Editörler : Pangaea

zozurga
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:45

eee meltem hocam dedık ama buraya yazmayın dıye bakın konu sız olmussunuz =)

meltemturkce
Genel Müdür
19 Eylül 2009 03:53

kpssuzmanından dılım yandı valla herkes herkesın nıckıyle yazabıılıo.bellı kı benım nıckı kullanan cok guzelm fılan dedı :P

ataman45
Aday Memur
19 Eylül 2009 04:31

yazıklar olsun..ne bu yaa:(((

19 Eylül 2009 07:30

Bu ne derken :) eğlence gırgır hocam ya:D

stelafon
Aday Memur
19 Eylül 2009 08:07

sosyalci yasar

hakikaten dehset bir insansın..insan demelimiyim pardon ya ..bir kürt insan olamaz nitekim...sen de su yazdıklarınla bunu kanıtladın..

çilori
Memur
19 Eylül 2009 15:09

SOSYALCİ YAŞAR SEN NASIL KÜRTSÜN.AYIP SONRADA İNSANLAR KÜRTLERİ SEVMİYO AYIRIM YAPIYO DİYORLAR.HAKLILAR YANİ...ELİNE ALMISSIN CİNSELLİK ORGANINI ORTAYA DÜŞMÜŞSÜN.ÇOK AYIP İNSAN BİR ORGANDAN İBARET DEĞİLDİR.LÜTFEN O BAYAN ARKADAŞIMIN EŞİ BULAŞMAYIN BU TİP İNSANLARA.ONUN HAYATI DEĞERSİZ ANLAŞILAN.SABIR BİR ÜSTÜNLÜKTÜR .HERKES BECEREMEZ.SOSYALCİ BEN KADIN HALİMLE SANA KAFA TUTARIM.O ORGANINIDA KESİP ATARIM.BENCE SEN KES AT.İŞE YARAMADIĞI BELLİ ZATEN.O ORGANDAN BENİM KÖPEKLERİMDEDE VAR İKİ TANE...:))

19 Eylül 2009 15:12

çüş yani sende bayansan dünyanın çivisi çıkmış demektir...

19 Eylül 2009 15:12

adamlar zaten özürlü gibi dolaşıyor ortada, bir de sen vurma, sıçma kardeşim garibanlara

sinan_78
Kapalı
19 Eylül 2009 15:17

ulan sosyalcimisin yaşarmısın ne boksun terbiyesizliğin lüzümu yok sen atansaydın en kral sendin şimdi onlar atandı işte ne konuşuyon ben sınıfçıyım atanamadım napalım yani almıyolar işte onları alıyolar sanki bu onların elinde hayret bişey yaaa nasıl insan evladısınız siz bilmiyorum ki o.ö. arkadaşlar sen ve senin gibi insanlıktan nasibini almamış kişiler yüzünden şu anda diğer branştakilere kin duymaya başladılar ben burda sana daha güzel şeyler yazardım ama neyse en adamlığımı bozmayım

19 Eylül 2009 15:20

sinan_78 zekasız mısın sen. Allahın moronu malı bu alımlar yüzünden öğretmen oluyor anlamıyor musun? yoksa sen de onlardan mısın?

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi