Editörler : crops35
«535455565758596061626364»

71recep
Aday Memur
05 Mart 2010 14:59

haluk bey çok güzel bir haber verdin inşallah dogrudur allah razi olsun kardeşim biraz olsun rahatladım gider kardeşimede haluk bey sana da aynı n bir kardeşiniz olarak ben 1990 yılı9nda türk sikahlı kuvvetlerinde 12 yıl gm olmadık işler başıma geldi makamların bana göre en güzellerinde görev yaptım j.astsubaydım sonuçta 5 sene bitti bu kuruma girdim her neyse dostluklar kavga ile başlarmış bırakın bu sürtüşmeyi biriniz allttan alın hadi bizde sevinelim arkadaşlıgınız pekişşin biz aynı kurumun kardeşleriyiz ikinizde güzel şeyler yazarak başlangıç yapın bizleride unutmayın gelişmelerden lütfen haberdar edin

71recep
Aday Memur
05 Mart 2010 15:05

yaa hasan abi sen nerdesin neden yazmıyorsun bizlere bilgi vermiyorsun biz seni özledik abi

lecherous
Aday Memur
05 Mart 2010 15:11

HALUK BEY, ORTADA ÖYLE ÇOK SÖYLENTİ VAR Kİ, İSTER İSTEMEZ KAFALAR BULANIYOR, KARIŞIYOR. KÜTÜPHANELER VE MÜZELER %100 ÖZEL İDARELERE BAĞLANACAK DEMİŞSİN. BENDE TURİZM DANISMA BÜROSUNDA GÖREV YAPIYORUM. KANUN TASLAĞINDA BİLDİĞİM KADARIYLA TURİZM DANIŞMALARDA VARDI. SON DURUM TAM OLARAK MÜZELER VE KÜTÜPHANELER ÖZEL İDARERELE DEVREDİLECEK, YA PEKİ İL MÜDÜRLÜKLERİ VE DANIŞMALAR NE OLACAK? BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA YAZSIN LÜTFEN. BİZLER TAŞRADA KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE YETİNİYORUZ. BİLGİ ALMAK İSTİYORUZ AMA MAALESEF SONUÇ ALAMIYORUZ. BİLGİLENDİRİLİRSEK ÇOK MEMNUN OLURUZ..

arkeoloji
Memur
05 Mart 2010 15:18

Arkadaşlar,, bana kızacaksınız belki ama sizi ben eleştirecem biraz,, çünkü önceki sayfalarda kanun ne diyor yazdık.. birde tbmm nin sayfasına girin bakın kanun net herşeyi yazmış.. eğerki şu an komisyonlarda değişikliğe uğramadan geçerse bütün il müdürlükleri kapatılıyor turizm danışma, sergi salonları,kütüphaneler, müzeler hepisi devroluyor.. il müdürlükleri personeli özel idarelere, il halk kütüphaneleri ve arkeolojik eser bulunan müzeler özel idarelere, ilçe kütüphaneleri ve diğer birimler ise belediyelere aktarılıyor bütün personelleri dahil memur,sözleşmeli, işçi dösim dahil,,,, arkadaşlar biraz araştırın internet denen birşey var boş boş buralara soru sorup durmayın okuyun görüşlerinizi belirtin kanunu okuyun baştan sona...

arkeoloji
Memur
05 Mart 2010 15:22

Bir şeyi unuttum 25 civarı bölge müze başkanlıkları var o müzeler bakanlıkta kalıyor, bölge kurulları ve rolöve anıtlar müdürlükleri bakanlıkta kalıyor buralarda çalışan arkadaşlar bakanlıkta kalacaklar bunun harici bütün birimler devroluyor

hektors
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:26

çok yoğun bir muhabbet ortamı var herhalde. onlara sonradan katılırım. dösimm den yollana bir yazıda kütahya kütüphanesinde çalışan bir dösimm personelinin evi yanmış olduğundan yardım amaçlı hesap numarası yollandı fakat havale yapmak için bankaya gittiğimde 10 tl havale parası istendi. belki banka müdürüne söylesem bir şey yaparmıy dı bilemiyorum ama bu miktar bana fazla geldi. dipnot ekliyim bankamatiğimde para yok. başka havale yapmak isteyip benzer sorunlar yaşayan oldu mu ?

lecherous
Aday Memur
05 Mart 2010 15:28

PEKİ BENDEE BU TASARININ BİR ALT KOMİSYONA GERİ GÖNDERİLDİĞİNİ DUYDUM. AMA NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM. BENİM BİRAZ ÖNCE ANLATMAK İSTEDİĞİM DEĞİŞİK SÖYLENEN BİLGİLER. BENDE BİLİYORUM İNTERNETTE ARAŞTIRMAYI, MECLİSİN SAYFASINA BAKMAYI. FAKAT SUNULAN KANUN TASARISININ AYNEN GEÇECEĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK SENİN DEDİĞİN OLACAKTIR İLLAKİ. AMA DEĞİŞİK SÖYLENTİ VE RİVAYETLER DOLAŞIYOR DİLDEN DİLE. HANGİSİNE İNANMALI BENİM DERDİM BU. TABİKİ İNSANLAR KAFALARINDAN SENARYO YAZMIYOLAR. VARDIR Bİ DAYANAĞI.

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:31

lecherous, il md.leri kalıyor ve danışmanlar özel idareye gidiyormuş(kati ve kesin)

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:33

işlemler ona gore hazırlanmöış

lecherous
Aday Memur
05 Mart 2010 15:34

HALUK BEY, TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİNİZE, FAKAT NERDEN EDİNDİĞİNİZİ SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ BU BİLGİYİ. SİZİN SÖYLEDİĞNİZE GÖRE KANUN TASARISI DEĞİŞTİ O ZAMAN.

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:36

derdimi sana anlatacagım

hektors
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:38

bu sayfaya şöle bi baktımda hiç iyi görünmüyor. kanlı bıçaklı bi rortam var. bir tek içeriye silah sokmadığınız kalmış

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:38

bakanlık prs d.bşk lıgı

mustafa20
Memur
05 Mart 2010 15:40

slm arkadaslar bir devir işlemi olacak olursa personelin hepsi aynı kuruma devrolur yarısı beledıyeye yarısı zel ıdareye olmaz bence nasıl hepimiz işçi statusune gectiysek hep beraber ozel idare personellıgıne devroluruz...

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:41

lechereous,bakanlık prs d.bşk lıgı

lecherous
Aday Memur
05 Mart 2010 15:45

HALUK TEŞEKKÜRLER İLGİ VE ALAKAN İÇİN. EĞER BU DURUMDA DEĞİŞMEZSE BEN EN AZINDAN BÖYLE OLMASINA SEVİNDİM. BELEDİYELERDE HER DAİM SİYASİ KİMLİĞİNİ YANSITAN KURUMLAR. ÖZEL İDARE OLMASI SAHSEN BENİ SEVİNDİRDİ.

HERKES İÇİN HAYIRLISI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM.

71recep
Aday Memur
05 Mart 2010 15:49

yaa halukcum allah aşkına ilçe kütüphaneleri kesinlikle özel idare dogrumu ordan biri çıkıyo belediye diyor moralimiz tekrar bozuluyor bir cevap ver

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 15:53

0312 3090850 burdan personel veya kadro şb iste sor

71recep
Aday Memur
05 Mart 2010 16:07

halukcum sormama gerek yok teşekkür ederim özel idre diyorsun dogrumu çok teşekkür ederim sagol

haluk48
Şube Müdürü
05 Mart 2010 16:13

evet işlemmler yapılmış bır aya kadar gecılır dıyor.yasa bahane başbakan ıstıyecek yasa cıkımayacak,kımın haddıne.ozel ıdare kesın,2007 de beledıyelere verılecektı. ama durduruldu.nıye beledıyelere verılmedıgını tahmın edersınız,

Toplam 5438 mesaj
«535455565758596061626364»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi