Editörler : Pangaea
31 Temmuz 2009 21:52

elveda arkadaşlar aranızdan ayırılıyorum

öncelikle 71.200 aldım ve biliyorum ki gelmeyecek ama allahtan dileğim eğer kopya çekip benim önümde olan varsaa allah onlara öğretmenliği nasip etmezin hakkınını helal edin artık benim bu form da iişim kalmadı kendi yolumu çizmeye başlayacapım belki polislik olur ona giderim hepiniz çok sevioyrum allah gönlünüze göre versin atanacak olan arkadaşlarada hayat boyu başarılar dilioyrum saygılar :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((8

Always Together
Kapalı
31 Temmuz 2009 21:56

Pes etmek yok birader, Facebook'taki gruba katılıp besyocu arkadaşlarını davet et.

http://www.facebook.com/group.php?gid=108479303411

yigidosman
Şef
31 Temmuz 2009 22:08

hoşçakal ama bu kadar erken pes edilmez. bu sene 71 alan seneye 80i rahat gecer ben gecen sene 71 aldım bu sene 78...

bence pes etme zamanı değil okannnnn sen çok istiyorsun unutma gercekten isteyen her zaman başarır..

tayfn
Kapalı
31 Temmuz 2009 22:27

ne bu ya herkes bir isyankar arkadaşım ne pesi birkaç gün geçsin sakinleş ne oluyor millete ya bukadar kötümser olma gerekirse bir yıl daha çalışıp kazanacaz ne var bunda bugün 71 alan biraz daha fazla çalışmayla 81 alır polislik herzaman var olmadı gelecek yıl girersin ama son bir azimle çalış buraya kadar gelmişken aranızdan ayrılıyorum ne demek

sweet.strong
Daire Başkanı
31 Temmuz 2009 23:29

Okannn arkadasım aynen katılıyorum sana,bende en kötü 73 bekliyodum ama 69 geldi.Bu sistem içimi bulandırıyo artık kopya çekenler,sınavın stresi,çevremizdeki insanların beklentileri... Dayanılacak gibi degil,bende kesin kararımı vermedim ama polislik düşünüyorum.

Hakkımızda hayırlısı arkadaşlar.

sesinim
Genel Müdür
01 Ağustos 2009 00:10

Okaaaan saçmala yaşın kaç hocam senin bak ben sana kendimden örnek werim belki yardımcı olur sana ben 2004 mezunuyum we mezun oldum kpss yi hiç düşünmedim(öğrenilmiş çaresizlik)ders çalışmak aklımın ucundan bile geçmemişti 2 sene özel hastane+2 sene otomotiv sektöründe çalıştıktan sonra ocak sonu işi gücü bırakıp şubatta kolları sıwazlayıp başladım ders çalışmaya 68,299 aldım bu sene we pes etmeye niyetim yok çewremdeki herkes polis ol diyor ama öğretmenlik seçeneği olmasa hayatımda düşünmeden giderdim ama düşünsene seneye atanıyorsun istediin ile etrafın öğrencilerin ciks eşofmanları çekmişsin üstüne hawandan geçilmiyor:)

Bence biraz kafanı dağıt we mantıklı düşünmeye başla bence burada ki herkes kardeşimiz we biz kardeşlerimizin hep iyiliğini isteriz,herşey gönlünce olsun

tayfn
Kapalı
01 Ağustos 2009 00:25

iyi bırakın güzelim meslekten vazgeçin ne diyeyim size hemen pes edin

star0
Kapalı
01 Ağustos 2009 02:07

bızı bu durumlara dusurenlerı ben nereye sokcam goreceksın okan kardes.145 nete 71 mi geldı!!bu duzen herkes yalan bu dunya yalan..bu hukumet yalan muhalefet yalan!!!!!ösym yalan!!!!yalan bu dunya be!!!!yazıklar olsun boyle bır duzene hayattan kopardınız bızı!!!!!imanım olmasa kafama sıkarımm gıderım!!!!!!ama atanamazsam da ben bu hakkımı arayacamm!!!!!!!yedırmıcem hakkımı!!

besyo_86
Müsteşar Yardımcısı
01 Ağustos 2009 02:21

ah okan ahh aynenn bende çok kötüyümm hemde çokk :(((

saldırsaldıray
Aday Memur
01 Ağustos 2009 07:49

yaw ne olur sakın gitme......diyecem ama dilim varmıyor.

gidersende git ....çokta şeyimdeydi.aq.

senatoryum_44
Yasaklı
01 Ağustos 2009 08:03

saldıray ayıptır kardeşim :(okan kib bu bir kacısmı?yoksa kısa bir aramı?

runner23
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 10:34

Okan hocam, bu sınava binlerce arkadaşımız çok çalışmasına rağmen ne yazık ki bazı arkadaşlarımıza düşük puan gelebiliyor.

Bu nedenle üzgünsün ve bu durum gayet doğal.

Öğretmenlikten başka yapacağın işler varsa, (polislik vs) elbette ekmek parası için bu işleri koşturman normal.

Fakat KPSS çalışmayı da bırakma. pes etme hocam. Elbete bize ayrılan kontenjanlar çok az ama unutma ki biz bazı branşlardaki öğretmen adaylarından (fizik, kimya) vsdaha şanlıyız. Bu konuda şükretmeliyiz.

Aldığın puan kötü bir puan değil. Günde 10 saat çalışıp 65-60 alan arkadaşlarımız var. Bir yıl daha çalışırsan çok daha iyi puanlar alacağına inanıyorum.

Bu nedenle mücadeleyi bırakmak yok.

01 Ağustos 2009 10:55

okan hocam banada 20 net bekledıgımın altı geldı cok buyuk yanlıslık yapıldıgı kacınılmaz dogru.. pes etmek yok hocam Allah yolunu acık eylesın her ne karar alırsann.. ösym pesetsın bu ne oldugu bellı olmayan bır sınavla buda yetmezmıs gıbı geln sonuclardakı akıl almaz yanlıslarla tum arkadaslarımızı karsı karsıya getırdıgı ıcın... ıyı puan alan arkadaslarımı tebrık edıyorm..

03 Ağustos 2009 19:22

öncelikle hepinize tşk ediyorum her ne kdar kendini bilmezler olsada kardeşlerim allah yardımcımız olsun sınavda ii puan alıp atanacak arkdaşlara ömür boyu mutluluklar diliyorum

star0
Kapalı
04 Ağustos 2009 01:34

kardes burdakı en akıllı adamlardan bırısısın ..

13 Mart 2015 21:01

Şimdi tekrar buradayim

13 Mart 2015 21:04

Evet tam 6 yıl önce ayrılacağımı yazmıştım uzun süre uzak kaldım ama baktım ki olmuyor tekrardan KPSS hazırlanmaya karar verdim ... Calisan hak eden herkesin atanması dileğiyle

Besyo0505
Aday Memur
14 Mart 2015 00:13

Hocam zaten alt yapın var mış nasıl atanamadım puanlar o kadar düşükken mrk ettim
14 Mart 2015 00:51

Hocam atanacak puan vardı ama şartlar elvermedi diyelim

Karayagiz02
Aday Memur
22 Mart 2015 19:53

Hell olsun hocam bu kadar yıl aradan sonra tekrar öğretmenliği düşünmen guzel Allah gönlüne dore ver

22 Nisan 2018 22:41

Ben geldim

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi