Editörler : crops35
28 Eylül 2009 18:21

Gözlem hanımın dikkatine

gözlem hanım size bir konuda bilginize baş vuracağım şimdi ben 2006 ayının nsanında havuza düştüm 2006 ayının 26 temmuzda yeni göreve başladım benim size sormak istedğim 2,32 eflasyon farkları ve40+40 lardan yararlana bilirmiyim yaralanabilirsem hangi yolu takip etmem gerekir bana bu konuda yardımcı olursanız sevirim şimdiden teşekkürler

frkg
Aday Memur
28 Eylül 2009 19:40

maliye bakanlığının yazısında diyorki; kişi havuza bildirildiği tarihten itibaren tüm hakları sabitleniyor yani sizin havuza bildirildiğiniz tarih önemli.ondan sonraki tarihlerde yapılan ödemeler size yansımıyor,

gozlem
Yasaklı
28 Eylül 2009 23:52

selam rakım..denge tazmınatı olan ılk 40 ları hakedebılırsız..2,32 enflasyon farkına gelınce onuda alabılırsıznız..nedenmı ben 2,32 enflasyon farkının 01.01.2006 tarıhı ıle01.07.2006 tarıhındekı tahmını edılmeyıp,temmuz ayında belırlendıgı ıcın 2,32 hakedebılecegınızı dusunuyorum..hatta bu konuyu tartısma baslıgı acmıstım..maıl adresınıze tum ılgılı evrakları gonderebılırım..40 ları ve 2,32 eflasyon farkı ıcın avukat tutmanıza hıc gerek yok..sormak ıstedıgınız bır sey varsa cevaplarım..sıze ve tum arkadslarıma basarılar dılerım...hersey gonlunuzce olur ınsallah...

rakim
Aday Memur
29 Eylül 2009 00:20

gözlem hanım sizdeki bu evrakları size zahmet bana gönderiverin msn:[email protected] DPB bildirim tarihi:14.04.2006 gönderecek olduğunuz evraklarla beraber şu anda atandığım kuruma mı baş vuracağım

zeosos
Aday Memur
29 Eylül 2009 21:35

Gözlem Hanım ve diğer arkadaşların dikkatine;

Ben Kültür ve Turizm Bakanlığı İl Müdürlüğünde çalışıyorum. 2.32 lik enflasyon farkını talep ettim, İl Bakanlığa yazdı, Bakanlıkda ret cevabı verdi. Mersin İlinde birçok Kurum (Adalet Bakanlığı, Serbest Bölge, İl Çevre ve Orman, Tarım, Meteoroloji v.b.) ödedi. DSİ, İçişleri Bakanlığı gibi kurumlar ödemedi.

Ne yapalım, sizin de fikrinizi almak istiyorum. Haklarımızı kaybetmemek için 1 ay içinde dava açmak gerekiyor. Bana geri dönerseniz mutlu olurum.

gozlem
Yasaklı
01 Ekim 2009 22:35

selam zeozos...2,32 farkınızı almak ıcın kazanılan mahkeme kararını mmaıl adresınıze gonderdım..kurumunuzdan red cevabı geldıkten sonra 60 gun ıcersınde dava acam hakkınızda var.. kazanılan mahkeme kararı dısında 2,32 yı veren kurumların ornek yazılarınıda maıl adresınıze gonderıyorum..basarılar dılerım..

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi