Editörler : E.Kayı Han
07 Temmuz 2009 17:15

Selam belgeler hakkında yardım

selam arkadaşlar ben balıkesirden kazandım katipliği.

Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşuna karşı mecburî hizmetle yükümlülük bulunmamak diye bir dilekçe istediler dilekçeyi yazdım da dilekçenin başlığını ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE diye mi yazsam yoksa BALIKESİR

ADLÎ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA diye mi yazsam sizlere onu sorayım dedim bir de mal bildirimi istediler ben genç yaşta olduğum için ne ev var ne araba var bende yani hiçbir şey yok mal bildirimini boş verecem.

dilekçe örneği

T.C.

BALIKESİR

ADLÎ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA

Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşuna karşı mecburî hizmetle yükümlülüğüm bulunmamaktadır.

Bilgilerinize arz ederim. 08/07/2009

Yazışma Adresi :

sonyaprak22
Memur
07 Temmuz 2009 17:20

mal bildiriminin o kısımlarına yok yaz ben öyle yaptım adliyeden öyle yaz dediler diğerinde zaten komisyon başkanlığına diye yazıyordu benimkisinde yani

Schweinsteiger_7
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:23

sadece ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA diyemi yazdın kabul ettilermi bunu ettilerse ben de öyle yazayım ayrın teslim edecem de ilçedeyim kabul etmezlerse bir de işin gücün yok internet kafelerde sayfa yazdır.

Martıı
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:23

ADALET BAKANLIĞI

PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

BALIKESİR

Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşuna karşı mecburî hizmetle yükümlülüğüm bulunmamaktadır.

Bilgilerinize arz ederim. 08/07/2009

ADRES: AD SOYAD İMZA

Ben bu şekilde yazdım arkadaşım..

Schweinsteiger_7
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:25

sağol martı teşekkürler ilgilendiğin için.

Martıı
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:26

BİZDEN EL İLE YAZMAMIZI İSTEDİLER. EL YAZISI İLE YAZDIK BİZ. SİZDE TEDBİRLİ OLUN YANINIZDA KALEM KAĞIT OLSUN .

BU arada arkadaşlar ne zaman belli olur yerlerimiz ne zaman haber ederler bizi. ben perşembe gününden verdim belgelerimi.. 2 temmuzda yani. ne zaman açıklanır acaba bilgisi olan cecap verebilirmi

Martıı
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:28

......................ADALET BAKANLIĞI

..................PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

.....................................BALIKESİR

......Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşuna karşı mecburî hizmetle yükümlülüğüm bulunmamaktadır.

......Bilgilerinize arz ederim. 08/07/2009

ADRES: .............................AD SOYAD İMZA

Martıı
Aday Memur
07 Temmuz 2009 17:30

Rica ederim ne demek arkadaşım. Hakkımızda hayırlı olur inşallah bu iş..

sonyaprak22
Memur
08 Temmuz 2009 09:38

Evet ya ne zaman belli olacak atanacağımız yerler? bilgisi olan varsa yazsın lütfen...

erol_008
Kapalı
08 Temmuz 2009 23:56

Bizden böyle bi dilekçe istemediler yaw zorunlu bişeymi acaba ?

sonyaprak22
Memur
09 Temmuz 2009 08:02

Anladım ki herkesten farklı evraklar istediler.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi