Editörler : supporters.

uzm_gattuzo
Aday Memur
13 Mart 2006 16:18

SEVGİLİ suprise kardeşim! Bizim memur arkadaşlarla bir alıp-veremediğimiz yok- ki içimizde maliyede memur iken bileğinin hakkıyla sınavlara gece gündüz çalışarak gelir uzmanlığını kazanan arkadaşlar var.Sen de kpss den 80-85 puan al ondan sonra gel,ne olursan ol yine de gel,ister memur, ister şef,ister odacı....Bizim mesleğimizin kapısı herkese açık ama HAK EDENE.Kusura bakma ama bu cümleyi ( HAK EDENE )bize çok görmeye hiç hakkınız yok.Aksini savunuyorsanız neden daha büyük düşünmüyorsunuz.( Hesap Uzm, Maliye müf...)

serzenist20
Aday Memur
13 Mart 2006 17:01

arkadaşlar forum un ana sayfasınıdaki memurlar net e öneriler başlıgındaki gelir uzmanlıgı konulu başlıga da destek bekleniyor

n_medya
Aday Memur
13 Mart 2006 17:10

Bende yanınızdayım ve elimden geleni yapmaya çalışacağım umarım birşeyleri başarabiliriz.Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum bunları okuyan ama birşey yazmayan ve birşeyler yapmaya çalışıldığında katılacak birsürü arkadaş olduğuna inanıyorum.Umutlarımızı kaybetmeden çalışmalıyız.

Herkese sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

chuckberry
Aday Memur
13 Mart 2006 17:22

Arkadaşlar bende yanınızdayım.

Uyuyan Gelir Uzmanlarını uyandıralım artık.

mamurekli
Şef
13 Mart 2006 17:24

Sevgili İnti öncelikle gösterdiğin ilgi için teşekkür ediyorum.. şu an bir metin hazırlıyorum ve Otomobilci ile temasa geçip bitirdikten sonra sana mail atacağım.. İnşallah bu dava da seninde desteğini bekliyoruz..

Hadi arkadaşlar yalnız bırakmayın bizi.. Sizinde öneriniz varsa metine koymam için yardımınızı bekliyorum.

sbf98
Aday Memur
13 Mart 2006 17:35

evet arkadaşlar birşeyler yapmak lazım.

taxexpert
Şef
13 Mart 2006 18:36

merhaba arkadaşlar..

www.geliruzmani.com adresini ben şahsi web sitem olarak almıştım ama ortak bir amaç içinde kullanıma hazırdır..

otomobilci_x ve memurekli arkadaşlarımın tavsiyeleri doğrultusunda sitenin altyapısını tamamen değiştiririm..

hatta ortak bir manifesto da yayınlarım..

saygılar

otomobilci_x
Daire Başkanı
13 Mart 2006 19:18

ARKADAŞLAR BUGUN TAHMIN BİLE EDEMEYECEĞİNİZ KADAR MAİL VE MESAJ ALDIM BULUNDUĞUMUZ İLDEKİ ARKADAŞLARLADA TOPLANDIK BİZ HAREKETE GECTIK. BEN BUGUN 100 MAİL DAHA ATIYORUM. MEMURLAR NETE INTIYE METNI GONDERDİM.

ANKARADA Bİ ARKADAŞIMIZ Bİ METNİ BUTUN MECLİSTE ELDEN DAGITACAK.

FAKS VE POSTA KONUSUNU TARTIŞIYORUZ.

AMA HERKES BIKMIŞ ARTIK ONUN İÇİN KİMSENİN ŞEVKİNİ KIRMAYALIM EN AZINDAN DENEYELİM NE VAR 2 SAATİNİZİ MAİL ATMAK BİRİLERİNE BİŞEYLER ANLATMAK MEKTUP YAZMAK DİLEKÇE VERMEK İÇİN HARCASANIZ. NE KAYBEDERİZ.

OLMADI DAHA RADİKAL EYLEMLERİMİZDE OLABİLİR.

AMA ARKADAŞALAR LÜTFEN PROVAKATİF YAZILARI KAALE ALMAYIN BEN BURADA ÇOK ESKİYİM BUNLARDAN HİÇ BİŞY ÇIKMAZ SADECE MORALİMİZ BOZULUR. TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM KAALE ALMAYIN GÖRMEYİN. BİZİM KİMSEYLE SORUNUMUZ YOK.

mamurekli
Şef
13 Mart 2006 19:25

Otomobilci arkadaşımın mailini aynen hiç bozmadan bütün heryere bende mail atıyorum..

o yazı bizim formatımız olsun arkadaşlar.. Copy Paste yapıp ulaştıralım..

Hadi kolay gelsin

otomobilci_x
Daire Başkanı
13 Mart 2006 19:28

BAŞKA EYLEMLER AKLIMA GELİYOR. MESELA BİLGİ EDİNME KANUNUNU KULLANABİLİRİZ.

BAKANLIKTAN BİLGİ İSTEYEBİLİRİZ.

MECBUREN SU AN Kİ YÖNETMELİKLERE GÖRE CEVAP VERECEKLERDİR. BUNLARI İLERDE MAHKEMELERDE KULLANABİLİRİZ.

NE BİLİYİM ARKADAŞLAR İŞTE BİŞEYLER YAPALIM SONUÇTA BİRİLERİ BİZİMDE OLDUĞUMUZU BİŞEYLER YAPTIĞIMIZI UYUMADIĞIMIZI.

HAKLARIMIZIN GASPINA SES ÇIKARMADAN DURACAK KADAR SAF OLMADIĞIMIZI GÖRSÜN.

earslan_66
Aday Memur
13 Mart 2006 19:32

BÜTÜN GELİR UZMANI VE YARDIMCISI ARKADAŞLAR HAKLI MÜCADELEMİZİN SES GETİRDİĞİNİ BUGÜN DAİREMDE MEMURUNDAN MÜDÜRÜNE KADAR İNSANLARIN KONUŞTUĞUNU DUYDUM.

SESİMİZİ ELBETTE MALİYE BAKANLIĞI BÜROKRATLARIDA DUYACAK HESAP UZMANI HOCALARIM BANA BU MESLEĞİN GELECEĞİNİN PARLAK OLDUĞUNU SÖYLEMİŞLERDİ ŞİMDİ TEKRAR KENDİLERİNE DÖNÜPTE HOCAM DURUMUMUZ BU DEDİĞİMDE GERÇEKTEN MAHCUP BİR VAZİYETTE DİĞER ARKADAŞLARINADA SORACAĞINI BELİRTTİ.

ARKADAŞLAR ADAMLAR YA GERÇEKTEN BULUNDUKLARI GÖKDELENLERDEN BİZLERİN FARKINDA DEĞİLLER YADA İŞLERİNE ÖYLE GELİYOR.

SESİMİZİ HERYERE, HER HESAP UZMANINA, MALİYE MÜFETTİŞİNE DUYURALIM.

ORTAK PROJELERİNİZ İÇİN BENİMDE MAİL ADRESİME MESAJ GÖNDERİN ARKADAŞLAR.

BİRLİK OLALIM GELİN HEP BERABER DİMDİK ALNI PAK DURALIM.

VE YANLIŞ ELBETTE BAĞDATTAN

rainbowseven
Aday Memur
13 Mart 2006 20:47

Tam destek...

Ne yapmak gerekiyorsa ben de yapmaya hazırım.

Yalnız arkadaşlar burda maliyenin dışında başka hangi kurumlara mail atabiliriz?

Mail adreslerini yazarsanız iyi olur göndeririz...

hakanacar_06
Kapalı
13 Mart 2006 22:17

gelir uzmanlığı 3-4 yıl önce ortaya çıktığı için insanlar halen bu mesleği kavrayamadı. yani zaman lazım gibi sankii.

mamurekli
Şef
14 Mart 2006 08:29

Hakan dostum bunların kavramalarını beklersek emekliliği bekleriz.. bir an önce kavranmalı

ramsey__
Aday Memur
14 Mart 2006 09:41

Öncelikle bu konuya duyarlılık ve çaba gösteren arkadaşları gönülden kutluyor ve diğer arkadaşların katılımını da istiyorum.Bu bireysel çabalara hiç bir kurum kayıtsız kalmayacaktır.Yeniden yapılanmanın temellerinin oluştuğu bu günlerde Gelir Uzmanları Derneği artık var olduğunu göstermelidir.

Herkese selamlar,saygılar

hicks43
Şube Müdürü
14 Mart 2006 09:48

bizler yeni kazandık ve derneğe üye olmak istiyoruz. Bunun için yapmamız gereken neler? iyi çalışan bir dernek için katılımın şart olduğuna inanıyorum

chuckberry
Aday Memur
14 Mart 2006 10:02

Ramsey haklısın;

Derneğin artık harekete geçmesi lazım. Bu zamana kadar hiçbir konuda ne bir yazı nede bilgilendirme yapmıştır. Bu konuyu Dernek olarak meclis ve diğer ortamlarda savunması gerekli ama bunu da yapamıyorlar. Dernek başkanına yakın olanlar bu yazılanları onlara iletsinler artık.

esgure
Aday Memur
14 Mart 2006 10:18

arkadaslar geliruzmanlarının yahoo grubu var otobilci arkadasım mailde attı dün bu gruba. herkesi oraya uye olmaya ve ilişkilerimizi ve dayanışmamızı oradan surdurmeye davet ediyorum

esgure
Aday Memur

okioki
Aday Memur
14 Mart 2006 10:43

arkadaşlar daha örgütlü çalışalım memurlar nete birbirimize atacağımız 3-4 mesajla olmaz.msn adresi alalım ayrı olarak ve herkesle orda online konuşalım ankarası izmiri istanbulu adana sı antalyası v.s.

Toplam 279 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi