Editörler : crops35

30 Eylül 2009 11:43

fakülteyi bitiren yh ler

arkadaşlar yhde çalışn birisi fakülteyi bitirise kadrosu gihe otomatik mi geçer

yılmaz_
Şef
30 Eylül 2009 11:53

Hayır arkadaşım fakülteyi bitirse dahi bu kişinin görevde yükselme sınavına girip başarılı olması halinde gih sınıfına ataması yapılır. Tüm kamu kurumlalrı için aynı yönetmelik hükümleri uygulanır.

HİZMETLİ07
Memur
02 Ekim 2009 12:11

otomatikmiş ne bu ya insanlar bukadarmı acizz...utansın o üniversiteyi bitiripte kpss de kendi bileginin hakkı ile kazanmayı göze alamıyan gavatlar..

cronik_26
Müsteşar Yardımcısı
03 Ekim 2009 22:33

çok ağır oldu be hacı... :))

ASC
Şef
07 Ekim 2009 09:56

bi arkadaşım için sorrmuştum teşekkürler....baya mükemmel cevaplar verildi..

sinan0816
Şef
07 Ekim 2009 22:41

haberleri biraz takip et doktora yapmış yardımcı hizmetli çalışanlardan bahsediyor sende dediğin şeye bak fakülte bitti hemen gih oldu gözlerim doldu derler bize sakın kendin teklif etme :)

ahıskalı55
Memur
08 Ekim 2009 10:08

niye birbirinizi yiyosunuz arkadaşlar sizin başınızdaki müdürler daire başkanlarıda 4 yıllık fakülte mezunu onlar sınavlamı bu mevkilere gelmişlerde bu insanları böyle iğne deliğinden geçirmeye çalışıyolar yazarken biraz edepli olursanız daha iyi olur

HİZMETLİ07
Memur
21 Ekim 2009 21:42

yaw ben çıldıracagım doktora yapmış yardımcı hizmetli vramış ben onun tahh doktorasının.......koyim ...hiç mi beyin yok bunlarda....

laaa ne korkuyorsunuz basın istifayı tekrar kendi kpss nızde bır yere yerleşin .....

ben gun sayıyorum adaylık kalksın ferekırse acımdan geberirim yinede fakultemı bıtırecegım....

biraz cile cekmeden rahata kavuşulmaz.....

bırakın gitsin arkadaşlar ne korkuyorsunuz...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi