Editörler : crops35
18 Temmuz 2009 11:45

ısırınca uyku yapan sineğin adı çeçe sineği. afrikada yaşar. ayrıca zehirli ve ölüdürücür :))

wela
Aday Memur
18 Temmuz 2009 15:53

daha neler öğreneceğiz:))

chemielehrer
Aday Memur
18 Temmuz 2009 16:16

arkadaşalar bişey sorcam.eğer ben belediye de itfaiye eri memurluğunu kazansam biraz çalıştıktan sonra ösym atamasıyla başka bir memurluğa kazansam o memurluğa geçebilir myim?

canan2212
Memur
18 Temmuz 2009 19:20

bunlar boş işler torpillilerin adı çoktan verilmiştir boşuna çalışmayalım bari...

vedabusem
Şef
18 Temmuz 2009 19:56

yooo wela kazanan arkadaşla konuştum bugün kürtçülür f tipi kapalı cevaevinde çalışıyo o dediki hiç böyle şeyler sormamışlar eğer sorsalardı kise bilemez bırak bizleri komisyondakiler dahi bilemez dedi.walla kısmet artık

canan2212
Memur
18 Temmuz 2009 20:10

nasıl sorcaklar peki anlamadım kı

wela
Aday Memur
18 Temmuz 2009 20:26

vedabusem umarım sormazlarya benimde tek dileğim o...ya buarada şu soruya hala tam bir cevap bulamadım ben kaç çeşit ceza evi tipi var?

wela
Aday Memur
20 Temmuz 2009 19:53

arkadaşlar bugün sabah 9da ankarada mülakata girdim ve tam eve geldim sorulara yazmak üzere iken çok sevdiğim bir insan Begüm Kitaplıoğlu'nun kaza geçirdiğini öğrendim ve yazamadım soruları zaten yazacağım ancak herkesten bir ricam var Begüm için dua edin şuan yoğun bakımda ve durumu ağır....mülakatta herkesi teker teker aldılar hatta en son kimseyi çıkarmadan kütüphanede oturttular sorular aynıymış..1.soru ikm görevleri 2. soru Atatürk'ün hukuku inkilapları 3.soru yüksek mahkemeler 4.soru ikmnun üstü kimdir?

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
21 Temmuz 2009 10:29

infaz koruma memurluğu için kimse iyi şeyler söylemiyor

fashion55
Aday Memur
21 Temmuz 2009 14:34

arkadaşlar soruları yazıyorsunuz da birde cevapları nı verseniz

ede.84
Şef
21 Temmuz 2009 15:40

[email protected]

İKM İNFAZ KORUMA MEMURLARI

sizler için de bir grup açıldı. bilginiz olsun...

tuna samsun spor
Şube Müdürü
23 Temmuz 2009 21:44

arkadaslar ben silivride gırdım ataturkun okudugu okular fıba kurallarına gore basketbol topunun yaqrı capı agırlıgı futbol sahsının fıfa kurallarına gore uzunlugu enı ve sahanın etrafı ne kadr tpoun agırlıgı

ılk turk ısm dvletı ve kurucusu unesco unısef nato ataturkun katıldıgı ılk savas ıstıklal marsının kabulu genelgeler kongreler hakıler savcılar yuksek kurulu uyelerını kım atar ıbnı rust ne demektır. ırlesmıs mılletler genel sekrterı kımdır dıvanı lugatıt turk seyahatname kumse hayanılı vb bır suru soru yarın acıklaycaklarmıs sonucları..

Ayncalut
Kapalı
23 Temmuz 2009 22:01

Ben bunların sordukları soracaklara soruların var ya...

Böyle saçma sapan sorular mı olur?

Acaba sordukları soruların cevablarını kendileri biliyorlar mı ki,ben merak ediyorum!

Anlaşıldığı gibi adamına göre sorular soruluyor,yeter ki bir insana düşük puan vermek istesinler,sor nerde saçma sorular varsa nerden bilecek ki bu soruları,ver düşük puanı olsun başarısız elensin.

Bu ülkede adliye binasında adalet yoksa başka hiç bir şey demeye gerek yok,çünkü gerisi nafile boşşşşşşşşş...

tuna samsun spor
Şube Müdürü
23 Temmuz 2009 22:18

ve en ılgınc soruyu yazmayı unutum onua yazıyorum taktır sıızn bundan sonra fatıh sultan mehmet hırsızlık yapanların kollarını kestırtırmıs ılk kolunu kestırdıgı vatandasın adı neydı.fevkalade torpıl vrdı hemde danıskası cuma gunu yanı yarın ınternete verceklerdı ole soledılerdı bakalım ne olucek mevlam eylerse gusel eyler yıycek ekmegı olan varsa ferıstahı gelse yemez torpıl morpıl ıslemz ama yuzde bın torpı var hemde kasarlsından..kımse kendını ve askasıı kandırmasın hak hukuk varmıs mıs torpıl yokmus mus gecın bu ıslerı

23 Temmuz 2009 22:20

tüm soruları cevaplamama rağmen kazanamadım düşünün :((

tuna samsun spor
Şube Müdürü
23 Temmuz 2009 22:24

nerede gırdın sessız devrım

23 Temmuz 2009 22:26

izmir

Ayncalut
Kapalı
23 Temmuz 2009 22:35

Üzüldüm senin için berrin arkadaşım,

Bende bütün soruları cevapladım ama bakalım ne olacak.

Ayncalut
Kapalı
23 Temmuz 2009 22:41

İnşallah bi dahaki sınavda alımda(ekim-kasım) olur yerleşirsin berrin arkadaşım,

Allahtan ümit kesilmez,umutla yaşamaya çalışıyoruz işte,

Herşeyin hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle.

Ayncalut
Kapalı
23 Temmuz 2009 22:50

Bana göre bu sözlü mülakatların görüntülü bir sistemde olması gerekiyor,neden mi;

İzmirde kazanan bayanların listesi açıklanmış,10 bayan tam 100 puan almış peki bunlar neye göre nasıl tam 100 puan alıyorlarda diğerleri daha düşük puan alıyor bunun açıklamasını kim yapacak,100 puan alanlar nasıl 100 puan almışlar,öteki bayanlar bunların görüntülerini ve bunlara neler sorduklarını ne cevap verdiklerini nerden bilecek, bunları haliyle bilmek en doğal hakları olması gerek diğerlerinin.

Ama nerde hak nerde adalet!

Toplam 66 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi