daire Başkanı
28 Haziran 2009 00:04

arkadaşlar bu konuda uzman kişiler yaş dıye nıtelıyor cvbı,ama ben maalesef öğrenme yaptım.

besyo058
Yasaklı
28 Haziran 2009 00:08

bende öğrenme yaptım soru kokunde yasam boyu dıye bı kelıme vardı ordan cıkarım yaptım ne kadar dogru bılemem

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi