Editörler : crops35
10 Şubat 2006 15:23

Üniversitelerde GİH Sınıfında Çalışanlarının Bilgi Paylaşım Platformu..

gamhay
Aday Memur
10 Şubat 2006 15:56

aramıza hoş geldin

emula
Aday Memur
10 Şubat 2006 16:03

Üniversitede memur olmak kadar berbat bir iş allah kolaylık versin her hocayla bir kere iyi geçineceksin yoksa yersin sürgünü bu bir hocaların dediği kanundur sakın ola kanunları öğretmeye kalkma herşeyi onlar bilir bu iki en önemlisi ise bayan olacaksın eger bayansan yaşadın işe saat 10 da gelsen kimse bişey demez yok erkek sen allah yardımcın olsun çalışmaya mahkum bir memur oldun demektir.çalışmak bişey degilde başka ları otururken sen çalışırsan o kötü hadi kolay geldin hoş geldin aramıza

ankank
Aday Memur
10 Şubat 2006 16:32

sanirim nehir erdemin kafasi iyice karismistir :)

nehirerdem
Şef
10 Şubat 2006 16:40

sağolun arkadaşlar, o dediğinizi özeldede yaşıyorm :) hocalar yerine patronlar var bu tarafta, senden iş öğrenen müdürler falan ...

e nereye sürüyorlar mesela, kurum içerisindemi, olası en kötü birim hangisi sizce .... en sakin birim, en yoğun birim ... en güzel en kötü .... ????

ankank
Aday Memur
10 Şubat 2006 16:56

bir kere ogrenci islerine gitme derim sana

orada calisanlardan olmak istemem isleri zor

kariyer istiyorsan rektorlukte bir birime gec mesela idari mali isler daire baskanligi veya yeni acilan strateji gelistirme daire baskanligi vs.

para istiyorsan fakulte veya enstitulere gec tezsiz yuksek lisans programlarindan fazla mesai alabilirsin veya cesitli projelerden hocalarla aran iyiyse ucret alabilirsin

nehirerdem
Şef
10 Şubat 2006 17:27

BENİM TERCİH HAKKIM VARMI .. YA DA ŞÖYLE SORAYIM DİYELİMKİ BRANŞIM ÜZERİNE HASTANEDE BİR POZİSYON AÇIĞI VAR , O BİRİMİN ANA BİLİM DALI BAŞKANI DEVREYE GİRERSE ORAYA GÖNDERİLME ŞANSIM VARMI. İLK ATANDIĞIMDAMI DAHA KOLAY OLUR MÜDAHELE ETMEK YOKSA BİR YERE YERLEŞTİKTEN SONRA GEÇİŞ DAHA MI KOLAY ... SAHİ KİM YAPIYOR YERLEŞTİRMEYİ İNSİYATİF KİMDE .....

nehirerdem
Şef
10 Şubat 2006 17:37

memur arkadaşlar :( bitti demi mesainiz .... ben hala özeldeyimde işlemleri bekliyorum ve hala çalışıyorum .....

vezir55
Müsteşar Yardımcısı
13 Şubat 2006 10:12

dostum lise mezunuysan bilmiyorum da lisans mezunuysan göreve başlama derim. ben öyle bi yanlış yaptım 5 ay önce başladım. aslında eğitim fakültesi mezunuyum. işin kötüsü istifa edip gitsem bile 3 yıl öğretmenliğe de başlıyamıyorum :) ayrıca idari ve mali işler daire başkanlığında çalışıyıyorum ama öyle pek de kendini geliştirebilecek bi alan değil gibi.

herşeye rağmen hayırlı uğurlu olsun..

nehirerdem
Şef
13 Şubat 2006 10:52

saol vezir, önlisans mezunuyum ... kendimi geliştirmnekten ziyade, aslında bende sağlık teknikeriyim ve hastanede olmam gerekiyor. beni şaşırtan aranan nitelik benim branşımdı ama görevlendirileceğim yer belli değil, muhtemelen hastane hiç değil :) çabam o olacak, ne kadaro lur sanırım bu konuda bulunduğum kurum, koşullar ve kişiler önemli :(((( ...

nilcefiliz
Kapalı
13 Şubat 2006 12:41

arkadaşlar eğer eğitim bitirdiyseniz tenmuzda atamlar var. Baş vurun ,ben bu yaz başvuracağım umarım muhafakatımıda alırım. Buarada aday memur olmak ,biraz daha zor kurumlar arası nakil için adaylığın geçmesi beklenir. Sakın öğretmen olmak için istifa etmeyin dahada işleriniz karışır.Ben 4 yıl eğitim okumuşum kendi çalıştığım üniversitede üstelik.büyük konuşmayım ama bağlasalar durmam üniversitede ama büyük başlarımızın dediği oluyuo. iyi geçiniyorum artık ne yapalım katlanacağım. Hele birde öğrenci işlerinde çalışıyorsanız benim gibi.

saylgılar..

flashget
Genel Müdür
13 Şubat 2006 16:49

arkadaş hastanesi varsa döner sermayesi varsa oraya geç. olmazsa fakültelerde ikinci öğretim varsa oralara da geçebilirsin. az ama hiç yoktan iyidir.

zeugma
Genel Müdür
13 Şubat 2006 23:46

nehirerdem
Şef
14 Şubat 2006 10:51

bu boş msj atma ne oluyor :)

the_sahin
Aday Memur
14 Şubat 2006 10:57

üniversitede memur olmak pek de iyi birşey değil sadece itibarı var

whitenightcan
Şube Müdürü
14 Şubat 2006 13:12

arkadaşlar üniversitede memur olmak iğrenç bişey her yerde hiyararşi uygulanıyor sizi adam yerine katan yok ama işlei düştüğünde hepsi ii davranıyo zaten ayrımcılık hat safhada idari ve akademik ayrı yerde yemek yer akademik her zaman üstündür felan filan bende öğrenci işlerinde başladım ve acayip yoğunuz adamlar sabaha kadar yatıyo sen çok yoğun çalışıyosun ve degerin hiç yok zaten maaşlar muamma onu anlatmaya gerek yok ama en kısa zamanda kaçmak lazım

k_kapan
Aday Memur
14 Şubat 2006 13:33

Allah yardimciniz olsun valla

nehirerdem
Şef
14 Şubat 2006 13:38

amin :(

teka78-1
Yasaklı
14 Şubat 2006 16:40

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni üye oldum. Burayı iki üç gündür takip ediyorum ve çok kötü canım sıkıldı. Çünkü benim de üniversiteye memur olarak tayinim çıktı. Yani memurluğa ilk atamam yapıldı. Hatta istedikleri belgeleri de teslim ettim. Şimdi gelecek yazıyı bekliyorum. Ama şu ana kadar burada okuduklarım çok iç karartıcı şeyler. Bunları yazanların hepsinin de üniversitede memur olduklarını bildiğim için inanmamazlık da edemiyorum. Bazılarınız bırak kaç diyor. Benim herhangi bir kaçış şansım da yok. Üniversitede memurluğa atandığımı öğrendiğimde de çok fazla sevinememiştim sanki bunları hissetmiş gibi. Bu yazılanları da okumamıştım henüz. Farklı insanların hepsi de aynı şeyleri söylüyorlar. Belli ki bu durum üniversiteden üniversiteye değişen bir şey değil. Kadın olanların işi daha kolay demişsiniz ve ben erkeğim. Maaşların çok düşük işlerin çok yoğun olduğunu, kimsenin sizi adam yerine koymadığını da yazmışsınız. Benim de tek şansın bu memurluk. Bir atama daha bekleyemem. Ne yaşım buna müsait ne de maddi durumum. Şu anda çalıştığım iş rahat ama özel şirket. İş bittiği anda işe son verebilirler. Başka yazacak olumsuz bir şey gelmiyor aklıma! Kusura bakmayın sizin de içinizi kararttım. Bana söyleyebileceğiniz iyi birşey var mı acaba? Ya da olumlu olumsuz diğer durumları da söylerseniz sevinirim. Teşekkürler

nehirerdem-
Aday Memur
14 Şubat 2006 16:49

TEKA BENDE FARKLI DEĞİLİM ... YENİ ATANDIM EVRAKLARIMI TESLİM ETTİM VE NEREYE ATACAKLAR DİYE BEKLİYORUM STRESLİ BİÇİMDE ... 600 CİVARI MAAŞ DEDİLER 300 KREDİ ÖDEMEM VAR, VE 300 LE NASIL YAŞAM İDAME ETTİRİLİR BİRDE BÜYÜKŞEHİRE ATANDIM :)

AMA NEDENSE BİR YANIM HALA GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜNÜYOR .. BU BİR BAŞLANGIÇ , ŞANS ELBETTE ÇOK ÖNEMLİ BİR FAKTÖR AMA BİZİMDE ELİMİZDE OLAN ŞEYLER VAR, ZAMANLA DÖNÜŞECEKTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ... EVET ARKADAŞLAR SAĞOLSUNLAR BİZİMLE BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYORLAR VE NEYLE KARŞILAŞACAĞIMIZ KONUSUNDA BİR FİKİR SAHİBİ OLMAMIZI SAĞLIYORLAR ... E ZATEN ALIŞTIKTA OLUMSUZLUKLARA HAKSIZMIYIM ...

İNSANIN OLUMLU DÜŞÜNMESİ VE BUNU HAYATINA YANSITMASININ BAŞINA GELECEKLERİ OLUMLU YÖNDE DÖNÜŞTÜRECEĞİNE İNANIYORUM ... DİYELİMKİ YOK ÖYLE BİRŞEY, POZİTİF OLMAKTAN BÜYÜK KAR VARMI ?

nehirerdem
Şef
15 Şubat 2006 08:49

ARKADAŞLAR, KİM BELİRLİYOR VE NE ZAMAN BELİRLENİYOR NEREYE YERLEŞTİRİLECEĞİMİZ .... REKOTÖR YAPIYOR YERLEŞTİRMELERİ DEDİLER AMA BANA PEK İNANDIRICI GELMEDİ .... BİLGİ SAHİBİ OLAN ?

Toplam 3772 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi