Editörler : crops35

Kapalı
21 Temmuz 2009 19:17

tüm yardımcı hizmetler okusun.....

arkadaşalr: bu sendika şu sendika sesimizi duymuyor diye sitem etmiyelim dogrudan başbakanlıga ne sorun var,ne derdimiz var ise anlatalım ve etkisini göreceksiniz ben gördüm ...195.140.196.201/bimerwebform/ dogrudan başbakanlık sitesi ve gayette cididye alınıyor yazdıklarınız tavsiyem tüm hizmetliler oraya sorunlarını taşıması saygılar..

diyorum
Şube Müdürü
21 Temmuz 2009 19:48

benim kaçıncı yazışım Sağlık Bakanı kimseyi takmıyor ama ben o takıncaya kadar mücadelemi sürdüreceğim.Gerekirse ulusal tv de konuşacağım ve canlı yayında cevap vermek zorunda kalacak o ve son 30 yılın siyasetçisi.yeter enayi,saf yerine konduğumuz.sanki bize sadaka verecek gibi adama yalvarmıyormuyuz?hukuki hakkımızı gasp ediyor sonrada halka hizmet demezler mi, kahroluyorum.

her kpss sınavından önce kurumun yükselme sınavı yapması gerekirbu zorunlu hukuki haktır böyle biline.bu hukukun gereğidir ama uygulayacak kafa yok kafa tamammı.varsa benimle konuşacak olan konuşsun.ve bir şey daha söyleyeyim:bu bizi duymayanlar var ya onlarda aslında birer ergenekoncu böyle biline.sonuçta halka rağmen hukuk çiğnenmiyor mu?hukuku takan filan yok ki.0535 3826311

ggamzes
Memur
23 Temmuz 2009 11:41

nerde bu devlet nerde adalet.hani bu sitenin yöneticileri neden hizmetlileri nasayfaya taşımıyorlar çekindikleri birilerimi var acaba?

mehmet_47
Memur
23 Temmuz 2009 15:29

sevgili arkadaşlar aynı kaderi paylaştığımız ortada olan bir şey ama hiç birimiz bu kötü gidişata dur demek için yaptığımız bir şey yok. Ben kendi şahsım adına konuşuyorum bir gün tam otomatik bir silah alıp katliam yapacağım herhalde.....fazla söze gerek yok...

tigris30
Kapalı
23 Temmuz 2009 19:11

arakadaşlarr yapmamız gereken türkiyede yapılmayanı yapmak herkes üye oldugu sendikanın önünde bi basın açıklmaası yapsın açıklama hüküümeti yada devleti eleştirmek degil sendikalrı kınama basın açıklaması olsun bakın nasıl bi yankı uyandıracakk ..sen nedne yapmıyorsun diye sorabilirsiniz benim bulundugum yerde üç kişiyiz ikisi fosilleşmiş kaderine razı olmuşş zaten ilçedeyim ama kısmet tayin alına yapacam çokkkk çokkk şeyy ...

sahinovic
Aday Memur
23 Temmuz 2009 19:41

dünya dikenli bir hayat bizim gibi kölelerdemi kabahat bıktım artık böyle giderse kafayı yerim vede katliam çıkarırım.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi