Editörler : supporters.
30 Temmuz 2009 20:15

2009 KPSS Magluplari ve Gelir uzmanligi...

Arkadaslar hepimize gecmis olsun olmadi ne yapalim,bukadar calismaya ragmen ,calismadigim yillardan dusuk geldi.

Ama gelir uzmanligina yeter sanirim puanlarim ..

BIrde YUKSEK puan alan arkadaslar lutfen NEOLUR NEOLMAZ DIYEREK GELIR UZMANLIGINA BASVURMAYIN BIRILERININ ISTIKBALIYLE OYNAYABILECEGINIZI UNUTMAYIN.

Gelir uzmanligi nezaman aciklanacak bilen varmi..

odtü84
Şef
30 Temmuz 2009 20:32

başlık çok iyi olmuş:) mağluplar ve gelir uzmanlığı:))

kpss ye giren çok büyük bi kısım pert oldu bu sınavda.kopya çekebilenler hariç

private to puplic
Aday Memur
30 Temmuz 2009 20:37

84 kardesim bu isler cok zor ,gecen yil 20 gunluk calismayla 80 civariydi simdi 80 in altinda 70 civari ustelik 6 ay calismistim anlamadim ....ve netlerim eksik geldi Insallah gelir uzmanligi olur yoksa yandik ...

navigator_
Genel Müdür
30 Temmuz 2009 22:52

Wallaha ben de anlamıs değilim böyle olayları.2008 kpss ye çalıştım girdim, 2009 da askerdeydim geldim girdim aldığım puan 2008 den daha yüksek.Ben bu Kpss işini çözemedim :(

enel
Şef
31 Temmuz 2009 09:41

bu KPSS ye aslında pek çalışmamak gerekmiş,onu anladım...çalışmadığım zaman daha yüksek puan almıştım,şimdi ise ösym nin sayfasına bakarken ağlasam mı gülsem mi diyorum...ayrıca bunu ben mi yaptım diyorum...

ataib
Şef
31 Temmuz 2009 10:15

yüksek puanlı arkadaşlar da hepimiz gibi işsiz ama işin ilginç tarafı adamlar sınavlara başvurup sınava girmiyorlar...sonra altta kalanın canı çıksın..

sonbaharı_m
Aday Memur
31 Temmuz 2009 10:37

benimde artık tek umudum gelir uzmanlığı tabi ondada sıralamaya girebilirsem.75 civarı gelmiş ben anlamıyorum ya geçen yıl çalışmadan aynı puanları almıştım.bu yıl çalıştım ama yine aynı puanlar büyük bir hayal kırıklığı ..ama yinede herşeyin hayırlısı..sınav ne zaman açılır bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

lesevo
Şube Müdürü
31 Temmuz 2009 10:41

p49'um 74,04

sıra gelme ihtimali?

bir de sınav sonucunu notere onaylatmanın maliyeti nedir?

bunları öğrenebilirsem sevineceğim.

e-katip
Şube Müdürü
31 Temmuz 2009 10:46

arkadaşlar bu sınav duyurusu ne zaman olur. puan 79

31 Temmuz 2009 10:50

sakın notere para kaptırmayın bu işsizlikte başvuru yapacağınız kurumda aslı gibidir damgası basarlar.

deemir
Aday Memur
31 Temmuz 2009 10:54

merhaba arkadaşlar, herkese geçmiş olsun ilk önce umarım herkes için hayırlısı olur.puanım 75.310 sıra gelirmi

siyasalcı
Memur
31 Temmuz 2009 11:00

Arkadaşlar bulunduğunuz ildeki Vergi Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne rica edip onaylatabilirsiniz. Boş yere notere para kaptırmayın..

Bugünkü yayımlanan resmi gazetede evrak karmaşılığını önlemek için 170 yönetmelikte değişiklik yapıldı. Bunların birçoğu da sınav yönetmelikleri. İncelerseniz belki de onaylı istemiyorlardır..

ferahnaz
Aday Memur
31 Temmuz 2009 11:01

arkadaşlar hepimiz adına çok üzgünüm. çalıştım ama olmadı çalışmamamk gerekiyomuş galiba 79,6 sıralama gelirmi

private to puplic
Aday Memur
31 Temmuz 2009 11:08

Arkadaslar gelir uzmanligi nezaman aciklanacak bilen varmi...

Arkadaslar uzulmeyin ,ben 90 lara yakin beklerken ,bddk mi yoksa hazinemi diye dusunurken ,70 civari geldi sok oldum ,simdiye kadar enfazla calistigim gercekten ciddiye aldigim kpss eydi ,hersey olacagina varir.

Birde benim yasim 29.5 yani durum cok kotu .........

froce
Şef
31 Temmuz 2009 15:45

geçmiş olsun hepinize olur böyle kazalar moralinizi bozmayın. Gelir uzm yrd büyük ihtimal gelecek hafta açılabilir kaç kişi alınacagı belli olunca daha net bişey söylenebilir ama 600 alırsa 73,5 üste kesin girer 72,5-73,5 arasıda bir ihtimal daha çok kişi alırsa dahada düşer

eliff--
Aday Memur
22 Eylül 2009 20:10

vergi denetmenliği sınavı çok zormuş ve sadece 318 kişi geçmiş geçemeyenler gelire yönelicek gelirin puanını çok merak ediyorum o da yükselicek

brkylmz
Daire Başkanı
23 Eylül 2009 15:28

burada kimsenin moralini bozmak istememde son denetmenlik faciası sonrası gelirin puanları 75'in altını zor görür diye düşünüyorum. umarım yanılırım. yinede çalışın arkadaşlar. bu forumda bir kaç kişi dışında kimseye kulak asmayın. bana bile :)

bugungityarıngel
Aday Memur
23 Eylül 2009 16:08

bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu brkylmz.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi