Editörler : crops35

Yasaklı
22 Temmuz 2009 15:37

Kıdem Tazmınatında bu ısın AIHM kısmıda var..Orda mutlaka kazanacagız...

Selam arkadslar..Kıdem tazmınatında 2.tıp olupda kendı ıstegı dısında telekomdan ayrılan arkadasımızın kazandıgı 9. hukuk daıresı bozdu..uzgunum gercekten cok uzgunum..yalnız uzulup kenara cekılmeyecegız elbette..

Azımle yola devem edecegız..9. hukuk mahkemesı davamızı bozmus olsada dosya su an tekrar gorulmek uzere Ankara 4. ıa mahkemesıne gonderıldı.tekrar dava gorusulecek ve yargıtaya gıdecek..Turkıyede hukuk surecının bıttıgı yerde hangı mahkeme var..AIHM..Tansel Arkadsımızda oraya bu mahkemeye tasıyacak..tabı bıreysel acılıyor AiHM davalar..Bırazdaha beklıyelım tekrar4.ıs mahkemesınde gorusulecek davadan ne cıkacak..daha umıtler bıtmedı ve bıtmeyecekde..Bunun AİHM kısmı var..YOLA DEVAM....

hakan__52
Aday Memur
22 Temmuz 2009 16:29

evet

arkadaşlar iç hukuk yolu bittiği zaman avrupa insan hakları mahkemesi var oradan olumlu döneceği inancındayım.

çünkü dünyanın hiç bir yerinde çalışanı bu kadar mağdur edecek bir özelleştirme yoktur bence

baranreş
Aday Memur
23 Temmuz 2009 08:42

Arkadaşlar neyin peşindesiniz anlamadım, anladığım tek bir şey varsa,

oda varsa yoksa para peşinde koşmanız herkes hakettiğini alır sizler Devletimizi acizmi gördünüzki bu davaları açıp kazanacağız diye, Devletimiz herşeyin üstesinde gelir özelleştirme yapmazdan önce, sizleri neler yapacağını düşünerekten bu kanunları hazırlamışlardır.

Boşa kürek sallamayın kendi işinize gücünüze bakınız, aldığınız maaşını hakkını vermeye çalışınız.

mustafam40
Genel Müdür
23 Temmuz 2009 09:48

merhaba

arkadaşım

tek kelimeyle yazık .senin gibi insanlar yüzünden zaten bu ülkede ergenekoncuda çıkıyor mafyada.

sen bu kafyala sıkış bir köşe bekle birileri sana gelir hakkını verir.

söz konusu bu ülkeyi sevmek ise burdaki arkadaşlar emininki seni yüz mislin daha bu ülke için canını seve seve sevir.

hak konusunada gelindece haşa siz allahmısınızda bizler hak paylaştırmıya kalkıyorsun.

sana bir ömür boyu koyun gibi otlamayı tavsiye ederim.

sen sakın ola burda hiç bir arkadaşıma da bur saldırmaya kalk ma....................

uyarı.

45612
Aday Memur
23 Temmuz 2009 11:40

Arkadaşım sen kim oluyosun da insanları bilir bilmez yargılıyosun. kimin hakedip haketmedigi konuda yorum yapıyosun. Bizler telekomda öyle bir disiplin almışız ki gittiğimiz kurumda da aynı disiplinle çalıştığımızdan emin olabilirsin. Milletin nekadar zor durumda olduğunu biliyormusun ki herkes senin gibi bazı yerlerden beslenmiyor sen besleniyo olabilirsın hakkımızı aramak seni neden bu kadar rahatsız etti ki senin haketmediğin kesin ama

baranreş
Aday Memur
24 Temmuz 2009 09:09

Mustafam40'a sen kimsinki beni tehdit ediyorsun, gerçekleri gördüğün zaman hemen küplere biniyorsun, dogruları gerçekleri duymak hesabına gelmiyor herhalde, insanları daha fazla umutlandırma.

Şimdiye kadar kazandığın kaç dava varki bide utanmadan konuşuyorsun.

mustafam40
Genel Müdür
24 Temmuz 2009 09:12

sabır

siz sabretmesini bilmezmisiniz.

mustafam40
Genel Müdür
24 Temmuz 2009 09:26

Ben buradaki bu gurubu dagıtmak isteyen herkese sana davrandığımın aynını davranırım.

Sizler nezaman insanlar toplaşıp bir araya gelmeye çalışırsa bir çırpıda kıyamet koparıyorsunuz.

arkadaş;

Toplanıp bir şeyelerin paylaşılmasından yada konuşulmasından neden rahatsız oluyorsunuz.

Peki siz kimsinizde Telekomun yalakalığını yaparak onca madur varken onları hice sayarak alay ederek buraya yazıyorsun.

Bizler maduruz bu maduriyetimizi nasıl gideririz diye burda bir birimizler dertleşiyor bilgi alış verişinde bulunuyoruz.

davları kazanmak da var kaybetmek de ozaman bir davayı kaybetik diye senin demene göre susalımmı?

Telekomun istediğinimi yapalım.

Söyle senin doğrun nedir?

Bizleri bilgilendir, sende o da yok .

Ozaman bir tek davayı kendimize örnek alalım oturup ağlıyalımmı.

Benim hiç öyle bir niyetim yok.

Gerçekten şimdi şunu düşünüyorumda herkes benimki hakkını arasa ama her konuda bu ülkenin cehresi değişir be.

Bu ülkede hep yaptığımız tek bir şey var birileri birşey yapsın bizlerde ondan nemalanalım.

Kardeşim ben doğru bildiğim neyse onu yaparım.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi