Editörler : crops35
26 Temmuz 2009 22:19

Teşekkürler İstanbul Telekom Madurları geç de olasa uyanıyor.

Arkadaşlara İstanbul da yapılan toplantıya ilgi beklediğimden çok fazla oldu. Gerçekten bu yola çıkar iken tek başıma idim ,şimdi 13 bin kişi olduk.

Ben bu işi başaracağıma yürkten inanıyordum .

Sizler benİ bu yolda, HAK arama mücadelesinde yalnız bırakmadınız.

Sizlere TEŞEKKÜR ediyorum.

Arkadaşlar sizlerin şu an yapması gereken ilkiş ilişki kestiğiniz tarihten 30 gün için de derhal işe dönüş davası açmanız gerekiyor.

Size kazanımı nedir diye sorarsanız sizlere getirisi lütfen dikkale okuyun.12 MAAŞ dır.

EVET

Bu hayel değil bu gerçek olan ve bu parayı alan sizden bir evvelki grupdan alan arkadaşlarımız vardır.

Sonra keşke bizlerde açsaydık dememek adına sizleri uyarmak istedim.

Yapılan toplatıda hepimizin bildiği diğer konularda görüşüldü ve bir yol haritası belirlendi.

Arkadaşlar BEN bizlerin haklı olduğumuza yürekten inanarak yazıyor ve sizleride bilgilendiriyorum.

Telekom astığım astık kestiğim kestik diyor.

Ama

mustafam40 olarak diyorumki ey Telekom senin karşında dimdik duracağız hakkımızı sonuna kadar yılmadan arayacağımıza ve şahsım adına ilk gün yemin etmiştim işte şimdi gör bak artık tek değilim arkamda binler oldu.

Ben değil artık sen düşün.Bizler sende hakkımız olan 1,5 millar dolar parayı söke ,söke er yada geç senden ALACAĞIZ.

Yok öyle yandaşları toplayarak SYS 125 trilyonun üstüne oturmak her yanın üsülsüzlük.

Arkadaşlar sizlerde gördünüz benden evvel DERNEK toplantı yapmış 10 kişi varmış.

ben şahsım adına mustafam40 olarak toplantı yaptım 150 kişinin üstünde arkadaşları toplantıya katılım vardı.

yine bunun yanında en az 100 kişide telefonla arayak ilgilendirdiklerini söylediler.

Lütfen kimsenin sözüne kanmayın araştırın hakkınızı arayın.

Benden uyarması.

[email protected]

mustafam40
Genel Müdür
26 Temmuz 2009 22:22

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 09:48

Merhaba

Arkadaşlar dün yapılan toplantı Türkiye genelinde yapılan 26.toplantımızdı. Bu cercevede yaklaşık 7500 Telekomcu arkadaşlarımızı bilgilendirme fırsatı bulduk.

Bugüne değin Türkiye genelinde Telekomla davalı olan kişi sayısı (dosya sayısı)yaklaşık net olmamakla beraber 3500 aşmışdır.

Telekomcular Uyanıyor! Artık Hakkına gecde olsasahip çıkıyor.

Arkadaşlar tüm Telekomcuların dikkatini bir noktaya daha çekmek isterim .

Bu SYS (telekom yardım sandığı) bizlerin elinden alınarak Gasp edilmiştir. Kesinlile Yasal değildir.Sizlerden rican var, bu hakkınıza da sonuna kadar sahip çıkın ordaki 125 trilyon bizlerin parası bu para kesinlikle Yasa gereği bizlere dağıtılması gerekir.

SENDİKALAR VE DERNEKLER neden sessiz kalıyor anlamış değilim.

Benden söylesi

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 09:54

Benden söylemesi

Arkadaşlar bazen eksik yazıyorum kusura bakmayın hem telefonlar hem de yazma çalışırken oluyor.

Bunu yazarken inanın BEŞ ille telefon görüşmesi yaptım SİVA ,ANKARA,İSTANBUL , DİYARBAKIR VE MALATYA gerçekten eksik kelimelerim için siZlerden anlayış bekliyorum.

Saygılarımla.

[email protected]

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 10:47

mustafa günaydın istanbuldan yasemin bir şey çok dikkatimi çekiyor nedenmi türk telekom tarihinde 44 günlük grevin başladığı gün 43 kişinin ayrılışı yapıldı ve bütün il müdürlüğü çalışanları eylemi düşündüler ve biz garip çaresiz dışarı atıldık üstelik emekli olmama 1 yıl kalmıştı ve sizin şu an başka kurumlara giden arkadaşlara verdiğiniz uyarıları bize kimse yapmadı bizim günahımız neydi sadece üstün zekalı yöneticiler tazminat al dediler onun için kimseyi affetmiyorum üstelik ben yıllarca insan kaynaklarına hizmet vermiş bir insanım kimseye hakkımı helal etmiyorum ama olsun yukarıda allah var benimde davamda ali beyde ama biz ayrılırken kimse bize hiç bir konuda yön vermedi yardımcı olmadı sadece kolayını buldular tazminatı al 1 yıl yaşı bekle tazminatın resmini çek otur dediler sonra emekli sandığına gider emekli olursun dediler yazıklar olsun

Bizler havuza düşünce arkadaşlar bu yukarıda arkadaşım yazdığı durumdaydık.

Sizler gerçekten tüm haklarınızı bilerek ayrılıyorsunuz çok şanslısınız.

baranreş
Aday Memur
27 Temmuz 2009 11:09

Kendin pişir kendin ye.

Milletin aklını çelme, haticeye değil, neticeye bak, sonu belli olan işlerle uğraşma milletin parasını boşa heba etme.

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 11:46

Merhaba

Arkadaşım Nöbet parası,Aile yardımı,Dönersermaye Kapsam dışı parası ve son olarak da geriye dönüş davaları kazanıldı ve bunların paralarıda alındı.

DiğeR kazanılan davalardan bahsetmek istemiyorum benimki Danıştay da ve diğerleride Yargıtayda lütfen söylermisiniz Allah aşkına bunlar dava açmadan nasıl alınır.

Nasıl dersin ki kendin pişir kendin ye Döner sermaye aylık 600 tl ekleneçek kazanan arkadaşımın maaşına.nöbet parası 310 tl ekletti arkadaşlar maaşlarına yine Aile yardımı nasıl aldın peki lütfen insaflı ol. Geriye dönüş davasını kazanan üç arkadaş 17 ile 23 bin lira arası para aldılar peki bunlara ne diyeçeksin.

Lütfen

Telekom yalakalını bırakın eğer orda şimdi çalışan işci isen lütfen 2010 bekle hocanın kayığı hazır sizleri götürmek için liste hazır sizlere 2010 tek tek yolculuk görünüyor. Bunu da ilkkez benden duy olurmu.OGER 2010 sonuda personel sayısını 22 bine indireceğini telekom üstkuruluna bildirdi.38 bin personel kaldınız 18 bim kişi söylermisin ne olacak dediğim gibi unutma Hocanın kayığı hazır sadece 2.tipler bitsin sıra sende.

Ben sadece uyarıyorum gerisi sizlere kalmış.

Şimdi senin ateşinde yükseldi farkındayım ne diyeyimki

Kendine iyi bak arkadaşım bu işler sırayla.

Ben herzaman telekom madurlarının yanında oldum olmayada devam edeceğim.

Saygılarımla

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 15:01

Merhaba

Benle ve benden sonrada havuza düşen arkadaşlar 30 günlük zaman dilimini kullanmakdıkları için gerçekten çok ama çok pişmanlar ben bilmiyordum. Kimsede beni uyarmamıştı.Bilib de kaçıran arkadaşlar şimdi telefonla beni arayıp saçlarını yolularlar.Sizlerde 30 gün sonra saçınızı yolmamak için gidin 12 maaş olan ihbar tazminatını alın .

Sizler gerçekten çok ama çok şanslısınız ki herşeyden haberiniz oluyor.

Ben kendi adıma üzgünüm.

mustafam40
Genel Müdür
27 Temmuz 2009 15:57

HERKES KARARINDA HÜRDÜR ARKADAŞLAR.

LÜTFEN BANA TELEFONDA SORMAYIN NE YAPALIM DİYE BEN SADECE

HAKKININ NE OLDUĞUNU SÖYLERİM GERİSİ SENİN KENDİ İRADENLE ALMIŞ OLDUĞUN KARAR OLSUN.

EĞRİSİ VE DOĞRUSU KENDİNE AİT OLSUNKİ İLERDE ALLAH GÖSTERMESİN İYİ OLUR ALLAH DAN DERSİN KÖTÜ OLUR BENDEN BİLİRSİN.

BENDEN UYARMASI.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi