Editörler : muhtesem32
28 Temmuz 2009 01:32   


Birisinin sizi gerçekten sevdiğini anlamanın yolları

Ben bazılarını yazayım sizler de eklerseniz sevinirim.

Gerçekten sevdiğinin işareti olmayanları yazayım önce.Seni seviyorumu sık kullanması.Bol bol çiçekler hediyeler alması gerçekten sevdiğini göstermez.Ayrıca bir dönem sizi çok sık araması sizsiz duramaması da çok sevdiğini göstermez.Çünkü geçici bir dönem olabilir.İnsanların boşluk dönemleri vardır.Hoşlanırlar ve kendilerini aşık sanabilirler.Bu dönemde olduğunda size yoğun ilgi gösterebilir ama bu gerçekten sevdiğini göstermez.

Gerçekten sevdiğinin işaretleri ise kelimelerini özenle seçmesi.Sizi kırmaktan korkması.Çok rahat yanınızda hareket edememesi özellikle ilk zamanlar da.Sizi çok arayıp sıkmak istememesi ama bunu sağlamakta güçlük çekmesi ve bunu belli edici davranışlarda bulunması.Mesela bir kaç gün aramayıp sonrada aynı gün duygularını fazlasıyla anlatması (durmuş durmuş çoşmuştur ) En önemlileri de tabi özel günlerinizi unutmaması.Ayrıca sizin hayatınızda yaptıklarınızı unutması.Mesela siz bir yere gidecekseniz o bunun gününü bilir unutmaz.Ya da siz kimlerle görüşüyorsanız onların adlarını söylediyseniz o kolayca ezberlemiştir.Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Not:Hiçbiryerden yararlanılmamıştır.Sadece tecrübe ve kesindir :)

28 Temmuz 2009 01:37

D'Arbanville01
Şef

benim sevgilim beni seviyo ozaman :))

28 Temmuz 2009 12:59

dunvebugun
Daire Başkanı

güncel.. sevdiğinin kanıtları neler olabilir?

28 Temmuz 2009 13:02

Atacan&d
Aday Memur

peki sevdiğini hissettiğiniz bi insan neden duygularını açmaz,sevmediği için mi?

28 Temmuz 2009 13:18

dunvebugun
Daire Başkanı

sizi seven kişinin başından çok ilişki geçmiş yani tecrübeli birisi ise ağırdan alır. duygularını açmaz.Ama yok tecrübeli değilse hızlı gider. sevmeyen birisi de elbette duygularını açmaz doğal olarak ama ikisini ayırmak için.bazı ip uçlarına bakmak lazım mesela gözlerinize bakışı.sevgiyi en iyi anlamının yoludur bence.

28 Temmuz 2009 13:23

Atacan&d
Aday Memur

ipuçları çoğunlukla olumlu gibi bakışlar var hatta gördüğünde konuşur hatrımı da sorar arkamdan koşup iyi akşamlar da der ama beklediğim somut adımı neden atamaz ki?

28 Temmuz 2009 13:26

gul_09
Kapalı

ya bu yzılanlar doğru olabilir bugün çok kötü bi gün benm için endimi çok kötü hissediyorum aslında iyi olmam gerekiyo ewlenmeyi düşündüğüm erkek arkadaşım bi hafta önceden geliyo memlekete bunu sabah öğrendim ama bunun yanıdada tesadüfen başka bişey öğrendim erkek arkadaşımla çocukluktan beri arkadaş olduğum kişi bu forumda tanışmışlar ve konuşmuşlar arkadaşımın dediğine göre normal bi konuşma değilmiş bu ben anlattığımda erkek arkadaşım olduğunu oondan bahsettiğimde bunları söledi o kişiye güvenme falan dedi erkek arkadaşıma sorduğumda çok şaşrıdı senden başak kimse yok dedi adresi benden başka bi arkadaşım daha kullanıyo ve ben mşim gibi konuşuyo dedi ben napıcam kime inanıcamm erkek arkadaşım beni aldatıyomuuu yani beni sevmiyomuuu:(

28 Temmuz 2009 13:30

dunvebugun
Daire Başkanı

gul konuyu bilmiyoruz tabi ama kız arkadaşın neden yalan söylesin ki. bu durumda yalan söylemesi gereken erkek arkadaşın. ama iyi araştır.

28 Temmuz 2009 13:35

gul_09
Kapalı

kafam karmakarışık beni gerçekten sevdiğinden emindim çünkü yaptıkları bunu gösteriyoo ama arkadaşımda neden benm kötülüğümü istesinn böle bişey sölesinn napaıcağımı kime nasıl inanacağımı bilmiyorum erkek arkadaşım yolda şimdi molada aradı konuştuk ve herşeyi ona sorduğumda böle bişeyi nasıl düşünürsün dedi benm adresimden bi arkadaşım daha konuşuyo benmşim gibi dedi ben değilim dedi bu yüzdenede arkadaşımla çoğu kez tartıştık dedi ben arkadaşımın kim olduğunu sölediğimde ben tanımıyorum öle birini dedi

28 Temmuz 2009 13:37

elif85-06
Daire Başkanı

anaaa ne kötü bi durum

Allah kolaylık versin

28 Temmuz 2009 13:43

dunvebugun
Daire Başkanı

e bunu anlamak çok kolay arkadaşın erkek arkadaşını tanıyorsa arkadaşının dediği doğrudur. yani erkek arkadaşın onu tanımadığını söylüyorsa kız arkadaşın da onu tanıyamaz dimi.

28 Temmuz 2009 13:47

love_you
Aday Memur

gul arkadaşın en iyi arkadaşında olsa inanma her söylenene.belki doğrudur ama gözünle görmediğine inanma canım. sevgiline sor ki sormuşsun zaten yüzleştir sana diyen kişiyle sevgilini...

Allah kolaylık versin.burada en büyük iş sevgiline düşüyor.seni ikna etmeli.

28 Temmuz 2009 13:48

gul_09
Kapalı

ewet tanımadığını söledi ama arkadaşım ısrar ediyoo o kişi güvenilmez diye ben konuşmadım arkadaşım benm adreimden benmişim gibi konuşmuştur dyo ismi konusunda bile yalan sölediğini söledi arkadaşım

28 Temmuz 2009 13:53

love_you
Aday Memur

gul bu arkadaşım dediğin kız mı..... ve sevgilini ne zamandır tanıyorsun bu zamana kadar böyle bir sorun yaşadınız mı?

kız arkadaşlarına güvenme ne olursa olsun....

28 Temmuz 2009 14:11

gul_09
Kapalı

ewet arkadaşım dediğim kız çocukluktan beri arkadaşız okul hayatıız bile birlikte geçti sevgilimde iyi tanıyorum ewlenmeyi düşünüyoruz yani sonuna geldik sevgili aşaması bitti izinde olduğu sürede ailemle tanıştırıp yüzük takıcaz kime güvenicem kime inanıcam gerçekten bilmiyorummm

28 Temmuz 2009 14:38

'pamukprenses'
Aday Memur

yanımda rahat hareket etmeyen biri beni rahatsız eder. sevmesin öylesi

28 Temmuz 2009 14:55

dunvebugun
Daire Başkanı

Yanında rahat hareket edememe daha çok titiz davranma anlamında.kaybetme korkusundan kaynaklanır.ama karşındakini elde ettikçe rahatlık artar.Özellikle seni böyle tanımamıştım ifadesinin temel nedeni budur.

28 Temmuz 2009 15:03

'pamukprenses'
Aday Memur

enteresan. demek o sözün ortaya çıkışı böleymiş.

28 Temmuz 2009 15:20

gelbenimle
Şef

konuşurken gözlerinin içine bakmalı

29 Temmuz 2009 23:48

dunvebugun
Daire Başkanı

Sizi bir kaç gün hatta 4-5 gün aramayıp sonra siz aradığınız da sorunca döktürmeye başlarsa.bilin ki özleyin diye aramamış ve sizi seviyordur :) ama yıpratıcıdır ilişkide stratejiler.

29 Temmuz 2009 23:51

DERYA-06-76
Kapalı

Yollar kapalıysa zor..

Toplam 36 mesaj
 
ANKET
Size göre, Türkiye'de erken bir yerel veya genel seçime ihtiyaç var mı?