Editörler : supporters.
31 Temmuz 2009 17:44

kpss de 60 puandan aşağıda alanlar

arkadaşlar 60 puan ve aşağısında alan arkadaşlar buraya yazsın sıkıntılarını paylaşalım

mulkiyeli25
Genel Müdür
31 Temmuz 2009 20:59

dostum ne sıkıntısını paylaşacaksın allahını seversen?dertlenme efkarlanma yerimi burası..zaten 60 aldıysan bunu az çok tahmin ediyordun.çünkü hiç çalışmadın.bence otur şöyle bir küçük bitir,ardından düşün nerede hata yaptım ben diye..sonra tekrar gel forumdan kaynak listesini al.2010 için eylül ayından itibaren çalışmaya başla..

mavigeceben
Genel Müdür
31 Temmuz 2009 21:11

mülkiyeli ya neden bu kadar haklısın ama üff...doğru söylüosun :D

kesinlikle katılıyorum...çalışmayan bir insan ancak 60 dan aşağı alabilir..misal ben :D... üzerime alınıyorum mesajını

ama eylülden itibaren değil ben 1 aydır başladım çok şükür çalışmaya...en büyük isteğim inş. sınavdan sonra sorular açıklanınca foruma gelicem büyük bir zevkle netlerimi özellikle genel kültür netlerimi yazmak istiyoru...içimde ukte kaldı...inş. tarih coğrafyada rüzgar gibi esmek istiyorum.. bir de ingilizcede...

31 Temmuz 2009 21:16

60'ın altındaki puanlar hesaplanıyor muymus yahu?

nikelaj
Yasaklı
01 Ağustos 2009 03:02

60 üstü işe yarıyo mu sanki? Ben 66 aldım ve mühendisim. Hiçbir yere başvurabileceğimi sanmıyorum. 70 olsa belkiydi.

alaturcha
Kapalı
07 Ağustos 2009 19:29

KPSS P3 puanından 60 puan alan arkadaşlar, şartları uyuyorsa polislik için başvurabilir. İlan açıklandı, Emniyet Müdürlüğü'nün resmi sayfasında ilanı inceleyebilirsiniz.

umt80
Aday Memur
07 Ağustos 2009 20:46

60 altında alınabiliyomu:)

...kürekçi...
Aday Memur
08 Ağustos 2009 17:01

60'ın altında almak için çok çaba sarfetmek lazım...

tüm soruları hiç okumadan sallasan yinede 60'ın altında alman neredeyse imkansız...

ama istenince nelerin başarıldığının örneklerinden biri olsa gerek 60'ın altında almak....

inadinakpss
Yasaklı
08 Ağustos 2009 17:16

Kpss 3 Puan Hesaplama Türünde 60 Üzeri Puan aLan 4 Yıllık Fakülte Mezunu adaylar Polis oLabilcekler. Bu Başvuru sırasında Kpss dışında dayalardan istenen Özellikler;

- Yaş Sınırı Bayanlarda : 27 Erkeklerde: 29

- İnternetten alınan Belgelerle iKamet ettikleri Emniyet Müdürlüğüne Başvurmak

- Başvuru Tarihler 17-28 Ağustos

Polis olabilmek için bile 60 üstü almak gerekiyor.Bence şimdiden düzenli bir şekilde çalışmaya başlayın ve moralinizi bozmayın.Belki bu sınava çalışmak için fırsatınız olmadı belki de sınavda heycanlandınız vs.Ama önümüzdeki sınava düzenli çalışmayı becerebilirseniz yüksek puan almamanız için bir neden yok.

yaksuu
Kapalı
08 Ağustos 2009 17:20

çok komik bi forum olmuş:)60 alanların sıkıntıları ne olabilir acaba,sınırda kalma derdi yok açılacak sınavlara çalışayım derdi yok oh ne güzel:) (arkadaşlar işallah darılmaz espirilerime)çalışınca oluyo arkadşlar bende geçen sene 60 lardeydım bu sene 85-90 arası puanlar.başarılar.

08 Ağustos 2009 17:49

Dalga geçicekseniz hiç yazmayın buraya.60 almak kötü bir durum değil biraz daha çalışıp bu sene 80 puan da alabiliriz ama önemli olan o insanın kpss'den önce yaşadıkları.bana kimse otur çalış diyemez çünkü gece yarılarına kadar çalışmış bir insanım belki başkası hiç çalışmadan 60 almış olabilir ama bu size yine de o insanları küçümseme hakkını vermez.gidip 80-90 alanların başlığında rahat rahat yorum yapın.

bldsmt
Memur
08 Ağustos 2009 18:43

çok deli bir sayfa olmuş. gülmemek elde değil arkadaşlar. 60 ve en önemliside zor olan 60 ın altında puan alan arkadaşlarım inşallah seneye 80 lerden aşağı düşmezler. siz bizi güldürdünüz Allah ta sizi.... yanlız buralara çok takılmayın yoksa seneye 50 nin altını görürsünüz. mazallah o zamanda gülmekten çatlatırsınız

alaturcha
Kapalı
08 Ağustos 2009 19:37

Aptal aptal konuşmayın, çalışan var çalışmayan var.

Adamın son gün bir sıkıntısı olmuştur, sadece girmek için girmiştir. Müfredatla ilisiz bir fakültede okuyor olabilir.

İsteyen varsa puanını yazsın, kapıştıralım, artislik yapacaksanız buyrun. Ama burada milletle kafa bulur gibi yazı yazan, küçümsemeye çalışan kim varsa Allah C.C. onu kısa sürede helak etsin inşallah. Millete böyle tepeden bakan öküzlere acayip uyuz oluyorum. Bir tek sen aldın sanki puanı.

60 alan kardeşlerim, polisliğe başvurun, iyi maaş alırsınız, sosyal meslektir. Şimdiden başarılar.

_ZikZak_
Şef
08 Ağustos 2009 19:46

Dalga geçer gibi konuşan arkadaşları gerçekten kınıyorum.50 puan bile alsa unutmayınki karşısınızdaki bir insan.Ayrıca hayatta kimin kime fark atacağı kpss de alınan puanla ölçülemez.Bu başlığı açan arkadaşların amacı sanırım düşük puan seviyesinden yüksek puan seviyesine nasıl çıkılabileceği konusunda bilgi paylaşımında bulunmak ve çalışma stratejileri geliştirmek.Bu dalga geçilecek değil tam aksine arkadaşların azminden dolayı taktir edilecek bir durumdur.Çalışarak bir yada maksimum iki sene içerisinde çok iyi puanlar alınabilir.Siz gülen arkadaşlara bakmayın onlar kendi insanlıklarına gülsünler.Hak edenin Hak'tan yana hakkı ile kazanması dileğiyle.Saygılarımla

kirazkiz
Aday Memur
08 Ağustos 2009 20:19

herkese merhaba,puan türlerinin ne olduğunu bilmiyorum.yardımcı olur musunuz?p79 ,71 p32,70.p28 70,p20 71..diğer tüm puanlarım 60 ile 70 arası .işletme mezunuyum ,80 doğumluyum,bi daha girme şansım var mı?bilgisini benden esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim,bu arada ilk girişim,kendi kendime çalıştım..

kirazkiz
Aday Memur
08 Ağustos 2009 20:22

güncell

kirazkiz
Aday Memur
08 Ağustos 2009 20:24

burda kimse yok mu:((

karadenizboy
Aday Memur
08 Ağustos 2009 20:42

varda yazmıyorlar

tanıdığım bildiğim çok kişivar hemde kimi öğretmen kimi iyi bir fakülte bitirmiş kişiler iyi puan alan az kişi onlarda referansı olursa istediği heryere yerleşir....

inadinakpss
Yasaklı
08 Ağustos 2009 21:11

Düşük puan alan arkadaşlarla dalga geçen "vicdansızlar" unutmayın gün olur devran döner sizler de hayat yarışında rakiplerinizin gerisinde kalabilirsiniz.Demek komik buldunuz 60 alan arkadaşları? Demek hiç güleceğiniz yoktu,çok komik bir başlık olmuş öyle mi? Üstelik nasıl başarmışlar o kadar düşük almayı diye soruyorsunuz. Allah sizin başınıza da versin böyle komik bir durumu da ömrünüzce GÜLÜN (demek istiyor gönül) ama demeyelim yazık,çok yazık.

Okumak cehaleti alır,Eşşeklik baki kalır diye boşa dememişler.Yüksek puan almakla adam olunmuyor,yazıklar olsun...

08 Ağustos 2009 21:16

ben anadolunun bir ilçesinde yetişen mustafa. ilkokulu hep 5 getirerek bitirdim. orta okulda bazıları 4 oluoydu. lise zayıfsız geçtim.üniersitedede başarılı bir öğrenciydim.en son girdiğim kpss sınavından tam tamına 53 aldım.hiç bir zeka problemim yok acaba özel bi kontenjandan beni öğretmen olarak alırlarmı. lütfen nolur yardım eli uzatın.vereceğiniz bilgiler sadaka mahiyetidedir.

ekonomist24
Şube Müdürü
08 Ağustos 2009 21:24

hiç yazmayacaktım buraya ama dalga geçmeye çalışan arkadaşlara acıdım gerçekten..herkes kurslara dünyanın parasını dökecek kadar zengin degil bırakın onu kitap alacak parası olmayanlar var ve kim bilebilir kimin ne derdi oldugunu sınava nasıl ne şartlarda girdigini..eger amaç birileri ile dalga geçmekse dalga geçilecek öle şeyler varki ama bu durumlarla dalga geçilmez, insanlık,zeka,ahlaki degerler bunlarla ölçülmez yazık ...iş bulmak için neler yapıpta sonra bi işe girince dünyayı yarattım havalarına kapılan insanlarda tanıdım ..herneyse düşük puan alan arkadaşlar moralini bozmasın kimin ne olacagı hiç belli olmaz...

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi