Editörler : F16 Gökçen

uzman7106
Daire Başkanı
07 Eylül 2009 07:48

benzen07 herkes senın bahsettıgın üniversteleri okumuyor ordan hakkı ile mezun olan adamlarda zaten düz memurlukla ugraşmıyor adam a sınıfı memurluga yonelıyor.boş gıdıp boş gelenlerden senın gıbı bızım hakkımız yenıyor dıye yakınıyor anladın mı.senın gıbı üniverste mezunlarının cözemedıgı soruları ben yapıyordum aöf mezunu olarak.anlamadıgı yerleri anlatıyordum.

benzen07
Memur
07 Eylül 2009 09:39

uzman arkadaşım ben de senin anlamadığın yerleri anlatıyorum ama anlamıyorsun. yapacak bir şey yok...

ben hakkımız yeniyor falan demedim. bir aöf iktisat mezunu bir deü iktisat mezunundan daha başarılı olabilir. buna itiraz etmedim. ben bireysel başarılardan yol çıkarak tüm örgünlerden tüm aöf lileri üstün tutmanıza itiraz ettim. boş gelip boş giden ne demek? o insan hakkında doğru dürüst bilgin olmadan kişisel saldırıda bulunmak da senin süper doluluğunun ve olgunluğunun eseri olsa gerek. devam et bu seni acayip yüceltir hayatta..

düzzede
Aday Memur
07 Eylül 2009 09:42

uzman sen aöf hangi bölüm okusun sağlık bakanlığına atandın bende sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi