Editörler : ayşegül bgm
03 Temmuz 2009 22:36

2009/3 tercih yapmayı düşünen lisans hemşire arkadaşlar bilgi paylaşalım

arkadaşlar kadrolu atama ancak sadece ünv hastanelerine

atama olacak tercih yapacakmısınız yoksa sağlık bakanlığının 4b atamasını mı bekleyeceksiniz

balmumu_adam
Genel Müdür
04 Temmuz 2009 13:35

aslında önemli bi konu açmışsın ama yorum yazan yok!! önemlilik derecesi de şu. mesela ben 78.549 puan almışım lisans sağ. mem. ama üniversite hastaneleri,ni tercih yapmıycam. bence bu puanı düşük olan arkadaşlar için bi avantajdır zaten gelmez deyip tercih yapmamazlık etmesinler. benimle beraber sadece bildiğim 7-8 kişi benden yüksek almalarına rağmen ünv. hastanelerini tercih etmeyecek bilginize.

carpediem_i
Aday Memur
04 Temmuz 2009 20:11

teşekkür ederim bn bozok ünv düşünüyorum yeni

bi hastane olduğu için ilk defa personel

alacak inş hayırlısı olur herkes için

06 Temmuz 2009 16:21

ya arkadaşlar bu tercih işlemi nasıl yapılıo bilen varmı ? ösym nin sitesine girdim ama puan falan yok neye göre yapcaz bu tercihleri bide hemşireelik mezunuyum puanım 78 ankarada kalırmıyımsizce?

poisonousıvy7
Aday Memur
06 Temmuz 2009 17:02

puanın gayet iyi bence kalırsın ankarada büyük ihtimalle hacettepeyi tercih et..

carpediem_i
Aday Memur
06 Temmuz 2009 18:41

arkadaşlar herkese hayırlısı olur inş bnm puanım 66 puanları yazalım

06 Temmuz 2009 18:52

hemşirelik mezunyum puanım 78,bursa istiyorum,yalnız ilk defa tercih yapıcam şifre falan istiyor ösym nin sayfası bu konuda bilgisi olana rkadaşlar yardımcı olabilir mi şifreyi nerden alabilirim?

gül_güzeli06
Kapalı
06 Temmuz 2009 19:39

arkadaslar istenen sifre sızın kpss ye basvurunuz sırasında sıze verılen kagıtda yazıyor.eger kaybettıysenız klavuzdas nerden nasıl temın edecegınız yazıyor.

ideal-123
Aday Memur
06 Temmuz 2009 21:21

bende yüksek puanlar yazar diye düşünüyorum ama sayın balmumu arkadaşım umarım dediğin gibi olur..bence herkes 657 alımı diye tercih yapacaktır.çünkü kimsenin sabrı kalmadı die düşünüyorumm.bir de 4-b alımlarından haberiniz var mıı.sanki sadece lafta kaldı gibii..bakan o kadar açıklama yaptı hala bekliyoruzz.

cenko
Şef
06 Temmuz 2009 22:05

arkadaşlar DİKKAT EDİN

klavuzu okuduysanız tercih yapıp yerleşen veya işe başlamayan bir daha tercih yapamıyor 2010 kpss ye kadar aklınızda olsun ona göre yazın

ihsanali42
Aday Memur
07 Temmuz 2009 12:51

65 ist yazacam

nlaşh
Aday Memur
07 Temmuz 2009 14:58

gökçe naz arkadaşım sifrenı kaybettıysen bulundugun yere en yakın sınav merkezıne bizzat kendin kımlıgınle gıdıp sıfrenı alabılıyorsun

07 Temmuz 2009 18:33

ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR BUGÜN HALLETİM SAOLUN.

carpediem_i
Aday Memur
07 Temmuz 2009 22:06

arkadaşlar bu tercihlerin sonuçları ne zaman açıklanır

carpediem_i
Aday Memur
07 Temmuz 2009 22:13

ben yozgatı tercih ettim herkese hayırlısı olsun

_ BAŞAK _
Kapalı
08 Temmuz 2009 01:18

arkadaslar inşallah herkesın gönlüne göre olur ama puanların fazla düşeceğini zannetmiyorum

ayrıca hacettepeyı tercih edecek arkadaslar bir daha düşünsünler hatta bır daha hatta 10 defa dusunsunler inanmayanlar arastırsın

gül_güzeli06
Kapalı
08 Temmuz 2009 08:50

basak arkadasıma katılıyorum hacettepede calısmak ıcın cok saglam sınırlere ve bunyeye sahıp olmak gerekır.hele cocuk cerrahısıne dusersenız allah yardımcınız olsun.ben 7ay calıstım 7ayda ıkı asıstan 3hemsıre ıstıfa ettı.artık yorumu sıze bırakıyorum.ayrıca uc vardıya calısma sıstemı var ve butun hayatınız alt ust edıyor.allah herkesın gonlune gore versın.ama durum bu.dusuk donerden hıc bahsetmıyorum artık:))))

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi