Editörler : crops35
28 Temmuz 2009 12:46

2009/3 atamasında egm ye atananlar süreç nasıl işliyor!..

merhabalar.ataması gerçekleşen arkadaşlar birbirimize yardımcı olalım istedim.bildiklerimizi paylaşırsak sıkıntılarımız azalabilir.

hayat182
Memur
01 Ağustos 2009 15:46

bnm abımde egme ya atandı.Egm nın sayfasında hangı evrakları ıstedıklerını belırtmısler.En son evrak teslımı 15 eylul sızı galıba ekım gıbı ıs bası yaptırcaklar :(

muratek.yrd
Aday Memur
07 Ağustos 2009 20:42

aralık ozak gıbı iş bası yaparsın ben memur oldumdıye işinden ayrılma daha cok teferruatı var sağlık raporu guv sorusturması gıbı acele etme

sinan0816
Şef
08 Ağustos 2009 15:49

süreç şöyle osym atandığın kuruma kağıdını gönderiiyor osym den sana kağıt gelmiyor yerleştiğin ile ilgili kurumun kağıdı en yakın karakol aracılığı ile sana geliyor belirli evrakları hangi tarihe kadar il emniyet müdürlüğü personel şubesine götürüyorsun sonra güvenlik tahkikatı başlıyor yine sana en yakın karakol aracılığı ile komşularına soruyolar adres teyidi yapıyolar falan filan süreç 2 ayı aşabilir panik olmayın :D sonra hastaneye sevk ediyolar emniyette çalışma şartlarına uygun olup olmadığına dair heyet raporu polislerinkiler gibi bayağı detaylı bi rapor onu teslim ettikten sonra bi makamın imzası bekliyor bir hafta içine oda halloluyor ve başlıyorsun ( paspas çekip camları silip temizlik yapıp sabah leyin akşama kadarda çay taşıyıp bardak yıkamaya) kolay gelsin

thefatii
Aday Memur
09 Ağustos 2009 17:20

şimdi anladığım kadarıyla süreci yazıyorum bilen varsa düzeltirse sevinirim.

emniyet bizden belgeleri istiyor sonra onları karakola yolluyor ve karakol arastırma yapıyor.daha sonra saglık raporu istenıyor değilmi.

ozgurcocuk
Şef
09 Ağustos 2009 21:50

sorusturmayı genelde güvenlik bürolar yapıyor bildiğim kadarıyla güvenlik sorusturması olumlu tamamlandıgında personelden çağırıyolar size bikaçtane hastane tavsiye ediyolar ordanda raporu alırsın bankadan hesabını actırırsın daha sonra hayırlısıyla baslarsın ama güvenlik sorusturması uzun sürebiliyor sıkıntı yapmaya gerek yok herşey yoluna giriyor

izmir_balçova
Aday Memur
09 Ağustos 2009 23:29

dilekçeyide, güvenlik soruşturması formu gibi bilgisayardamı dolduruyoruz yoksa kendimizmi

izmir_balçova
Aday Memur
09 Ağustos 2009 23:32

dilekçeyi siz nasıl doldurdunuz

thefatii
Aday Memur
10 Ağustos 2009 01:03

form 3 4 deki dilelcelerden bahsedıolar sanırım bn onu doldurdum

firat_23
Daire Başkanı
11 Ağustos 2009 22:52

thefatii

bazı başlıklarda yorumlarını okudum hiç yardımcı olmuyosunuz soruma cevap vermiyosunuz yazmışsın ben bazı sorularını cevap ladım elimden geldiğince başka sormak istediğin varsa sor hemşomsun nede olsa ayıp ediyon özelden yaz ben olmasamda cevap yazarım mutlaka...hadi kal salıcakla

thefatii
Aday Memur
14 Ağustos 2009 21:44

fırat sana mail attım kardeş

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi