Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Eylül 2009 23:35

sosyalciyaşar
Yasaklı

ya bi defol git sen bu başlıktan sende karınla takıla takıla gerizekalı olmuşun belli:))))

18 Eylül 2009 23:36

yavuztalha
Aday Memur

sosyalciyaşar,puştsun oğlum sen.

terbiyesiz,edepsiz.

18 Eylül 2009 23:36

eylem&balım
Memur

yemedi demii...

bide sosyalci diye nick almışsın senin sosyalden anladığın bumu

18 Eylül 2009 23:38

çasu
Şef

it ürür kervan yürür komiksin:):)

18 Eylül 2009 23:38

sosyalciyaşar
Yasaklı

tüm dadılara sesleniyorum....şımarmayın edebimnizle gidin işinizi yapın çingenlik yapmayın bi de üstüne görmemişler.....

18 Eylül 2009 23:39

elfin.38
Genel Müdür

SOSYALCİYAŞAR NE İĞRENÇ NE EDEPSİZ NE ZAVALLİ DİNİ VE AHLAKİ DUYGULARDAN YOKSUN BİRİSİN..İNŞALLAH ATANAMAZSIN..

ALLAH RIZASI İÇİN KİMSE CEVAP VERMESİN..KINAYIN ŞİKAYET EDİN LÜTFEN İP ADRESİNİ YASAKLASINLAR..BAŞLIĞI GÖRÜNCE ÜRPERDİM..

BU ATTIĞI İFTİRALAR ONA ZEVK VERİYOR OLMALI..KENDİ DE AİLESİ DE AYNI İFTİRALARA UĞRASIN..

ALLAH RIZASI İÇİN KİMSE SEVİYESİNE İNİP DE CEVAP VERMESİN..BUNU TÜM ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMDAN İSTİYORUM..

18 Eylül 2009 23:41

sosyalciyaşar
Yasaklı

yeterrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!

bana edepten kimse bahsetmesin alnını karışlarım o kişinin ben!!!!!!!!

elifn38 kaşınma bak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZORUNA GİDEN cevap veriri demek ki sizinde şüpheniz var gerizekalı olduğunuzdan derya diye bi salak var hele güldürdü beni:)))))

18 Eylül 2009 23:41

yavuztalha
Aday Memur

ulan ne biçim adamsın sen be!!!

altından kalkamayacağın vebalin içine giriyorsun.koulöncesinin o'sundan haberin yok.edepsiz edepsiz konuşuyorsun.haksız beddua sahibine(yaradan diyor)

ramazanda dilek kapıları açık daha fazla puştluk yapma istersen.

iflah olmazsın oğlum

18 Eylül 2009 23:42

Katre:)
Şef

her seyin bir SINIRI var,sosyalciyasar. . . . . . .yahu inanin espri bile yapmaktan acizsiniz o zeka ister. . .son sayfalari yazanlar ogretmen olmasin mumkunse 100 de alsa

18 Eylül 2009 23:44

elfin.38
Genel Müdür

EVET ZORUMA GİTTİ..KARŞIMDA ZAVALLI BİR ÖĞRETMEN MÜSVEDDESİ GÖRMEK..

ACIYORUM SİZE!!

KİŞİNİN SÖZLERİ KİŞİLİĞİNİN AYNASIDIR!!

SÖYLEDİĞİNİZ SÖZLER SİZİ KÜÇÜLTÜR..HİÇ KİMSEYE BİŞEY OLMAZ!!

ZAVALLI ACINACAK HALDESİNİZ SOSYALCİYAŞAR..

ALLAH KORKUNUZ KULDAN UTANMANIZ YOKSA SÖYLEYİN BANA DA NASILSA SİZİN KİŞİLİĞİNİZİ SEVİYENİZİ ORTAYA KOYUYOR SÖZLERİNİZ..SİZE ACIYOR HERKES!!

18 Eylül 2009 23:45

sosyalciyaşar
Yasaklı

bana laf atanan koyarım lafımı ben!!!!

okul öncesi eşi varmış da yok bana giren girmişte sonradan bende bozdum iyice ağzımı....

eşşek kadar adam olmuşun dediğin laflara bak hele!!!

ben 16 yaşındayım ama sizin gibi salakları da görmedim inanın yazık sizlere...sözleşmeli alım diye kandırmışlar dadıları bakanlık bile anlamış bunların saf olduklarını :))

18 Eylül 2009 23:46

db55
Kapalı

başlığı açan kişi sinirlenmekte haklı ve bu durum çok akıllıca ya :D

18 Eylül 2009 23:47

ismindenhali
Kapalı

puhahaaa:D

18 Eylül 2009 23:47

sosyalciyaşar
Yasaklı

BEN BU BAŞLIĞI AÇMADAN ÖNCE OKUL ÖNCECİLERİN PARDON BEBEK BAKICILARIN OFF DADILARIN HER NEYSE İŞTE GEREKSİZ İNSANLARIN YAZDIKLARINI OKUDUM VE O KADAR AĞIR İTHAMLAR VAR Kİ BRANŞLARA....SİNİRLENDİM VE AÇTIM BAŞLIĞI İNANMAZSANIZ GİRİN OKUYUN...KUŞ KADAR BEYİNMLERİ İLE KAFA TUTUYORLAR HERKESE...

18 Eylül 2009 23:48

sen60
Daire Başkanı

Gerçekden 50 puan alan birini kadrolu atanması hiç dogru değil ama bu da kufur edilmesini gerektırmıyo kendılerı ıstemedı bunu sonuc da bıraz daha demokratık ve kıbar olalıkm lütfen BENDE SOSYALCIYIM ama kufretmedım

18 Eylül 2009 23:49

dolphingirl
Şef

ya çok komikti yazılanlar ama kompleksli ve zeka yoksunu okul önceciler gelince tadı kaçtı artık yazma sosyalciyaşar. zeki biri olsaydı karşında tartışacak zevkle izleseydik ama yok..

18 Eylül 2009 23:50

sosyalciyaşar
Yasaklı

SORMA YAA DAHA İLK BAŞLIKTAN SEVİYESİZLEŞTİ BİRİNİN KOCASI SONRA BENDE BOZDUM İYİCE AĞZIMI....

18 Eylül 2009 23:51

ismindenhali
Kapalı

hocam hak edene müstehakk:D

18 Eylül 2009 23:52

didar-ı edebiyat
Memur

bu kadar terbiyesiz seviyesiz bir insandan ögretmen oluyorsa vay ülkemin haline.ben de editörleri bayagı ilgli sanıyordum yanılmısım.nasıl böyle seviyesiz bir insanın üyeligini iptal etmezler.yazık kafayı sıyırmış.

18 Eylül 2009 23:53

sosyalciyaşar
Yasaklı

ÜYELİĞİM İPTAL EDİLECEK ZATEN SEN DE KIÇINA KINA YAKARSIN.....

devam edin siz yok medeni olalım seviyeli olalım diye millet diğer başlıkta demediğini bırakmadı bizlere beee...madem öğretmensiniz diğer başlıkları da bi okuyun derim ben.....

Toplam 270 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?