İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
17 Eylül 2009 18:41

Sözleşmeliyim denge tazminatım bugün yattı

SÖZLEŞMELİ KATİBİM DÜN YAYINLANAN YAZIYI GİDİP MÜDÜRE SUNDUM MÜDÜR HEMEN İŞLEM BAŞLATTI VE BUGÜN BANKA HESABIMIZA DENGE TAZMİNATIMIZ YATTI BU GECEDE MAAŞIMIZ YATIYOR MAAŞI MÜDÜR HESAPLADI VE SÖYLEDİ 1106 (İÇİNDE DENGE TAZMİNATIDA VAR) + 164 FAZLA MESAİ ÜCRETİ. FAZLA MESAİYİDE HAFTAYA ALCAKMIŞİIZ. HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN....

creon
Şef
17 Eylül 2009 18:43

güle güle harca pandana önlisans mı lise mi senin

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 18:44

kısacası imzaladığınız sözleşmedeki brüt maaşı aynen alıyorsunuz bir de ek olarak fazla mesai ücretleri var. keşif paralarıda alınıyor ben bugün keşif parasıda aldım anlıcağınız her şey dediğimiz gibi gelişti. 850 alcaksınız diyenler iyi okusun üzülcekler ne alıp veremedikleri varsa bizle....

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 18:47

sağol. ben şu an lise mezunu olarak gözüküyorum bu sene lisan mezunu olcam o zaman artcak bu hesap

Sihirbaz34
Aday Memur
17 Eylül 2009 19:06

arkadaşım hayırlı olsun güle güle harca.. keşif parasını neasıl ve ne şekilde aldın acaba..

bestd2004
Daire Başkanı
17 Eylül 2009 19:25

ilk günlerinde keşife gitmekte nasip oldu yani valla ne diyim biz yeni katipler hızlıyız dedik de bukadar da değil be keşife giden mübaşir katip...alır keşif parasını bi kalem gidince herkese vermezler yani

tulay97
Şef
17 Eylül 2009 20:16

slm bende sözleşmeli başladım yüksekokul mezunuyum bizede müdürüm 1098 alacaksınızdedi kimsenin birşey bildiği yok her yeri aradı ama bakalım bu arada adiyede çalışan herkesin parası sonuna kadar helal valla.

XparadiseM
Şef
17 Eylül 2009 20:27

Facebook'ta takılırken grubumuzada bi göz atın arkadaşlar.

Facebook'ta "Sözleşmeli Zabıt Katipleri" diye arattırırsanız grubumuza ulaşabilirsiniz.

Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır...

Not: Gruptaki bilgilere ulaşmak için üye olmak zorunda değilsiniz.

asal_83
Yasaklı
17 Eylül 2009 20:52

denge tazminatı nedir?

XparadiseM
Şef
17 Eylül 2009 21:05

Denge tazminatı: Havuz pararalarının kaldırılmasından sonra Adliye personelinin maaş iyileştirme operasyonlarından birisi.... Aylık yaklaşık 260 liraya tekabul ediyor...

FaLCoOoN
Aday Memur
17 Eylül 2009 22:08

pandana hayırlı mübarek olsun kardeşim. güle güle harca. bizide bi çağırsalar :)

shekil
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2009 22:10

o denge tazminatını ve fazla mesai ücretini sözleşmeli infaz memurları da alıyor öyle değil mi?

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 22:41

herkese hayırlı olsun önceliklre keşif parası olayına açıklık getireyim ben ilk hafta keşfe gittim ama öğrenmek amacıyla götürdüler her adliyede farklıdır elbet bizim adliyede hangi katip gideerse gitsin keşiften aldığı parayı odasındaki yani kalemindeki katiplerle paylaşıyor hak yenmesin diye bende o paradan aldım maaş konusu artık soru işareti olmasın kafanızda ek ödemeleri ve denge tazminatını alıyoruz. 850 gibi bir rakam alcaksınız diye dolanan arkadaşlar vardı hesabımızdan gördük paramızı artık kapasınlar çenesini milletin ekmek parasının az olmasından haz almasınlar bak ilk günden yasamız çıktı Allah yardımcımız oldu şanslıyız arkadaşlar i başka kafanıza takılan soru varsa özeldende yazın bazen çok sıklıkla giremiyorum

uzaklardanbiri
Yasaklı
17 Eylül 2009 22:59

pandana bana soylermisin denge tazminatı dediğin sey nedir? sayet ek ödemeyse maaştan nasıl ayrı yatırır..ayrıca senin kurumun neresi? bakanlık daha taşraya 01 02 01 01 ekonomik kodundan harcama yetkisi vermeden sana nasıl maaş ödediler? alcağın maaş doğru,MİKTAR 1106 LİRA.. ben maaş ödeyemedim..Bakanlık daha taşraya 4/b maaş ödemeleri hesabından harcama yetkisi vermedi..ANKARADAMISIN SEN?

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 23:07

hayır ankarada değilim ben arkadaşım şimdi sana baştan olayı anlatayım dün yasa çıktı ya sözleşmeliler denge tazminatı fazla mesai falan alcak diye müdürlerin bile haberi yoktu bu yasadan ben idari işleri müdürüne sundum bu yazıyı müdür şok oldu hemen işleme geçirmem gerek dedi bugün sabah erkenden işleme geçirmiş bizim maaş işlemleri falan her şey tamamdı banka kartımız bile gelmişti bize yarın alırsınız bütün paranızı dediler biz gittik baktık denge tazminatı parası 264 tl hesabımıza yatırılmıştı normalde bütün olaak maaşla ödenirdi ama yasa bir anda çıkınca öyle oldu maaşımızda yarın yatmış olcak ben iki haftadır başladım dosyamda gelmişti çoktan bizim bütün işlemler tamamdı hatta mal müdürlüğüne belli bir miktar para yatırdık o para yatırılınca maaşımız yatarmış yatırınca cuma maaşınız yatar dediler durum bundan ibaret yani kadrolularla aynı maaşı alıyoruz ek ödemelerin hepsini alacağız bu ay fazla mesai ücretini bile alcakmışız...

mezra_botan34
Yasaklı
17 Eylül 2009 23:10

keşif paralı hemen verilmiyor ki nasıl oluyorda hemen alıyorsun...ilginç...kaç gün oldu ki başlıyalı hemen seni keşife yolladılar paranı yatırdılar...allah allah...

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 23:13

anlatamıyorum sanırım ben öğrenmek için götürüldüm yanlarında bu ay içerisinde tek dosya keşif olmuş bizim adliyedki herkes keşife kim giderse gitsin verilen keşif parasını kalmeindeki katiplerle paylaşıyormuş bende o paylaşımdan para aldım anladın mı şimdi ? hemen dün gidip bugün para alamdım bu ayın içinde gidilen keşifin parassı paylaşıldı...

uzaklardanbiri
Yasaklı
17 Eylül 2009 23:16

o yasa 2008 den beri vardı yeni bişey değilde,ayrıca yasa değil bakanlar kurulu kararı bahsettiğin sey..o zaten ödenecekti..belliydi. ben maas ödeyemedim. 15inde basldı arkadaslar.. benm hesap kullanma yetkisi sıkıntım vardı..bakanlık taşra teşkilatına 4/b maaas hesabı tertip etmemişti..güle güle harca paranı..kurumun neresi ?

pandana
Şube Müdürü
17 Eylül 2009 23:40

bize herkes 850 alcaksınız ek mesai yok denge tazminnatı yok diyip duruyorlardı ve hiç kimse net bilgiye sahip değildi sen bilebilirsin belki ama hala bilmeyenlerimiz vardı açıklığa kavuşturmak için net olan bir şeyi paylaştım burda arkadaşım herkes sen gibi zaten alcağınız belliydi demiyordu yani

baranca25
Memur
22 Eylül 2009 23:43

pandama arkadasım ben bişe sorcam sana ya bu denge tazmınatını sözleşmeli infaz koruma memuruda alacak mı yoksa sadece z.katıplerı için mi??yanıtlarsan sevınırım

katibeeeeeee
Kapalı
23 Eylül 2009 01:03

ben de bir arkadaşla maaşların 850 olmadığına dair iddiaya girmiştim ama şu an yan çiziyor galiba vermeyecek paramı:)) maaşlarını bayramdan önce alan arkadaşlar güle güle harcasınlar ama biz daha alamadık ya:(((((((((((((

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi