Editörler : crops35
«101112131415161718192021»

mfts
Aday Memur
27 Eylül 2010 16:16

mahkum 657 doner sermayeyı teknıker olarak alamazsın mahkemeye verip kazanan arkadaslar oldu ama ust mahkeme iptal ettı. bu iş ancak sendıkalar ugrasırsa bakanlıktan duzeltılebılır.o da bızler saglıkcı olmadıgımız ıçın sendıkalar bızım le ugrasmazlar.üç yıldan berı kık kararlarına alınmasına ragmen bu sene bu işin malıyetının hesaplanması deniyor.anlıyacagın bır üç sene daha surer.

kanadoss
Aday Memur
27 Eylül 2010 16:36

slmlar arkadaslar acil olarak bir sorum var sağlık bakanlığı ve il sağlık müdürlüklerinde calısan 7/3 bir insaat mühendisi yaklasık ne kadar maas alır..evli. 1 cocuk.. döner ve yan ödemeler dahil. yardım ederseniz sevinirim...

28 Eylül 2010 09:45

Hastanelerde elektroni̇k tekni̇syenleri̇ genelde ci̇hazlarin tami̇r ve bakimiyla i̇lgi̇leni̇yorlar,bi̇yomedi̇kal tekni̇syeni̇ yoksa.bi̇yomedi̇kal tekni̇syeni̇ varsada koordi̇neli̇ olarak çalişiyorlar hastanelerde dönersermaye i̇mkani daha i̇yi̇ fakat çalişma şartlari çok stresli̇ ve tekni̇k elemana hi̇ç değer veri̇lmi̇yor.şöyle bi̇r örnek vereyi̇m li̇se mezunu bi̇r hemşi̇reni̇n dönersermaye payi0,40 i̇ken yüksek okul mezunu bi̇r tekni̇syeni̇n payi0,25 bi̇lmem yeteri̇nce açiklayici oldumu

zen eng.
Aday Memur
04 Ekim 2010 22:23

sağlık müdürlüklerinde inşaat mühendislerin görev tanımları ve görevi dışında işlerde çalıştırılamayacağına dair emsalleri olan varmı? şube müdürleriyle papaz olan var mı?nedir bu keyfilik karrrrdeşimmmm....naparız biz yaaa!!!!keşif metraj hakediş kontrolörlük,komisyon görevleri okey yazışma ,çkys bina envanter girişi,yatırım takip vs vs vsyapmak zorunda mıyız??????

mahkum657
Şef
07 Ekim 2010 11:36

truva 74 1300'den aşağı geçmez maaş olarak, ya sağlık bakanlığında direk tamirat tadilatta yaparsın, teknik servisle ilgili satın alma dosyalarına bakarsın o sen ve amirin arasındaki birşey

emre_bekman
Aday Memur
16 Ekim 2010 16:49

Sağlık Bakanlığı'ndaki Elektrik-elektronik mühendislerinin yaptığı işler hakkında bilgi verebilecek var mıdır? Nasıl işler yaparlar, maaşları. Bu il sağlık müdürlüğü ya da hastaneler dedikleri farklı şeyler mi? Temel bilgi verebilecek varsa çok iyi olur :)

mahkum657
Şef
18 Ekim 2010 21:52

Ne yapar mühendisler?

Elektirik ve elektronik malzeme alımlarında bilir kişi olur, gittiği hastanede kendinden başka mühendis yoksa eğitim araştırma hastanesiyse teknik işletme amiri olur, teknisyenlerin ve teknikerlerin amiri olur görevlendirmeleri yapar,

ilkdefa
Aday Memur
19 Ekim 2010 13:29

sağlık bakanlığına baglı çalışıp hastane s.müdürlüğü vs arazi tazminatı alan var mı?

cicizm01
Daire Başkanı
21 Ekim 2010 14:05

sğlık ta müdürlük yada hastane farketmez arazi tazminatı yoktur. ihaleye girersen dönr tavannın %10 alırsın, muaneye komisyonunda olursan tavanın %5 alırsın araziye çıkarsan sabah 8 akşam 18:00 kadar 8 milyon yolluk alırsın eğer 18:00 geçersen 16 tl aırsın tüm gün kalırsan 24 tl para alırsın. başkada gelir yok (rüşvet hariç):)

koray_07
Kapalı
11 Kasım 2010 16:41

Araziye çıkan TH mühendis kadrosunda bulunan personelin arazi tazminatı alması gerekir, burda bir haksızlık var.

okicen
Aday Memur
11 Kasım 2010 19:47

arkadaşlar 2008 yılı ve sonraki yıllarda ücretsiz izne ayrılanlar (askerlik, doğum izni gibi) izinli oldukları aylarda döner sermaye almadıklarından ek ödeme alabilirler. tedavi hizmetleri genel müdürlüğünün bütün il sağlık müdürlüklerine gönderdiği yazı var 03.11.2010 tarihli yazısı sıyı numarasını hatırlayamadım ama yarın yazarım örnek dilekçede var

haydene23
Memur
25 Kasım 2010 09:18

arkadaşlar sağlık müdürlüğünde teknisyenim;giyim parası 17 tl aldım doğrumudur.

nurgul0020
Aday Memur
25 Kasım 2010 10:32

arkadaşlar sağlık bakanlığında teknik hizmetler sınıfında olanlar vilayet diğil bakanlık memuruymuş tayin istiyorum kimin ne dediği belli diğil hangisi doğru vilayetmi yoksa bakanlıkmıyız??yardımcı olursanız sevinirim

EMRAHPAŞA
Müsteşar
25 Kasım 2010 11:07

Arkadaşlar herkese merhaba.

Biz balanlık memuruz geçen ay ayın 4 ünd edilekçemi yazdım gönderdim tayin için. tabi personel şube aracılıgıyla gidiyor.normalde vilay memurları gideceği il'in valiliğine yazı yazması kendini istetmesi gerekiyor.sonra muvaffakat alması gerekiyor vs. vs.

Ancak ben direk bakanlıga gönderdim bundan 4-5 ay öncede göndermiştim 1 yıl dolmadıgı için red gelmişti ama şu anda yine aynı taktkle dilekçemi gönderdim ve bayramdan önceki̇ hafta tayi̇ni̇m çikti.

aslında daha önce çıkacaktı ama benım kadrom endüstri̇yel elektronik oldugu i̇çi̇n bi̇raz geçi̇kti̇ benim kadro mu deği̇şti̇ri̇p(elektronik teknikeri̇ olarak) tekrar bulundum i̇le atayip,15 gün sonrada tayi̇n i̇stedi̇ği̇m i̇le tayi̇n oldum.

benımle beraber başka il de bulunan bir arkadasın eletrık teknıkeri oldugu için onun hemen çıktı benım kadro değişiklıgı oldugu için 10-15 gün daha sallandı.

bi̇z akanlik memuruyuz arkadaşalr tayi̇nlerde di̇rek bakanliga gönderi̇p sonucunuda n geç 1 ay i̇çeri̇si̇nde aliyoruz genelli̇kle.

müstesar belli̇ dönemlerde tayi̇ni̇steyenleri̇n li̇stesi̇ni̇i̇steyi̇p tayi̇ni̇ onaylior.

sadece 1 yil doldurmaniz yeterli̇.

nurgul0020
Aday Memur
25 Kasım 2010 11:29

çok teşekkür ederim emrah paşa o kadar çok sevindim ki allah razı olsun.bana senin yazın komisyona arza girecek dediler

ve umutsuz konuştu bakanlıktakiler çok tşk ederim............

EMRAHPAŞA
Müsteşar
25 Kasım 2010 11:37

komisyon dedikleri işte müstesar belli zmanlarda istiyor imzlayıp geçiyor eger 1 yılı doldurduysan buyuk ihtimalle çıkar tayinin.

atrex
Genel Müdür
25 Kasım 2010 11:51

hayırlı olsun emrah kardeşim.

tayin memlekete mi?

EMRAHPAŞA
Müsteşar
25 Kasım 2010 13:15

saol atrexim evet. DENİZLİ'YE. Napalım altın kafesede koysalar yine memleket :)

EMRAHPAŞA
Müsteşar
25 Kasım 2010 13:19

@haydene23

bende giyim yardımı 32 mi 38 mi ne aldım. tam emin değilim.ama 30 dan fazla.

haydene23
Memur
28 Kasım 2010 02:20

arkadaşlar gerçekten sizin dediğiniz gibimi benim 6 ay sonra 1 yılım doluyor ben gideceğim ile değilde; direk bağlı bulunduğum sağlık müdürlüğünden bakanlığamı yazacam arkadaşlar bu işi iyi bilen biri açıklayıcı olarak yazarsa sevinirim.

Toplam 458 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi