Editörler : hopaliSafak Vaktii
19 Eylül 2009 00:41

eylem&balım
Memur

gelmeyen şerefsizdir ankaranın yarısıyla gel istersen bhelasın ya arkadaşlarınla geliyorsun göt yemiyor tek gelmeye

19 Eylül 2009 00:42

sosyalciyaşar
Yasaklı

evet yemiyo bekle sen bekle evini başına yıkmaya geliyorum eşini evden gönder zarar görmesin....

a.koduğumun bebesi seni kürtlere sataşmak neymiş gör sen...

19 Eylül 2009 00:43

eylem&balım
Memur

sen mi kürtsün güleyim gel işte adareside verdim sen daha ordamısın bekliyorum

19 Eylül 2009 00:44

sosyalciyaşar
Yasaklı

bekle biraz pç acele etme gece uzun.....

19 Eylül 2009 00:44

ipekböcegi
Memur

böyle seviyesiz bir topik açılıyor ve 2 saattir aktif en tepede ...

site yönetimine yazıklar olsun ... millet birbirini öldürecek ... AYIP ...

19 Eylül 2009 00:46

eylem&balım
Memur

sen verde ben geleyim senin gelecegin falan yok ankaradaymışsın madem

19 Eylül 2009 00:47

sosyalciyaşar
Yasaklı

bekle şimdi çıkıyorum bekle.....

19 Eylül 2009 00:48

eylem&balım
Memur

dedimya bekliyorum ama her ihtimale karşı sen gelmezsen adresini sen ver ben geleyim

19 Eylül 2009 00:50

nihat268
Aday Memur

Şu açılan konulara ve yazılanlara bakıyorumda, sizinle aynı meleği yapmaktan utanıyorum. Öğretmenlik mesleğini ne hale getirdiğiniz.

19 Eylül 2009 00:50

sosyalciyaşar
Yasaklı

adresimi öğreneceksin acele etme koçum sabırlı ol az...verdiğin adreste çıkmazsan sıçtığın yere kadar kovalarım bu saatte boşuna çıkartısan beni.....

1 saate oradayım hoşçakal..

19 Eylül 2009 00:51

fno_86
Şube Müdürü

BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ YÜZÜNDEN TÜM OKUL ÖNCECİLERE HAKARET EDEN KÜRT BOZUNTUSUDA, YANLISA YENI BIR YANLISLA CVB VEREN OKULÖNCECININ KOCASIDA

IKINIZDE IGRENCSINIZ

IKINIZDE BIRBIRINIZDEN BETERSINIZ ÖLDURUN BIRBIRIBIZI MADEM

TOPTAN KURTULALIM

19 Eylül 2009 00:52

eylem&balım
Memur

bakın arkadaşlar ben ögretmen deglim am işte bazıları böyle insan ailesine laf edince nevri dönüyor sizlerden özür dilerim benim ailem için yapmayacagım şey yoktur kusura bakmayın

19 Eylül 2009 00:53

g3süz
Kapalı

delikanlı adam kufretmez beyler,bu ne yav ana avrat kufretmeler,adres vermeler,yok belayım yok bilmem neyim,ayıptır yav nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize...

19 Eylül 2009 00:55

eylem&balım
Memur

görüşmek üzere

19 Eylül 2009 00:55

fno_86
Şube Müdürü

ailene kufur ettı de ne oldu? neden cıddıye alıyorsunkı onun demesıylemı olcak bazı seyler lutfen bıraz mantıklı olun düşmanın bıle akıllısı gerek ınsana herkesı karsınıza almayın ne gerek var gece gece böyle bırseye

ama sımdı sız adam yerıne koydunuz onu ve cumlelerını.üzgünüm ama bunu sız yaptınız

19 Eylül 2009 00:58

eylem&balım
Memur

bazı şeyleri ciddiye almak lazım bence önemli bir konu ciddiye almazsanız böyle insanlar daha çok türer

19 Eylül 2009 01:01

çılgınmatematikçi
Kapalı

HOCAM BEN OKUYORUM SABAHTAN BERİ AMA DEĞER Mİ BAZI ŞEYLER İÇİN...BURADA YAZILDI KONUŞULDU YA BU KİŞİ GERÇEKTEN GELİRSE DURDUK YERDE OLAY ÇIKACAK HERKES AYAKLANACAK NE GEREK VAR YANİ SİZİN DİYALOĞA GİRMENİZE..HERKES ÇEKİLDİ BİR TEK SİZ KALDINIZ SİZE Mİ DÜŞTÜ GECEYİ KURTARMAK AİLENİZ VAR Bİ DE SZİNİ DAHA DÜŞÜNCELİ OLMANIZ GEREKİRDİ BENCE..

19 Eylül 2009 01:03

eylem&balım
Memur

ümidim gelmesi zaten bana göre deger arkadaş

19 Eylül 2009 01:03

çılgınmatematikçi
Kapalı

YAZIK..

19 Eylül 2009 01:05

fno_86
Şube Müdürü

hayır cıddıye almaya gerek yok!

bende 89la ıstedıgım yere atanamadım benımde canımı sıktı okul öncesıne verılen bu rakamlar bzı baslıklarda dıle bıle getırdım ama yuksek puan alanlara satasanlar oldu onların baslıklarını okumadım yorumda yapmadım ne yanı kımbılır neler yazdılar bana dıye savasmı acmalıydım hepsıne ıyı ama neden? banane ya agzı olan konusyo bunu degıstıremeyız ortaya söyledıgı bı lafı nasıl uzerıne alınırsın?

Toplam 270 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?